Top 10 Falle Deutsche Schabe – Univerzální prostředky pro vnitřní prostory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PROTECT HOME

#ad

Speciální dóza na návnady proti švábům, Protect Home FormineX dóza na návnady na škůdce, 2 kusy

#ad
PROTECT HOME #ad - Díky speciálnímu účinku návnady jsou švábi a švábi přitahováni ke stanici na návnadu a spolehlivě je bojují. č. Stanice na návnadu nabízí ochranu až čtyři týdny. Dózy na návnady nevydávají žádnou účinnou látku do vzduchu v místnosti, komerční prostory a chráněné venkovní prostory terasa, proto se ideálně hodí pro použití v interiérech, balkón, byt, sklep, kuchyň, jako je dům, atd.

Reg. Vysoce účinná látka účinně likviduje podle vlastních zkušeností také rybenky, sklepačky. Vábi umírají ve vašich úkrytech, ne v krabici. Při přetrvávajícím napadení napadení nahradit nástrahy po 4 týdnech.

De-0008797-18 biocidní přípravky používejte opatrně. Dóza obsahuje návnadu, který je vysoce atraktivní pro všechny druhy švábů a neztratí svůj účinek až do zbytkové spotřeby. Protect home nádoba na návnady proti škůdcům působí rychle, americká švába, spolehlivě a trvale proti švábům německá švába, šváb obecná v interiéru. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaPROTECT HOME #ad
VýrobceSBM Life Science GmbH #ad
Výška9.45
Délka9.06
Hmotnost0.07
Šířka4.33
Číslo dílu84897817
Modelka05765667

2. Catchmaster

#ad

Catchmaster Past na šváby 30 x prémiová lepicí past 100i I jednoduchá past na hmyz pro šváby I silné pasti na šváby I prostředek proti napadení šváby vč. e-knihy

#ad
Catchmaster #ad - Prvotřídní pomocník: náš tým z kolína nad rýnem je vám k dispozici pro otázky týkající se pasti na hmyz, pasti na šváby a past na škůdce. Umístěte lepicí pasti tam, kde je potřebujete.

Oddělujte past na škrábání, zalomte a postavte – past na škůdce je již připravena k použití. Monitoring – díky použití pasti na škrábání pro sledování lze dlouhodobě zvýšit úspěch vašich bojových opatření a efektivně se zbavit napadení šváby. Nenápadné kavárové laky – past na škrábání lze nenápadně použít ve vašem domě v každém obytném prostoru, skříně, např. Pod regály, pohovky a postele. Jednoduché použití – montáž lepicích pastí švábů je obzvláště jednoduchá. BezpeČnÉ lepÍ – lepidlo od catchmaster 100i škrabací pasti je nezávadné a je tak bezpečné pro zvířata a rodinu.
ZnačkaCatchmaster #ad
VýrobceCatchmaster #ad

3. Gerobug

#ad

Gerobug Dóza na návnady proti švábům – 4 ks – past na šváby pro boj proti švábům – návnada proti švábům se silnou atrakcí

#ad
Gerobug #ad - Efektivní: naše návnada na šváby je ultimativní řešení, jak se zbavit švábů. Jednoduché použití: naše švábové návnady se snadno používají. Ušetřete si myslivec: poskytovatel je profesionální odpuzovač škůdců a nabízí všem zákazníkům GEROBUG i po nákupu vynikající péči o napadení.

N-109364 - Účinná látka: chlorfenapyr 4 g/kg. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Jednoduše postavte na místa, kde jsou aktivní švábi a návnada bude dělat svou práci. Tak enormně zvýšíte svůj bojový úspěch. Dlouhodobá ochrana: na rozdíl od jiných nástrah na šváby, které jsou účinné pouze na krátkou dobu, nabízí náš produkt dlouhodobé výsledky. Nejsou zapotřebí žádné speciální znalosti nebo nástroje.

