Top 10 11. Geburtstag Mädchen – Balónky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VAMITV

#ad

Kulisu, dorty a košíčky, kulaté fóliové balónky, ubrus, Narozeninová dekorace Stitch 99 kusů Stitch Dekorace Narozeniny obsahuje narozeninový banner, fóliové balónky, balónky, dárkové tašky, nálepky

#ad
VAMITV #ad - Chránič cupcaků a dekorace na dorty jako dekorace na dort. Balení obsahuje 1 sadu bannerů happy birthday banner, 12 ks košíčků na cupcake, 1 ks kulis, 2 ks kulatých fóliových balónků, 1 ks fóliových balónků, 50 ks nálepek, 20 ks balónků, 1 ks topperů na dort, 1 ks ubrusu, 10 ks dárkových sáčků.

Bezpečnostní materiál pokrývky na dorty na party, netoxické, lehké. Iroké využitínaše party nabízí sadu vhodnou pro dětské narozeniny, catering, dětské sprchy, dětské školní večírky a party, outdoorové akce atd. Pozadí nelze prát. Nejnovější styl byl právě vyroben, bannery jsou vyrobeny z kvalitního papíru, ekologické, takže vzniká jedinečný zápach latexu, všechny výrobky jsou vyrobeny z bezpečnostních materiálů, dejte jej na 1-2 dny na větraném místě a bylo by lepší. Jedinečný designŽivý potisk a zářivé barvy naší narozeninové dekorace stitch vytvoří pro vás a vaše hosty tu nejslavnější atmosféru.

Se svým stylovým designem a roztomilými figurkami bude jistě hitem u dětí i dospělých! snadná montáž otevřete party příslušenství pro děti a jednoduše zavěste narozeninový banner ze stropu nebo na stěnu, nafoukněte balónky vzduchem nebo héliem, položte koláč na ubrus na stůl. Balónek a kulisa jsou vyrobeny z přírodního materiálu a jsou netoxické. Začněte šťastnou party a užijte si cestu s touto krásnou a novou dekorací pro dítě.
ZnačkaVAMITV #ad
VýrobceVAMITV #ad
Výška0.39
Délka3.15
Šířka1.97
Číslo díluZ
ModelkaZ
ZárukaČ

2. Manschin-Laserdesign

#ad

číslo topper, narozeninová dekorace, figurka na dort, narozeniny, 40, dívčí narozeniny, sladké 16, topper na dort, sladké 18, dekorace černá, číslice, birthday, Girl

#ad
Manschin-Laserdesign #ad - Zasouvacích špízů 10 × rožně má celkovou délku cca 9cm. Perfektní pro všechny narozeninové dorty. Rozměry: Š × v 10 × 12 cm – vč. Kvalita vyrobená v Německu! Materiál: 4 mm silné dřevo nebo barevné 3 mm silné akrylové sklo ve vysokém lesku.
ZnačkaManschin-Laserdesign #ad
VýrobceManschin Laserdesign #ad
Výška6.44
Délka3.94
Šířka0.01
Číslo díluCT
ModelkaCT

3. DIWULI

#ad

Velký, číslo 11 balónků 11 let, DIWULI Nafukovací balónek 11. narozeniny XL Sweet Donut, Fóliový balónek 11, narozeninová dekorace 11. narozeniny party dekorace pro chlapce dívky, balón s čísly

#ad
DIWULI #ad - Jedinečný vzhled: veselý motiv sweet Donut, číslo 11, perfektní pro 11. Balónek s čísly je podle počtu a stavu naplnění cca 80 cm.

Velké vzduchové míčky Číslo 11: pro nezapomenutelné narozeninové okamžiky a tematické party. Vzduchem naplněné číselné balónky můžete jednoduše nechat viset ze stropu. Narozeniny. Balónky plněné héliem tak drží na místě. Balónky lze znovu plnit a znovu použít. Jednoduché upevnění: nafukovací balónky jsou vybaveny sponami pro upevnění. Nafukovací palma součástí dodávky: včetně nafukovacího brčka, okamžitě připraveno k použití! Vzduch a helium: fóliové balónky lze naplnit héliem nebo vzduchem.
ZnačkaDIWULI #ad
VýrobceDIWULI #ad

4. ANGOLIO

#ad

Různé vzory, party dekorace, 50 kusů Groovy Retro hippie nafukovací balónky dívčí party téma úsměv tváře k narozeninám, karnevalová dekorace, retro, tématická party pro chlapce a dívky

#ad
ANGOLIO #ad - Rozsah dodávky: tato sada hippie balónků má celkem 5 grafik, z nichž každá má deset, což je malé, lehké a pestré. Každý latexový balónek váží 2, 8 gramu. Silnější a silnější než normální balónky. Například hippie tematická party, tanec, retro party, baby party, narozeninová oslava a tak dále.

