Top 10 Drucktüröffner – Otevírače dvířek ke skříním

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jiayi

#ad

Magnetschnäpper Balkontür Tür Magnet Schranktür Jiayi 2 Stück Türmagnete für Möbel 40 Kg Magnete für Schranktüren Schrankmagnete Stark Möbelmagnet Magnet Türschließer Magnetverschluss Schrank

#ad
Jiayi #ad - Die stahlplatte wird in der perfekten Position an die Tür geklebt. Diese magnetverschluss schrank werden mit Befestigungsschrauben aus Edelstahl geliefert. Gut verarbeitet: elliptische schlitzschraubenlöcher helfen auch, um die Stahlplatte mit dem Magnetstück auszurichten.

Gegen korrosion, die speziell für den Einsatz auf See, Rissbildung und Rost. Einfach zu positionieren und zu installieren: zuerst den magneten im schranktürrahmen verankern, dann die Stahlplatte auf den Magneten legen. Die streifen erleichtern die Installation enorm. Sie müssen sich keine sorgen um die Schraube machen, die Position anzupassen, die während des Installationsvorgangs leicht wieder bricht. Auch perfekt, um zu verhindern, dass Ihr kleines Haustier zum Spaß in Ihren Schrank einbricht. Machen sie diese tür magnet langlebiger als die Plastik in der Sonne.

Das magnet türschließer ist gut für den Einsatz an der Tür, wo die Verriegelung oder das Scharnier unbrauchbar ist. Was sie bekommen: 2 x 97 mm türmagnete; 2 x doppelseitige Klebstoffe; Schrauben; Unsere beliebteste 12-Monats-Garantie und unser freundlicher Kundenservice. Einfach die Platte festschrauben. Starke magnetkraft: jeder halter beherbergt einen einzelnen magneten mit starker kraft, der das Plantagenschloss, die schranktür, die Schublade und den Deckel sicher geschlossen hält.
ZnačkaJiayi #ad
VýrobceJiayi #ad
Výška0.6
Délka3.8
Šířka0.8
Číslo dílu2P07

2. lignoware

#ad

Sada TIP-ON 956A1004 – pastýř, zachytávač tisku Push to Open barva bílá

#ad
lignoware #ad - Nízká hlučnost při zavírání, protože lepicí deska se setkává s plastem. Dráha výstupu 38 mm, barva bílá. Tiskař tip on bílý: otevřete jednoduchým poklepáním na přední stranu. Bezpečné uzavření jednotky Push to Open. S adaptérovou deskou je možná mezera dveří pouze 1, 5 mm.
Značkalignoware #ad
VýrobceBlum - LIGNOWARE® #ad
Číslo dílu956A1004 + 956A1201

3. Jiayi

#ad

Otvírák dveří Jiayi 6 kusů Push to Open Magnet Tip On pro dveře Nábytek Zásuvky Otvírák Skříňových dveří Otvírák Dveře Tlakový Otvírák Dveře Tlakový Otvírák Dveře Tlakový Otvírák

#ad
Jiayi #ad - Vytváří čistý, bezešvý vzhled bez knoflíků. Zbavuje potřebu rukojetí nebo knoflíků. Zaručuje životnost až 20 000krát. Vhodné pro použití s panty bez samouzavírací funkce. Díky tomu je tento push uzávěr vhodnější pro dveře střední velikosti. Nejprve namontujte oba eliptické otvory, abyste přizpůsobili místo pro zavírání.

Push to open: vestavěný pružinou zatížený zdvihátkem, pro zamknutí a odemknutí jednoduše stiskněte dveře. Dlouhý zdvih s magneticem: dlouhý zdvih s vestavěným magnetem, magnetická síla zajišťuje bezpečný uzavírací bod, který dveře pevně drží pohromadě a nedovoluje "protlačování" dveří. Výkonný píst/pružina: větší a silnější vysoce výkonný pružinový mechanismus s dostatečně silným napětím činí z tohoto otvíráku mimořádně dlouhou životnost a nadčasovou volbu.