Jednoduše se zaregistrujte, jsme tu pro tebe! Baua reg. Biocidní přípravky používejte opatrně. Rychle zaznamenáte dramatický pokles populace švábů v domě nebo na zahradě. Použití v domácnostech domácích zvířat: naše návnady na šváby jsou baleny ve speciálních dózách, že švábi mohou na návnadu snadno dosáhnout, které zabraňují přímému kontaktu s domácími zvířaty. č. Díky své silné receptuře přitahuje šváby a rychle a efektivně je zabije.
ZnačkaGerobug #ad
VýrobceRGO Expert #ad
Výška5.12
Délka59.06
Šířka59.06
Číslo díluSchaben-Köderdose
ModelkaRGO1702131

4. com-four

#ad

Návnada a prostředek proti mravencům od com-fou pro spolehlivé odstranění mravenců.

#ad
com-four #ad - Odnesou si části granulátu do mraveniště, které pak vyhyne. Prostředek proti mravencům s návnadou – věnujte pozornost způsobu účinku, viz popis níže. Bezpečnostní opatření: zamezte jakémukoliv zbytečnému kontaktu s přípravkem.

Posypový a zálivkový přípravek pro spolehlivou likvidaci mravenců na terasách a cestách. Produkt a jeho zbytky včetně prázdných nádob a balení nesmí přijít do kontaktu s vodními zdroji. Rozsah dodávky: 3× přípravek na hubení mravenců po 250 g. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku český jazyk nelze zaručit.

Innost: mravenci budou díky kontaktu s přípravkem spolehlivě odstraněni. Zneužívání může způsobit poškození zdraví. Reg. Jako zálivkový přípravek dosáhne i do nepřístupných míst výskytu mravenců. Biocidní přípravky používejte opatrně. č. Baua: n – 28382. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
Značkacom-four #ad
Výrobcecom-four #ad
Výška2.76
Délka4.33
Šířka2.36
Číslo díluCF9084
ModelkaCF9084

5. Patronus

#ad

Monitorovací lepicí past vč. návnady se silným lákadlem, XXL past na šváby pro kontrolu napadení při boji proti švábům, Past na šváby, past na šváby vyrobená v EU, 5 kusů

#ad
Patronus #ad - Monitoring: včasná detekce při napadení švábem je rozhodující pro efektivní boj s nimi. Jednoduché použití: naše past na škrábání lze po odstranění lepicí fólie snadno sestavit podle návodu.

Ideálně kombinovatelné: s naším sprejem na hmyz patronus budete na cestách ještě bezpečnější. Váby se díky nové formulaci návnady efektivně utáhnou a drží na lepicí ploše. Silný prostředek proti švábům/švábům slouží k rozpoznání napadení škůdci. Pachově neutrální potravinářská látka, bez insekticidů. Náš monitorovací systém vás přitom může rozhodně podpořit.

Následně jen umístěte návnadu a hotovo. Naši odborníci přitom vytvořili produkt, který je stejně vysoce kvalitní a efektivní. V kombinaci vám zaručujeme plný úspěch v boji proti švábům/švábům. 100% bez chemie: naše lapače na sledování sklepacích ostrůvek jsou pečlivě vyrobeny v EU a absolutně bez chemie a insekticidů.
ZnačkaPatronus #ad
VýrobcePatronus #ad
Výška0.98
Délka4.33
Šířka8.27

6. LUNEKUCK

#ad

Boj proti štěnicím, Past na šváby LUNEKUCK 15 x past na šváby boj proti švábům, silné lepivé pasti na šváby, monitoring past na šváby, švábům, netoxická

#ad
LUNEKUCK #ad - Isté zneškodnění: díky neprůhlednému kartonovému designu si nemusíte dělat starosti, bez zápachu a šetrná k životnímu prostředí. Tyto lepicí pasti na šváby jsou nezávadné pro lidi, šetrná k životnímu prostředí a bez zápachu – neškodná pro lidi: Tato past na šváby je vyrobena z papírového kartonu a silného lepidla, že uvidíte mrtvé šváby nebo se jich dotknete, netoxická, netoxická, jednoduše zvedněte past a vyhoďte ji.

