Top 10 Fischer Technik ab 9 Jahre – Stavebnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Creator 3 in 1 Exotic Parrot to Frog to Fish 31136 Animal Figures Building Toy Kreativspielzeug für Kinder ab 7 Jahren

#ad
LEGO #ad - Mit details wie dem mit blumen bedeckten papageienzweig wird dieses bauspielzeug-set fantastisch aussehen anzeige im kinderzimmer Wenn das Spiel vorbei ist. Dieses lego creator 3-in-1-tierspielzeug-set verfügt über 3 Tiere für Kinder ab 7 Jahren: ein Papageienspielzeug auf einem Ast, einen verspielten Frosch und einen Spielzeugfisch.

Höhe: 11 cm. Dieses set ist ein tolles Geburtstagsgeschenk, Urlaubsgeschenk für Mädchen und Jungen. Kinder können ihr bauabenteuer mit 3 LEGO Creator Tierfiguren wählen oder ihre Fantasie anregen und ein neues Tier mit den Steinen erschaffen. Die leicht verständliche bildanleitung macht den Bau einfach und macht Spaß, Osterkorbfüller, plus digitale Bauanleitung finden Sie auch in der LEGO Builder-App.

Der papagei kann umgebaut werden in eine Spielzeugfrosch mit beweglichen Beinen oder in einen LEGO Fisch mit beweglichen Flossen und einem Meeresboden für kreative Abenteuer. International products have separate terms, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, labeling or instructions. Das papageienspielzeug misst über 22 cm.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka7.52
Hmotnost0.72
Šířka10.32
Číslo dílu6425613
Modelka6425613

2. LEGO

#ad

LEGO Minecraft – Duel temnoty

#ad
LEGO #ad - K doplňkům patří brnění pro rytíře, skvělé zbraně a kouzelná dětská motyka, která sbírá drahocennou lebku biomu Minecraft. Tato sada lego minecraft propůjčuje hře a je vždy skvělým dárkem k narozeninám nebo zábavě pro hráče Minecraft a děti od 8 let.

Obsahuje lego minecraft arbalest rytířského elfa a dj rytíře neuritského válečníka a velkou akční figurku brankáře Minecraft ke stavění. Děti mohou prozkoumávat místa města a využívat cenné zdroje, včetně pokladničky Minecraft s kostí, léčebný lektvar a 2 sněhové koule. Hráči minecraft mohou se stavebnicí lego minecraft The Deep Dark Battle zažít skutečnou akci v biomu, se starým městem. Děti otáčejí knoflíkem, aby zvedly brankáře; zatímco bitva následuje, hráči stisknou spínač, aby ve věži spustili velkou a odhalili skrytý poklad.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška2.78
Délka15.04
Hmotnost1.87
Šířka10.32
Číslo dílu6425593
Modelka6425593

3. LEGO

#ad

Postavte se v televizi nebo videokameře, dekorace do kanceláře a pokoje, LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce, dárek pro malé fotografy od 8 let 31147

#ad
LEGO #ad - Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu. 6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, kempingový autobus, psa, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, žirafu, kolečkové brusle a motocykl.

Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu. Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci. Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy.

3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami. Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Hot Rod a SUV, LEGO Creator 3 v 1 hluboký nakladač s vrtulníkem, dárek pro 7leté chlapce a dívky 31146, letadlem a palivovým nákladem, sada vozidel s vrtulníkem a nákladním vozidlem

#ad
LEGO #ad - 3 x 2 lego vozidla v 1 krabici: podkladník lego creator s vrtulníkem umožňuje dětem od 7 let postavit 3 x 2 různá vozidla LEGO se stejnými díly a vždy znovu přestavovat. Modely k vystavení: všechny 3 páry vozidel LEGO jsou samostatné hračky a mohou být vystaveny po hraní v dětském pokoji.

Nespočet možností hraní: 3 různé páry vozidel nabízejí dětem spoustu zábavy v akci: tahač s vrtulníkem, letadlo na hraní s tankerem nebo 2 auta LEGO – Hot Rod a SUV. Dárky pro 7leté děti: tato hračka 3 v 1 nabízí fascinující zážitek ze stavění a hraní, je skvělou spontánní odměnou a zve vaše dítě k mnoha nápaditým hraním rolí; perfektní dárek pro malé milovníky aut.

Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují zvířata, vozidla a detailní scény z městského života. Vozidla s pohyblivými částmi: na každém z modelů se něco otáčí, například kola na autíčkách, vrtule na letadle LEGO a listy rotoru na vrtulníku LEGO.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.88
Šířka10.31
Číslo dílu31146
Modelka31146
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Sada pro děti od 7 let, chobotnice a mořský ďas, krab, hračka s mořskými zvířaty Figurky: žralok, LEGO 31088 Creator Obyvatel hlubokého moře

#ad
LEGO #ad - Sada "obyvatelé hlubinného moře" obsahuje děsivou hračku žraloka s výklopnými hlavami, špičatými zuby, pohyblivými ploutvemi, pohyblivými klouby a reflexními očima.

Sada nabízí dokonce ještě další možnost stavby a návod na stavbu velryby – k dostání na LEGO. Com. S touto sadou lego creator 3 v 1 pro děti od 7 let lze postavit 3 figurky mořských živočichů! Postavte si hračku žraloka s krabem a truhlou s pokladem a proměňte ji v pohyblivou chobotnici nebo hračku mořského ďas s obrovskými tlamami. Podívejte se na cool modro-bílé zbarvení žraloka! tato sada mořských zvířat LEGO je perfektním dárkem pro chlapce a dívky, kteří milují figurky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka10.31
Hmotnost0.68
Šířka1.89
Číslo dílu31088
Modelka31088
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

6. LEGO

#ad

Kreativní sada se zvířecími figurkami, LEGO Creator 3 v 1 zvířecí safari, žirafa na hraní, přírodní dárek pro děti od 9 let 31150, zvířata na hraní pro dívky a chlapce, gazely a lev

#ad
LEGO #ad - Hračka se zvířaty se safaritováním: 3 různé páry zvířat nechají děti představit mnoho fascinujících příběhů: žirafa s plameňákem, 2 gazely a lev hračka se stromem LEGO a motýly. 3 safaritýři v 1 kreativní sadě lego creator 3v1 zvířecí safari je kreativní hračka, která nechá dívky a chlapce od 9 let postavit 3 různé modely se stejnými kostkami LEGO a vystavit je jako dekorace do dětského pokoje.

Pohyblivé zvířecí figurky: Židrafa na hraní pohybuje nohami, obě gazely mohou pohybovat nohama, ocasem a ušima, krkem, a lví hračka může pohybovat nohama, krkem a ušima, ocasem a tlapkami. Modely k vystavení: všechny 3 páry zvířat lego lze po napínavých hrách rolí a dobrodružných safari vystavit samostatně na polici nebo na nočním stolku.

Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z jejich nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují hračky, vozidla a detailní scény z městského života. Kreativní přírodní dárek pro děti: tato hračka 3 v 1 nabízí malým stavitelům fascinující zážitek ze stavby a hraní a je kreativním dárkem k narozeninám nebo velikonočním dárkem pro dívky a chlapce.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost0.19
Šířka10.31
Číslo dílu31150
Modelka31150
Zárukatbd

7. LEGO

#ad

Model auta pro děti od 10 let, LEGO 42123 Technic McLaren Senna GTR, autíčko na hračky, závodní auto, stavební sada, modelářská sada, závodní auto

#ad
LEGO #ad - Toto lego autíčko je působivým nápadem na dárek k vánocům pro děti od 10 let nebo milovníky závodních aut každého věku. Ohromující vzhled. Ultimativní rychlost.

Modelové stavebnice lego technic přesvědčí realistickými pohyby a mechanismy, které mladí stavitelé LEGO zavádějí do vesmíru techniky. Postavte si realistické funkce a krásné designové detaily a postavte své autíčko na hraní tak, aby ho všichni mohli obdivovat. Posypte detailně věrným motorem v8 pohyblivými písty a dihedrálními dveřmi, které lze v nezaměnitelném stylu pravého McLaren otevřít nahoru a ven. Toto autíčko mclaren ke sbírání zaujme svými nápadnými motivy, barvami a detaily. Extrémní výkon. Obsahuje lego technickou verzi velkolepého závodního vozu McLaren Senna, autentickou repliku skutečné ikony závodních tras.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost2.16
Šířka15.04
Číslo dílu42123
Modelka42123
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatné náhrady ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