Co dostanete: 6 x otvírač dveří push to open; 24 x základní montážní šrouby; 6 x šrouby s plochou hlavou; 6 x hmoždinky; 6 x lepidlo; 6 x ultra tenký uzavírací plech teplý tip: pro venkovní dveře; 1/8 palce kompresního zdvihu musí být během instalace rezervován. Dodává se také s montážními šrouby. Instalace lepidlem: kryt z hliníkové slitiny, odolnější a trvanlivější. Magnet push to open můžete instalovat bez vrtání otvorů pro šrouby pomocí dodaného lepidla dodává se v červené a bílé barvě a bude odeslán náhodně.
ZnačkaJiayi #ad
VýrobceJiayi #ad
Číslo dílu6 Stück

4. LouMaxx

#ad

LouMaxx Magnetický zachytávač samolepicí – přídržná síla 8 kg – 6dílná sada z ušlechtilé oceli – ultratenký magnet na skříň – nábytkové magnety – dveřní magnetický držák na dveře skříně pro bezpečné držení

#ad
LouMaxx #ad - Rozsah dodávky: 6dílná sada magnetických skříněk silných s protidestičkou, 24 šroubů, 12 oboustranných lepicích proužků; ultratenký magnet: ušlechtilá ocel – protidestička: Ocel pozinkovaná – přilnavost: cca 8 kg – rozměry: viz obrázek. Výkonné lepicí pásky: oboustranné lepicí proužky jsou potaženy lepidlem 3m pro maximální přilnavost, takže magnety na dveře pro nábytek drží i bez vrtání.

Ideální také jako skříňka s magnetickým zámkem pro demontáž karavanů a obytných vozů, kde je vyžadováno silné držení. Lze jej buď pomocí oboustranné lepicí pásky nalepit na spojované díly nebo upevnit šrouby: Magnetická západka silně připevněte na nábytkový korpus nebo dveřní rám a protidesku magnetického zavírače dveří na dveře, zásuvku nebo dveře skříně. Na každé dveře doporučujeme 2 magnetické dveřní uzávěry. Tip: před montáží odstraňte lepená místa od prachu a mastnoty a dveřní uzávěr zatlačte až po 12 hodinách. Přesto drží magnetický uzávěr skříň díky své přídržné síle 8 kg díky principu magnetické přilnavosti dveře a zásuvky pevně a bezpečně uzavřené.

Ultra tenký design – maximální přídržná síla: s pouhými 4 mm je magnetický západka loumaxx obzvlášť nenápadným magnetickým zavíračem dveří. Mnohostranné použití: nábytkový magnet se také velmi dobře hodí pro použití jako dveřní magnet na balkonové dveře, jako nábytkové magnety na komody nebo jiný nábytek, silný magnet na dveře na terase, jako magnety na dveře skříní a do šatních skříní a kuchyňských skříní. Jednoduchá montáž: samolepicí magnetický držák dveří skříně se velmi snadno připevňuje.
ZnačkaLouMaxx #ad
VýrobceLouMaxx #ad
Výška0.16
Délka1.85
Šířka0.67
Číslo dílu10221
Modelka10221

5. Jeesblsy

#ad

Nastavitelný západka koleček se šrouby, dveřní kulový lapač dveří, šatníku, 2 kusy, dveřní západka do spíže, skříně, Dveře skříně Door Ball Catch

#ad
Jeesblsy #ad - Náhradní hardware dveří pro téměř skříň, skříň, vnitřní dveře skříně v hotelu. Nastavitelná kulička nastavitelný úchyt dveří s kuličkovým ložiskem má silné napětí, aby bylo zajištěno, že jsou dveře v uzavřené poloze.

Materiál tyto dveřní spoje jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pokovené ušlechtilé oceli a mosazné litiny, dobrá tuhost, antikorozní ochrana a dlouhá životnost. S jedinečným designem kuličkových koulí nabízí efektivní způsob, jak dveře tiše a pevně uchopit. Záchytný kroužek lze namontovat na horní úrovni nebo na straně dveří. Snadná instalace Štíhlý design se zápustnou hlavou a symetrickými otvory pro šrouby umožňuje rychlou instalaci.

Solid & robdy díky kované mosazné litině a těžkým pružinám je tento kulový zámek trvanlivý a nadčasový výběr a precizní technika činí tento blokovací hardware výjimečně odolným. Obdržíte 2 x koule na dveře skříně; 2 x čelní deska; 2 x rázová deska; šrouby. Neviditelný design mosazný kulový pohon v držáku kulových kuliček bezpečně drží vnitřní dveře zavřené a téměř po pohledu skryté.
ZnačkaJeesblsy #ad
VýrobceJeesblsy #ad
Výška0.01
Délka2.09
Šířka0.98

6. LERANXIN

#ad

LERANXIN Dveře s kulovým vázáním, skříň na dveře, pro domácí kuchyňský šatník, koule na skříně, skříň, exkluzivní dvířka skříně, kulaté zavírání se šroubem

#ad
LERANXIN #ad - Ideální pro byty, kanceláře a obchody. Silný míč: míč je po opakovaném přechodu stále silný. Neviditelné dveře: mosazný kuličkový pohon v kuličkovém uzávěru drží dveře bezpečně a je téměř neviditelný.