2. Složte past podél záhybů a do tvaru krabičky. 15 kusů lepicích pastí pro boj s šváby a šváby: každá sada obsahuje 15 ks pastí na šváby, chladničky, v blízkosti kanalizace, skříněmi nebo všude tam, které se umístí v rozích kuchyně, za spotřebiči, koupelny, kde jsou švábi nejčastěji pravděpodobní. Umístěte past všude tam, ovoce, které mají šváby rádi, klobása, jako chléb, kde jste viděli šváby.

Past na šváby lunekuck 15dílná sada je dostatečná pro rychlé a bezpečné zachycení nepříjemných švábů. Silné lepidlo – účinné proti švábům a jinému hmyzu: lepicí past na šváby nabízí tmavé místo, pavoukům, které mají rádi švábi, která zajišťuje dlouhotrvající a silnou přilnavost, která zachytí šváby, mravencům, jakmile vstoupí dovnitř.4. Bezpečná, domácí zvířata a rostliny. Ideální pro dům, kanceláře, dostanete výsledky. Otevřete past na šváby a odtrhněte ochranný papír.
ZnačkaLUNEKUCK #ad
VýrobceJiujiangshiRuiouDianzishangwuyouxiangongsi #ad

7. Panteer

#ad

Past na šváby, Panteer ® SchädLINGSMEISTER past na šváby, vč. návnady 1 sada 5 kusů, 5 kusů, k určení potřeb a monitorování, boj proti švábům

#ad
Panteer #ad - Připraveno. Dostatek pro nastupování – s touto sadou pastí na šváby obdržíte 5 lepicích pastí, které jsou zcela dostačující pro první zjištění potřeby a pro sledování švábů v běžné domácnosti. Pouze tak můžete hnízdo bezpečně bojovat a zabránit mnoha potomkům.

Stáhněte fólii, složte past a postavte. Včetně návnady – navíc obdržíte 5 nástrah se středně silným návnadovým prostředkem, který spolehlivě a rychle přiláká šváby. Jednoduše a rychle – montáž pasti je velmi jednoduchá, umístěte návnadu, ve třech jednoduchých krocích je past připravena k použití. Při napadení doporučujeme naši sadu gelů na šváby! silný sortiment – pokud jsou první škrabáky uvíznuty do pasti, měli byste se ihned aktivovat a použít profesionální prostředky.

Důležité: doporučujeme vám udržovat okolí vždy čisté. Zde se může nejlépe rozvinout účinek návnady. Tak můžete na zamoření rychle reagovat. K identifikaci potřeb – tato sada je ideální pro včasné rozpoznání pasti na šváby a včasné jednání. Náš druhý produkt dává švábům "sada švábových gelů" přesně to dělá a bojuje proti celému hnízdě.
ZnačkaPanteer #ad
VýrobcePanteer #ad
Výška0.94
Délka8.46
Hmotnost0.15
Šířka4.33

8. Gerobug

#ad

GEROBUG Kompletní balíček pro boj proti švábům I past na hmyz s lapačem hmyzu I švábi past na hmyz uvnitř

#ad
Gerobug #ad - Inná látka: imidacloprid 2, 15 % w/w - číslo schválení BAuA. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. De-0008650-18. 12 pastí na šváby + 20 g gelu na návnady + 8 dóz na návnady na plnění a vyložení + krok za krokem video návod český jazyk nelze zaručit.

Poskytovatel se o zákazníky postará i po nákupu. Sada obsahuje stručný video návod krok za krokem, švábovou pasti a lepicí past na šváby, jak správně používat švábovou návnadu, který vám ukáže, a přitom šetří čas a nervy. Pokud si nejste jistí, o kterou šváb se u vás jedná, napište nám.