8. LEGO

#ad

Detailní modelářská sada pro terénní vozy, kreativní hračka pro děti, LEGO 42122 Technic Jeep Wrangler, 4x4 autíčko na hraní, dárek pro chlapce a dívky

#ad
LEGO #ad - Toto terénní vozidlo 4x4 od lego technic je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro mladé fanoušky LEGO, kteří jsou připraveni na další výzvu. Včetně autentických detailů jeep-wrangler, 7dílná mřížka chladiče, jako jsou klasické kulaté přední světlomety, plnohodnotná náhradní pneumatika a sklopná zadní sedadla.

Toto autíčko pro vlastní sestavení s předním řízením, výkonné zavěšení kol pro zapichování nápravy a lanový naviják zajišťuje spoustu dobrodružství v terénu. Tlačítko pro přední řízení, které lze otevřít, dveře a kapotu, a slavný štítek Jeep-Wrangler Rubicon nadchne děti.

Lego -technic autíčka a modelářské sady jsou skvělou možností, jak přivést děti do světa techniky. Obsahuje modelářskou sadu suv jeep wrangler v nápadných a realistických žluto-černých barvách, která vypadá skvěle jak v akci, tak i jako výstavní kousek.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost1.95
Šířka15.04
Číslo dílu42122
Modelka42122
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

9. LEGO

#ad

LEGO 42134 Technic Monster Jam Megalodon, žralok monster truck s natahovacím pohonem, autíčko na hraní pro chlapce a dívky od 7 let, dětská hračka

#ad
LEGO #ad - Poté, co provedete působivé umělecké kousky, můžete model přestavět na závodní vůz s natahovacím motorem a zažít ještě razantnější akci. Modely lego technic nabízejí mladým lego fanouškům od 7 let hravý úvod do techniky a jsou báječnými a inspirujícími dárky pro děti a mládež.

Toto autíčko kombinuje žraloka a chobotnici podle vzoru mýtické karibské mořské příšery Lusca v děsivé vozidlo. Tato hračka od 7 let od lego technic má výrazné žraločí zuby a ploutve, které se při jízdě pohybují – zcela podle vzoru legendární mořské příšery.

Chlapci a děvčata mohou provádět působivé skoky a poslat své autíčko s funkcí zpětného natažení přes neprůchodný terén – přesně jako u skutečného Monster Truck. Obsahuje megalodon 2 v 1 monster truck z monster Jam od LEGO Technic, který lze přestavět na závoďák Lusca.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka10.31
Hmotnost0.88
Šířka5.55
Číslo dílu42134
Modelka42134
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

10. Ravensburger

#ad

GraviTrax: stavebice, Ravensburger 27590

#ad
Ravensburger #ad - Obsažené stavební plány usnadňují vstup, poté se kreativitě meze nekladou: díky různým rozšířením mohou děti zvětšovat své dráhy a znovu vytvářet nové - dlouhotrvající zábava ze hry zaručena. Gravitrax je interaktivní kuličkový systém pro chlapce a dívky od 8 let: S GraviTrax děti nejen staví jednoduché kuličkové dráhy, ale vytvářejí celé světy kuličkových drah.

Dárek pro chlapce a dívky od 8 let: gravitrax nadchne jak začátečníky, tak pokročilé nebo dospělé konstruktéry a hodí se tak jako dárek k narozeninám pro děti, vánoční dárek nebo velikonoční dárek. Startovací sada gravitrax obsahuje vše, abyste mohli okamžitě začít stavět a lze ji kombinovat se všemi sadami GraviTrax také GraviTrax PRO – ideální vstup do světa interaktivní kuličkové dráhy.

Stavební a konstrukční hračka pro kreativní hlavy: s gravitraxem mohou děti venku stavět, plánovat, zkoušet a realizovat trasy – díky tomu je GraviTrax skvělou zábavou a ideální zaměstnání pro děti.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška4.33
Délka13.31
Hmotnost5.95
Šířka13.31
Číslo dílu27590
Modelka27590
ZárukaZáruka 2 roky