Top 10 Aigostar Heißluftfritteuse – Horkovzdušné fritézy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aigostar

#ad

20 receptů, 1900 W, bez oleje, 7 programů, horký vzduch, pro 6 – 10 osob, udržování teploty, 7 l, XXL fritéza, horkovzdušná fritéza, Aigostar Horkovzdušná fritéza Cube, horkovzdušná fritéza s

#ad
Aigostar #ad - Po opětovném nasazení funguje paměťová funkce ve stejném programu. Zkontrolovat situaci vaření nebo namíchat potraviny nebo přidat koření. Umožňuje vám vychutnat si požitek s nízkým obsahem tuku bez lítosti. To, co se u fritézy na olej zdá nepříjemné, které se mají vyčistit, je pro fritézu horký vzduch bez tuku hračkou: čištění odnímatelného fritovacího koše je opravdu snadné, čištění bez likvidace oleje.

Nebo můžete jednoduše použít jeden ze sedmi funkčních programů: hranolky, ryby, pečení, kuře, krevety, steaky/kotlety, otočný špíz. Všechny součásti horkovzdušných fritéz, lze ale jednoduše vyjmout a dobře omýt trochou mycího prostředku a horké vody. Chytrý program: během provozu můžete fritovací koš vytáhnout, např. I bez přidaného oleje budou mražené hranolky díky horkému vzduchu chutné – zvenku křupavé a uvnitř šťavnaté. Multifunkční horkovzdušná fritéza od aigostar vám jako ideální pomocník v kuchyni nabízí možnost fritování, pečení, sušení, soustružení, smažení, opékání, gratinování, ohřívání a vaření.

Potraviny samozřejmě zanechávají v přístrojích trochu vlastního tuku. Intuitivní ovládání – horkovzdušná fritéza má velký digitální displej s digitálním dotykovým polem, pomocí kterého si můžete vybrat čas 1 – 60 minut a teplotu 80 – 200 °C. Protože především děti milují tyto mastné pochoutky, ale i jako dospělí se těší z rychlých pokrmů. Ve srovnání s běžnými olejovými fritézami obsahují smažené potraviny až o 80 procent méně tuku.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška13.62
Délka12.52
Hmotnost13.01
Šířka16.38
Číslo dílu205089
ModelkaAIG-8433325205089

2. Aigostar

#ad

Funkce předehřívání, automatické vypnutí pauzy, 1600 W, černá, koš s nepřilnavým povrchem, Aigostar Horkovzdušná fritéza Maha 4 L 7 v 1 s okénkem, nezávislé ovládání osvětlení

#ad
Aigostar #ad - Tip: před čištěním nechte vychladnout, aby nedošlo k deformacím způsobeným výměnou za horkého a studeného. Zabiják kalorií – zdravější cesta – není potřeba velké množství oleje, horkovzdušná fritéza aigostar využívá cirkulaci horkého vzduchu k vaření potravin, snižuje vstřebávání oleje a kalorií o 85 %, zatímco si zachovává křupavou chuť a umožňuje vychutnávat si jídlo bez zátěže.

Je na čase vytvořit s multifunkční vzduchovou fritézou místo v kuchyni. Jedinečný design okénka – od nynějška máte perfektní přehled o situaci při vaření všech ingrediencí, aniž byste koš často vytahovali. Ušetřete čas a energii – pokrmy se uvaří o 20 % nebo více rychleji díky zabudovanému 1600w silnému ventilátoru a systému cirkulace vzduchu o 360° ve srovnání s nekonvekčními kamny, což nejen šetří čas vaření, ale také snižuje spotřebu energie.