Jednoduchá instalace: kompaktní design se zapuštěnými otvory a symetrickými otvory pro rychlou a snadnou instalaci. Obě strany kuličky jsou opatřeny vývrtem, které po montáži šroubů nevzniká. Mnohostranně použitelný: vhodný pro dveře skříní, umyvadla, uzamykatelné přihrádky, dveře atd. Kvalitní materiál: closet door ball catch je z vysoce kvalitní nerezové oceli, odolné proti korozi a má dlouhou životnost.
ZnačkaLERANXIN #ad
VýrobceLERANXIN #ad

7. LouMaxx

#ad

LouMaxx Otvírák dveří s tlakovými dveřmi – snadné otevírání dveří skříně a zásuvek díky otvírání dveří Push to Open – vhodné pro mnoho skříní např. od Ikea – 4dílná sada otvíračů tlakových dveří, s neodymovým magnetem

#ad
LouMaxx #ad - Snadná montáž: otvírák dveří push open lze dovybavit. Pička otvírače tlakových dveří vpředu je nastavitelná a vybavena silným neodymovým magnetem pro zajištění zavírání dveří. Upozornění: nefunguje ve spojení se závěsem Softclose. Vysoká kvalita: potisk otvíracích dveří skříně je vyroben v evropě, má elegantní design s neviditelnou montážní deskou a má životnost více než 80 000 cyklů.

Díky tomu jsou rukojeti a knoflíky zbytečné a zajišťuje průběžný vzhled kuchyně nebo jiného nábytku. Potřebujete pouze jeden otvírák na jedno dveře. Zavírání dveří se provádí opětovným tlakem na dveře. Otevírání bez rukojeti: pouhým lehkým dotykem snadno otevíráte dveře a zásuvky. Lze jej bez problémů použít s většinou běžných závěsů – kompatibilní s otvíracími dveřmi Ikea a také s otvírákem na ubrousky Utrusta. Univerzálně použitelné: otvírač dveří skříně je vhodný pro nábytkové dveře, dveře skříně a zásuvky, včetně plně a částečně dostupného a zastrčeného dveřního dorazu a přílohu střední stěny.

Roub se nastavuje správně otočte doleva, oboustranná lepicí páska není dostatečně stabilní, otočte doprava, protože při každém otevření je nutné vyvíjet tlak, abyste jej dále natáhli dovnitř. Jak musí být otvírač dveří skříně namontován: montážní deska pevně našroubovaná ve vnitřní skříni. Otevírání a zavírání tlakem: jak funguje princip otvírače tlakových dveří push to otevřená zásuvka: stačí mírný tlak na dveře, již je tato palička push-to-Open uvedena do snadno uchopitelné polohy otvoru.
ZnačkaLouMaxx #ad
VýrobceLouMaxx #ad
Výška0.83
Délka2.95
Šířka0.83
Číslo dílu10314

8. YUOIP

#ad

YUOIP® Magnetische Türschnäpper Push to Open Türöffner Druck Touch Release Schrank Magnet Magnetische Entriegelungsriegel 10 Stück

#ad
YUOIP #ad - Kostenlose rückgabe und Umtausch für 30 Tage. Der kopf kann um 1 ~ 3 mm fein justiert werden. Die feder kann die tür um ca. Schrauben bei normalem Gebrauch Lebensdauer> 20000 mal. Eingebaute magnete werden verwendet, schraubenloch-Größe: Ø 3, um die Tür zu halten.

Jede größe: 86 × 10 × 15 mm, 5 mm inkl. Kann mit feder scharnieren verwendet werden, Die Anzahl der Federscharniere für eine einzelne Tür beträgt<3. Wenn sie fragen haben, 10 × runde Eisenbleche, 10 × Eisenblech mit Aufkleber, uns zu kontaktieren. Lieferumfang: 10 × drücken release magnetische türverriegelung, zögern sie bitte nicht, 40 × schrauben. Dieses produkt verwendet hochwertige Neodym-Magnete. Das schlanke aussehen nimmt keinen platz in anspruch, tür, material: ABS-Kunststoff + Neodym-Magnet + vernickeltes Eisen, Schrank, Kann auf Schrank, Bücherregal, Küchenschrank und anderen Möbeln verwendet werden.