Krásné barvy: tyto retro party balónky jsou k dostání v 5 krásných barvách, humusové, bílé a citrónově žluté, včetně světle růžové, světle zelené, které oživí party a rozjasní náladu. Použití: naše party balónky v retro stylu lze použít pro různé příležitosti. Nedělejte si při nafouknutí žádné starosti s bublinami nebo explodováním.

Přátelský zákaznický servis: za našimi výrobky stojí přátelský zákaznický servis, neváhejte nás kontaktovat, pokud nejste s našimi dekoracemi zcela spokojeni. Dokáže splnit vaše dekorativní potřeby. Kvalitní příslušenství na party: barevné balónky 12 cm jsou vyrobeny z odolného, ekologického latexu. Tato exkluzivní dekorace může oživit atmosféru vaší party a zároveň vám propůjčit hluboký dojem.
ZnačkaANGOLIO #ad
VýrobceANGOLIO #ad
Výška1.57
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu50Pcs Groovy Retro Balloon
Modelka50Pcs Groovy Retro Balloon

5. Kreatwow

#ad

Video hry k narozeninovým oslavám, Červené černobílé party dekorace pro muže ženy narozeniny, dodání na party se vším nejlepším dárkem k narozeninám, Balonková girlanda, lukostková sada pro závodníky

#ad
Kreatwow #ad - Přátelský zákaznický servis: přátelský zákaznický servis je za naším zbožím. Teplé tipy, které byste měli upozornit: balonkový rozvaděč "happy birthday" má malou velikost 16 palců a nemůže se vznášet heliem. Red black white balloons garland kit obsahuje: sada obsahuje 60 latexových balónků o průměru 12 palců 20 červené, 20 černé, "happy birthday "fóliové balónky v 16 palců, 10 latexových balónků v 5 palců 5 červené, 10 červených bílých konfet, 10 bílé, 5 černé, 1 proužek na balónky a 1 role pásky s lepicí pásky be.

Potřebujte si svůj vlastní sám: balónky potřebují vaši kreativitu a fantazii, abyste je vytvořili pomocí připravených nástrojů na nádhernou girlandu s balónky, nebo je můžete jednoduše uvázat do svazku.

Pokud nejste s naší dekorací zcela spokojeni, můžete se obrátit na nás. Nejlepší způsob, jak je zrovna nastavit, je pověsit nebo použít dekoraci. Vhodné pro široké příležitosti: tuto sadu můžete použít k narozeninám, dětské party, party k tématu závodního vozu, svatbě, závěrečné oslavy atd. Ozdobte uvnitř nebo venku jako pozadí pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek. Bude to veselý rodinný řemeslný výrobek vyrábět s rodinou.
ZnačkaKreatwow #ad
VýrobceKreatwow #ad
Číslo díluF-PA-3153

6. Folat

#ad

Folat 08211 narozeninové balónky-8 kusů, číslo 11

#ad
Folat #ad - Tyto latexové balónky jsou perfektní k narozeninám, dětské party a výročí. Obsah: 8 latexových balónků. Balónek je 12 palců / 30 cm. Zboží je vyrobeno z latexu. 11. Narozeninové balónky - 8 kusů.
ZnačkaFolat #ad
VýrobceFolat #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo dílu08211
Modelka08211

7. Unique Party

#ad

10er-Pack, 23 cm, Latex-Luftballons zum 10. Geburtstag

#ad
Unique Party #ad - Geburtstagsfeier. Kombinieren sie mit anderen Geburtstags-Partymaterialien von Unique Party. Packung mit 10 verschiedenen Happy 10th Birthday Latex-Luftballons. Verpackte luftballons können in Farbe oder Farbton von aufgeblasenen Luftballons abweichen. Latex-luftballons messen 23 cm, wenn sie vollständig aufgeblasen sind Versand per Flachverpackung. Ideal zur dekoration einer 10 .
ZnačkaUnique Party #ad
VýrobceUnique Party #ad
Výška9
Délka9
Šířka9
Číslo dílu56044
Modelka56044