200 °c na první pohled. 50 min. Snadné čištění – fritovací koš s nepřilnavým povrchem s rukojetí cool touch se snadno čistí. Díky okénku a nezávislému ovládání osvětlení můžete čas max. A teplotu max. Přístroj 7 v 1 a úspora místa – fritéza nabízí 7 přednastavených menu mimo jiné pro kutily, duši, fres, preheat, pečivo, vegetable, cake pro rychlé vaření nebo ohřívání pokrmů a nahrazuje tak další odpovídající zařízení.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška12.48
Délka10.43
Hmotnost12.13
Šířka13.78
Číslo díluAIG-8433325213435
ModelkaAIG-8433325213435

3. Aigostar

#ad

1400 W, horkovzdušná fritéza bez oleje, bez BPA, Aigostar Air Fryer 4,2 l, LED dotyková obrazovka, horkovzdušná fritéza XXL, 8 jídelních lístků a receptů

#ad
Aigostar #ad - Retro styling: černo-stříbrné barvy, retro styling, vysokorychlostní cirkulační technologie, citlivá elektronická dotyková obrazovka, není nutný žádný přídavek oleje, lepší chuť a méně tuku. Pokud již horkovzdušnou fritézu nepoužíváte, můžete kabel jednoduše zachytit do otvoru, což usnadňuje uložení fritézy.

Inteligentní digitální led displej: 8 přednastavených možností menu, jednoduše se dotkněte displeje a vyberte předvolbu, výběr teploty 50 – 200 °C, nastavení času 1–60 minut, uvařte nejchutnější pokrmy při nejvhodnější teplotě a čase. Snadná obsluha a zdravé: fritovací koš s nepřilnavým povrchem pro snadné čištění, zdravý, vložení koše a automatické další pečení, neklouzavý povrch, rukojeť Cold Touch pro bezpečnost, bez bpa a pfoa, jednoduché otáčení pokrmů, automatická pauza při vytahování fritovacího koše, chutné.

Komunita receptů: jednoduše naskenujte qr kód na straně horkovzdušné fritézy a připojte se k naší komunitě receptů, kde jsou recepty pravidelně aktualizovány a můžete také komunikovat s komunitou. Otvor pro zachycení kabelu: přístroj je vybaven otvorem pro zachycení kabelu.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška12.8
Délka13.11
Hmotnost4.8
Šířka13.11
Číslo dílu40
Modelka40

4. Aigostar

#ad

7 přednastavených funkcí s LED obrazovkou, Aigostar Fritéza White Cube – Air Fryer 7l 1900 W, fritéza 5 v 1 bez oleje, 20 receptů, vyjímatelný nepřilnavý koš, uchování tepla, bez BPA

#ad
Aigostar #ad - Snadná obsluha fritovací koš můžete kdykoli vzít s sebou, má také protiskluzové nohy, když koš znovu vložíte. Můžete také teplotu vaření 80 – 200 °C/čas 0–60 min. A nastavte udržování teploty. 20 receptůdodává se s knihou, ale také trouba, která obsahuje 20 receptů. Snižte spotřebu mastných olejů až o 85 %.

Náš produkt není jen horkovzdušná fritéza, toustovač, mikrovlnná trouba, fritéza a trouba. Můžete volně přepínat mezi použitím: tradiční vaření v koši nebo nezávislé použití jako kamna. Zdravější, její rychlé vnitřní zahřátí s vysokorychlostní cirkulací vzduchu 360°, vaří pokrmy bez přidání olejů, méně tukuhorkovzdušná fritéza white cube je 4krát rychlejší než běžná kamna, takže mají méně kalorií a jsou zdravější. Fritéza je díky odnímatelnému a snadno omyvatelnému koši zcela bez bpa, a funkce paměti vám může pomoci pokračovat v původním procesu, abyste viděli proces vaření, přihrádku na kabel a usnadňuje používání.

Díky knize receptů vám pomůžeme k bohatšímu kulinářskému zážitku. 7 předprogramovaných funkcí s led diodami 7 přednastavených možností: koláče, maso, kuřecí maso, krevety, brambory, ryby. Kapacita 7 litrů, mnohostranné použití kapacita 7 litrů nabízí dostatek místa pro 6 – 10 porcí; koš s nepřilnavým povrchem s odnímatelnou montážní rukojetí. Jednoduše vyberte přednastavení jednoduchým poklepáním na displej.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Hmotnost13.01

5. Aigostar

#ad

Horkovzdušná fritéza, Horkovzdušná fritéza XL, nepřilnavý fritovací koš, funkce automatického vypnutí, fritování bez oleje, 1500 W, 3,5 l, horkovzdušné fritézy, snadné čištění, bez BPA, bez oleje

#ad
Aigostar #ad - Silné vedení proudu; ochrana proti přehřátí; všechny tyto výrobky zajišťují, že tento výrobek používáte. Vnitřní hrnec z ušlechtilé oceli, umí vařit potraviny zdravěji a déle než jiné plasty. Snadné čištění, rodinná velikost hloubky s objemem 3, 5 l a kompaktní velikostí je fritéza koncipována pro celou rodinu a hodí se do každé kuchyňské skříňky.