Magnetverschlüsse sind eine einfache und effektive Möglichkeit, die Tür zu öffnen / schließen. Push-to-open-magnetverschlüsse, Öffnen und schließen von türen mit einem Druck. 3 cm herausdrücken. Beseitigt die Notwendigkeit eines Griffs oder Knopfes.
ZnačkaYUOIP #ad
VýrobceYUOIP #ad

9. Jiayi

#ad

Push to Open Türöffner Jiayi 2 Stück Heavy Duty Push Open Magnet Drucktüröffner Schrank Leistungsstark 48 N Feder Freigabe Fangen für Groß Kleiderschrank Kleiderschrank Grau

#ad
Jiayi #ad - Mit 7 mm verstellbereich für unterschiedliche Türspaltgrößen. Halten sie ihr hab und gut verborgen und sicher, der eine starke Pop-Out-Leistung und einfache Push-Release bietet. Stärkerer druck zum Öffnen des riegels: die verbesserte innere kernfederstruktur dieses schranktürdrückers ist stark genug, perfekt für den Einsatz auf versteckten Türen, um die Federkraft auf 48 N und die Magnetsaugkraft auf 12 N zu erhöhen, was diesen magnetischen Drücker zu einer sehr langlebigen und intelligenten Wahl macht.

Egal, ist dieser schrank türöffner unglaublich einfach zu installieren und wird dauerhafte Haltbarkeit und zuverlässige Leistung bieten. Ideal für schranktüren und Schubladen ohne Griffe in Haus, Boot und anderen Orten. Sie erhalten 2 x push to Open Drucktüröffner; Schrauben; Aufkleber. Einfach zu installieren: diese push to open integrierte leiste, nur die beiden seiten der schraube zu befestigen, ob Sie ein Heimwerker oder ein professioneller Schreiner sind, und die Platte der Riegel kommen mit Klebstoff, machen die Position und die Installation so viel einfacher.

Unsere kundenfreundliche 12-monatige Garantie und freundlicher Kundenservice. Drücken sie einfach auf die tür, um sie zu verriegeln oder zu entriegeln, ohne dass Sie Griffe oder Knöpfe benötigen. Breiterer anwendungsbereich, Schubladen und sogar RV Schränke und sogar für schwere Türen unter 2. 8 m. Was sie davon haben: verabschieden sie sich von unansehnlichen beschlägen und genießen Sie ein elegantes und minimalistisches Design mit diesem Schrankverschluss, der perfekt für jedes moderne Zuhause ist.
ZnačkaJiayi #ad
VýrobceJiayi #ad
Výška0.58
Délka5.51
Hmotnost0.15
Šířka1.97
Číslo díluPTO2P33
ModelkaPush open latch

10. GoldRock

#ad

Otvírák, dveře Nábytek Zásuvky Dvířka Skříně Magnetická západka Otvírák Tlakových dveří, GoldRock Otvírák dveří Push to Open, Otvírák na tlak, otvírač dveří Tip On, 4 kusy tlumičů dveří skříně

#ad
GoldRock #ad - Montážní poloha je určena, pozice šroubů je třeba označit a šrouby pak zajistit. Magnety zajišťují bezpečný uzavírací bod tak, aby dveře pevně seděly a nebyly "unášející". Etří místo a je esteticky příjemnější. Snadná instalaceinstalace může být provedena pomocí šroubováku, není nutné vrtání.

Umožňuje design, aniž by byly nutné rukojeti nebo tlačítka. Konečně vyzkoušejte účinek a upravte vzdálenost. Otevírání dveří magnetický západka goldrock má hladký a atraktivní kryt z ušlechtilé oceli. Vytváří čistý, zásuvky, při kterém se dveře nebo zásuvky otevírají bez námahy, šatní skříně a kadeřnické stolky. Magnetický hrot lze nastavit o 1 – 4 mm, pokud by bylo obtížné přesně umístit instalaci. Silnější porézní dno pro větší odolnost a dlouhou životnost.

Každý z vašich návrhů je směrem k našemu neustálému zlepšování. Upevněte posuvné ramínko na skříň pomocí šroubů. O servisu pokud máte dotazy k produktu před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit. Dlouhý zdvih a silný magnet push to open je extra dlouhý, takže dveře zůstanou tak dlouho otevřené, aby se vaše ruka snadno vešla do dveří a vy je můžete natáhnout. U vnějších dveří musí být při montáži zohledněn kompresní zdvih o velikosti 3 mm.
ZnačkaGoldRock #ad
VýrobceGoldRock #ad
Výška0.39
Délka7.87
Šířka5.91
Modelkaff999