8. Unique Party

#ad

Unique Party Supplies 56063 Latex-Geburtstags-Luftballons, 23 cm, "Birthday Girl", 10er-Pack, Rosa Gemischt

#ad
Unique Party #ad - Packung mit 10 rosa Gemischten Latex-Luftballons Birthday Girl. Latex-luftballons messen 23 cm, wenn sie vollständig aufgeblasen sind Versand per Flachverpackung. Kombinieren sie mit anderen Geburtstags-Partymaterialien von Unique Party. Verpackte luftballons können in Farbe oder Farbton von aufgeblasenen Luftballons abweichen. Ideal für die Dekoration einer Mädchengeburtstagsfeier.
ZnačkaUnique Party #ad
VýrobceUnique Party #ad
Výška9
Délka9
Šířka9
Číslo dílu56063
Modelka56063

9. DIWULI

#ad

Balón s čísly,, dekorace na hélium, číslo 11 balónků 11 let, DIWULI Nafukovací balónek 11. narozeniny XXL fialový – fóliový balónek 11, party pro chlapce dívky, narozeninová dekorace k 11. narozeninám

#ad
DIWULI #ad - Narozeniny. Balónky lze znovu plnit a znovu použít. Balonky plněné héliem tak drží na svém místě. Vzduchem naplněné číselné balónky můžete jednoduše nechat viset ze stropu.

Nafukovací palma součástí dodávky: včetně nafukovacího brčka, okamžitě připraveno k použití! Vzduch a helium: fóliové balónky lze naplnit héliem nebo vzduchem. Vhodné pro každého narozeninového chlapce, chlapce nebo dívky, mladé nebo staré. Jedinečný vzhled: překrásná, intenzivní barva, číslo 11, perfektní pro 11. Počet vzduchových balónků 11 xxl: až 90 cm velký! kvalitní zpracování, pro krásné narozeninové okamžiky a tematické party. Jednoduché upevnění: nafukovací balónky jsou vybaveny sponami pro upevnění.
ZnačkaDIWULI #ad
VýrobceDIWULI #ad
Číslo díluDIWULI_Purple_number
ModelkaDIWULI_Purple_number

10. Bealif

#ad

Macaron Rosa Latexballons für rosa Thema Geburtstag Party Hochzeit Baby Shower Prinzessin Karneval Events Dekorationen, Rosa Luftballons, 30 Stück Ballon Pack 12 Zoll Pastellrosa Luftballons

#ad
Bealif #ad - Tipps: wir verwenden vakuumverpackungen, Überhitzung und sonnenbrand, die durch ballonoxidation verursacht werden. Sind die perfekten Partyartikel, kann es zu einem gewissen Naturkautschukgeruch kommen. Es ist auch ein toller Hintergrund für Aufnahmen. Für ihren geburtstag, erhöhen Sie die Atmosphäre des Glücks. Vermeiden sie hohe temperaturen, dass alle 100 Ballons mit Löchern oder geplatzten Ballons ein normales Phänomen sind.

Sie und ihr Liebhaber werden zu den blendendsten Sternen. Pinke themenparty: dies ist eine sehr schöne party-dekoration, wohnzimmer, ja, jubiläumsfeier, alle ihre themenpartys können so groß wie Hochzeiten sein. Aber bitte nicht überfüllen, es wird empfohlen, um die Probleme von reduziertem Glanz und Qualität zu vermeiden, vermeiden Sie scharfe Gegenstände. Wenn der ballon zum ersten Mal verwendet wird, um jedem Anlass eine festliche Note zu verleihen. Geeignet für jede dekoration, Zimmer, Abschlussfeier, Hochzeit, Park oder Hintergarten.

Lieferumfang: 12 zoll pastellrosa luftballons 30 Stück, Babyparty-Dekorationen, Partydekorationen, 10 m Ballonband, ideale rosa Ballon Geburtstagsdekorationen, Hochzeitsdekorationen. Diese ballons sind robust und langlebig, ungiftig und harmlos. Sie können diese ballons in der luft aufhängen und an türen, decken, Wänden, oder sie zusammenbinden und sie in jede beliebige Form bringen, die Sie dekorieren möchten, Türen und anderen Orten kleben, Kopfteilen, Ihre Party wird unvergesslich sein!. Hohe qualität und langlebigdiese rosa ballons sind aus 100% naturlatex, unterstützen Luft- und Heliumfüllung.
ZnačkaBealif #ad
VýrobceBealif #ad
Číslo díluWKS98-4889