Skvělá pro zdravé jídlo a chutné ošetření jednoduchá vzduchová fritéza se perfektně hodí k pečení celé řady pokrmů, gratiny brambor, hamburgerů, jarních závitků, paliček, včetně: hranolky, steaků, vepřových kotletů, koláčů a mnoho dalšího!. Bezproblémový provoz s několika tlačítky pro nastavení.

Tato elektrická vzduchová fritéza s plně uzavřenou jednotkou a tepelně odolnou rukojetí zabraňuje popálení. Dodává se s časovačem automatického vypnutí 0-30 minut a teplotou 80 °C – 200 °C. Bezpečná ochrana design bez oleje, žádné popálení olejem. Po přípravě lahodného a jemného pečeného kuřete na zvláštní den lze vnitřní plochu s nepřilnavým povrchem snadno vyčistit mýdlovou vodou.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška13.19
Délka13.78
Hmotnost8.82
Šířka11.22
Číslo dílu300004PYC
ModelkaAIG-8433325201289

6. Aigostar

#ad

7 litrů, WLAN horkovzdušná fritéza, 1900 W, DIY menu., 7 programů, LED dotyková obrazovka, Aigostar Inteligentní horkovzdušná fritéza Cube Smart, 20 receptů PDF

#ad
Aigostar #ad - V jídle zůstává více živin, měl by je používat každý, kdo chce zůstat zdravý. Chytrý život cube smart vám nabízí zcela nový zážitek z vaření, horkovzdušnou nášlapu lze ovládat pomocí chytrého telefonu, pokrmy můžete připravit jednoduše přes aplikaci.

Méně oleje a zůstane zdravýdíky pokročilé technologii snižuje 85 % tuku a oleje ve srovnání s tradiční fritézou. A je zde více funkcí, takže jej můžete použít příště; připomínka pro obrácení koše. Multifunkční horkovzdušná kopačkateplotu lze nastavit od 80 do 200 stupňů, pokud jsou propojeny se smartphonem, například můžete přidat a uložit vlastní menu, časovač se pohybuje od 0 do 60 minut. Kromě toho nabízíme 20 receptů v pdf, maso, kuře, krevety, ryby, hranolky, které vám pomohou připravit různé potraviny a užívat si při vaření.

Velký objem xxl s nelepícím košem o objemu 7 litrů můžete být vždy v klidu, když se připravujete večeři pro celou rodinu nebo domácí party. 20 receptů a programů horkovzdušná nášlapka má 7 programů koláče, steaky, pro rychlou přípravu potravin. Můžete je také sdílet se svou rodinou a společně připravit chutné jídlo.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška13.62
Délka12.52
Šířka16.38
Číslo díluHU-XI-201

7. Aigostar

#ad

Heißluftfritteuse 8L XXL, 12 voreingestellte Funktionen, BPA-frei, Doppelkorb, Spülmaschinenfest, Doppelknopf & Doppel-LED-Touchscreen, Heissluftfriteuse mit Klarsichtfenster 1700 W, Aigostar

#ad
Aigostar #ad - Der korb ist mit einer lebensmittelechten Antihaftbeschichtung versehen, leicht zu reinigen und spülmaschinenfest. Multifunktionale fritteuse aigostar nicht-fritteuse ist mit zwei unabhängigen Knöpfen und zwei unabhängigen LED-Anzeigen ausgestattet, Ein-Tasten-Kochen intelligente Vorheizen, wird geliefert mit 12 Programmvoreinstellungen, sie ist mit rutschfesten Füßen uns Kabelrolle ausgestattet, .