Past na šváby nepůsobí proti jantarovému lesnímu šašku. Bojovník proti škůdcům od gerobug je vám k dispozici pro vaše dotazy týkající se vašeho napadení. Biocidní přípravky používejte opatrně. Gerobug spolupracuje pouze s profesionálními výrobci a nabízí v této sadě efektivní pasti na šváby a návnadu na šváby.
ZnačkaGerobug #ad
VýrobceRGO Expert GmbH #ad
Hmotnost0.04

9. Gerobug

#ad

GEROBUG Profi past na šváby 12 ks vč. tablet na návnadu pro detekci zamoření švábů ve všech obytných prostorách – vč. e-knihy s tipy pro boj proti švábům

#ad
Gerobug #ad - DŮleŽitÉ: past na šváby nepůsobí proti jantarovému lesnímu šaš- pokud si nejste jisti, o který šváb se jedná o vás, nabízí vám náš domácí odpuzovač škůdců svou pomoc. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Tím můžete své napadení úspěšně kontrolovat.

Past se skládá ze stabilní recyklované lepenky, speciálního lepidla a atraktivní přírodní návnady. Praktické tipy: obdržíte naši vyzkoušenou metodu gerobug pro napodobování po nákupu. Spolehlivé lepidlo: speciální lepidlo zajišťuje ještě efektivnější monitorování škrabání. Vaše výhoda: ještě rychlejší bojový úspěch s méně časem. Vhodné pro všechny obytné prostory: lepicí past je bez insekticidů a je proto vhodná zejména pro citlivé oblasti, ve kterých se nacházejí děti a domácí zvířata.

Tak enormně zvýšíte svůj bojový úspěch. Tak provedete profesionální zjišťování napadení pro následnou likvidaci švábů. Silný účinek na návnady: nejedovatá návnadová tableta efektivně přiláká šváby a šváby na lepivou plochu, kde se lepí. Zkuste u nás, jak se zbavíte švábů v pouhých několika krocích! ušetřete si myslivec: poskytovatel je profesionální odpuzovač škůdců a nabízí všem zákazníkům gerobug i po nákupu vynikající péči o napadení. Biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaGerobug #ad
VýrobceRGO Expert #ad
Výška0.63
Délka7.87
Hmotnost0.18
Šířka4.13

10. Aeroxon

#ad

Past na rybenky, past na hmyz a jiné škůdce, 8 kusů – spolehlivý úlovek rybenek a k detekci škůdců – past na šváby, Aeroxon Past na návnady na škůdce

#ad
Aeroxon #ad - Funguje také jako dóza na návnady a past na šváby. Bez zápachu a bez jedovatých lepicích pastí: lepicí past na šváby bez zápachu / lepicí past na rybenky neobsahuje žádné jedovaté přísady, chemii nebo insekticidy, broukům, a je tak prostředkem proti švábům, slaninám a jiným.

Efektivní: Účinná likvidace pastí na návnady, rybenky a švábů s extra návnadou pro chytání a rozpoznání švábů švábů, rybenek, papírových ryb a jiných plazivých škůdců. UpozornĚnÍ: škůdci nejdou většinou přímo do pasti. Vhodné také pro profesionální použití v pekárnách, restauracích nebo v hotelu.

Pro úspěšné použití doporučujeme několik pastí na škůdce v místě zamoření min. Pasti mají dobu účinnosti až 6 měsíců. Funkce: hmyz je lákán návnadou, pomalu se přiblíží k pasti lepidla a zůstává tam nalepen. Lze použít všude: lze použít jak uvnitř, spíž nebo sklep, jako je koupelna, v typických místech zamoření, kuchyň, tak i venku.4–8 dní.
ZnačkaAeroxon #ad
VýrobceAeroxon Insect Control GmbH #ad
Výška7.48
Délka1.57
Hmotnost0.13
Šířka3.94
Číslo dílu22470
Modelka22470