Sogar freunde sind es leichter zu sammeln als reichhaltige Lebensmittel. Sie können den kochstatus durch das Sichtfenster jederzeit überprüfen, ohne sich Gedanken über den Lebensmittelstatus oder andere Bedenken zu machen. Die fritteuse ist komplett bpA-frei und bringt die Freude am Kochen mit verschiedenen Zutaten auf eine gesündere Weise. Sie kann in kurzer zeit essen für 6–8 Personen für eine große Familie zubereiten. Gesundes kochen die aigostar heißluftfritteuse nutzt die 360°c-heißluftzirkulationstechnologie, um überschüssiges Fett von Lebensmitteln auf den Boden des Fritteusenkorbs abzulassen und dabei das Fett um 80 % zu reduzieren, und bietet den Geschmack des Ofens und die Vielseitigkeit einer Heißluftfritteuse.

Xxl großes fassungsvermögen die aigostar-luftfritteuse ist mit einem fassungsvermögen von 8 l ausgestattet, abnehmbar, nimmt nicht viel Platz ein und hat eine Leistung von 1700 W. Mit einer frittierfreien fritteuse müssen sie sich keine Sorgen über Fettspritzer machen, was Ihre Zeit in der Küche reduziert und mehr Intelligenz und Komfort in Ihr Leben bringt! Transparentes sichtfenster die neue fritteuse von aigostar hat ein einzigartiges design mit einem transparenten Sichtfenster, das sich sehr gut für Anfänger in der Küche eignet, um köstliche Speisen zuzubereiten. Einfache bedienung sie müssen nicht die ganze zeit in der küche warten, das Sie daran erinnert, während die fritteuse gart, die Fritteuse macht ein Geräusch, wenn sie fertig ist.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška15.04
Délka14.37
Šířka12.44

8. Aigostar

#ad

Einstellbare Temperatur von 40℃ bis 200℃. Weniger Öl und rauchfrei, antihaftbeschichteter Korb., Aigostar Heißluftfritteuse xl Air Fryer 9 in 1,1500W 4L mit 60-Minuten-Timer und LED-Bildschirm

#ad
Aigostar #ad - Drücken sie anschließend "Start" und der Bildschirm zeigt "PRE" an. Einfach zu bedienen45° geneigter bildschirm für eine klarere anzeige. Gesünder, weniger fettdie heißluftfritteuse ist 4-mal schneller als ein herkömmlicher Ofen und durch ihre schnelle interne Erhitzung mit 360º-Hochgeschwindigkeitsluftzirkulation wird das Essen ohne zusätzliches Öl gekocht, sodass es weniger Kalorien hat und gesünder ist.

Die temperatur kann zwischen 40 ℃ und 200 ℃ eingestellt werden, und der Zeitbereich beträgt 1 bis 60 Minuten. Reduzieren sie den Verbrauch von fettem Öl um bis zu 85%. Die fritteuse ist vollständig bpa-frei und leicht zu reinigen, den ursprünglichen Vorgang fortzusetzen, um den Garvorgang jederzeit zu überprüfen, was sie noch einfacher in der Anwendung macht. Sie können den frittierkorb herausnehmen, und die Speicherfunktion hilft dabei, wenn der Korb wieder eingesetzt wird.

Fügen sie die zutaten hinzu und die Fritteuse startet direkt das eingestellte Programm. 9 vorprogrammierte funktionen mit led8 verfügbare programme: pommes frites, Fisch, Kuchen; 3 voreingestellte Funktionen: Shake-Erinnerungsfunktion, Garnelen, Gefrorenes, Hähnchenflügel, Gemüse, Steak, 60-Sekunden-Countdown und Vorheizen. Nach dem vorheizen wird "ADD" auf dem Bildschirm angezeigt. Kompakte 4l kapazitätmit einem fassungsvermögen von 4 litern eignet sie sich ideal für die Zubereitung von Mahlzeiten für 2-4 Personen.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad

9. Aigostar

#ad

Horkovzdušná fritéza Hayden A 4l, nastavitelná teplota pro zdravé vaření s nízkým obsahem, 30minutový časovač, horkovzdušná fritéza pro domácí použití s 1500 W a rychlou cirkulací vzduchu, Aigostar

#ad
Aigostar #ad - Snadné čištění vyjímatelné fritovací koše horkovzdušné fritézy jsou opatřeny nepřilnavým povrchem určeným pro potraviny a lze je snadno čistit. Díky jednoduché výměně za horkovzdušnou fritézu můžete ušetřit až 50 % energie. Odnímatelné díly můžete přímo omýt vodou abrazivní houbičky nejsou žádným přítelem horkovzdušné fritézy! Více možností vaření 30minutový časovač a nastavitelná regulace teploty 0 – 200 °c vám umožní připravit potraviny různými způsoby.

Vychutnejte si chuť bez tuku je zapotřebí málo nebo žádný olej, zatímco si zachovává skvělou chuť. Jednoduché vaření s uživatelsky přívětivým dvojitým ovládáním můžete nastavit čas a teplotu, abyste pokaždé dosáhli perfektních výsledků vaření. Vychutnejte si svá oblíbená jídla jako steaky, hranolky, koláče a mnoho dalšího zcela jednoduše.

Horkovzdušná fritéza má zabudovanou ochranu proti přehřátí pro bezpečnější přípravu. Součástí dodávky je pečení, krevety, žebra, smažení, kuřecí stehna, ryby, zelenina, grilování, vaření v páře a dehydratace potravin. Ušetřete až 50% energie horkovzdušná fritéza aigostar je výkonná a vaří potraviny mnohem rychleji než běžná trouba a vyžaduje přitom méně energie. Díky 360° cirkulující horkovzdušné technologii vaření vaří naše horkovzdušná fritéza až o 30 % rychleji a s o 99 % méně tuku než běžné fritézy.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad

10. Aigostar

#ad

Individuální ovládání světla, 1700 W, s velkým okénkem, 12 přednastavených nastavení menu, Aigostar Horkovzdušná fritéza Zane – 8l, s receptářem, LED dotyková obrazovka, bez BPA

#ad
Aigostar #ad - Jednoduše jemně otřete houbičkou, aby se efektivně snížila možnost opotřebení a poškrábání fritézy. Splňuje potřeby 6 – 10 osob najednou, vhodné pro rodiny a večírky. Rozlučte se s náročným ovládáním12 druhů menu lze ovládat jedním tlačítkem. Grilování mořské hvězdice umožňuje optimální vaření pokrmů.

12 menu a kniha receptů máte obavy, kuřecí-koláč-zelenina-rozmrazování vám může pomoci to usnadnit. Po dokončení práce zazní signální tón, teplotní rozsah: 80-200 °C. Snadná obsluha, ventilátor pracuje po dobu 20 s, což zařízení účinně chrání. Samozřejmě můžete také nastavit čas a teplotu rozsah časovače: 1-60 min, aby odváděl teplo, není nutné neustále udržovat v kuchyni. 8 l velká kapacita díky vysokému výkonu 1700 w, kapacitě 8 l a čtvercovému fritovacímu koši může vzduchová fritéza Aigostar snadno pojmout celé kuře nebo velké množství potravin. Moderní designdisplej aigostar zane je nakloněn 45°, ale lze mýt v myčce.

Fritéza je vybavena vnitřními fritézami, světlý a čistý jako nový, tmavě šedá ušlechtilá zmrazená textura a fritovací koš s nepřilnavým povrchem. Pokud chcete vyzkoušet jiné pokrmy, jak vařit gurmánské jídlo s bezolejovou fritézou aigostar zane? 12 elektronických přednastavených programů DIY – brambory-ryby-krevety-kebab předehřívání steaku, můžete otevřít naši receptář, abyste našli další překvapení a užili si radost z jídla. Jedinečný design s okénkem vyznačuje se designem s velkým okénkem a jediným ovládacím tlačítkem pro vnitřní světlo, což usnadňuje sledování procesu vaření.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška13.19
Délka14.76
Hmotnost16.05
Šířka12.4