Top 10 Gitarre Kinder Ab 2 Jahre – Kytary a strunné nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kindsgut

#ad

Kindsgut Sada hudebních nástrojů s kytarovými chrastítky a tamburínou, ekologický materiál, puntíky, decentními a moderními barvami, bez škodlivých látek

#ad
Kindsgut #ad - Obsahuje dětskou kytaru se čtyřmi strunami, dvě chrastítka a tamburínu s poutky. Krásně zabaleno v designu Kindsgut. Ekologické materiály, bez škodlivých látek a vhodné pro děti. Hravě podporuje motorické schopnosti a zábavu z hudby. Vysoce kvalitní sada hudebních nástrojů ze dřeva.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška11.81
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo díluJT00012017N
ModelkaJT00012017N

2. Hape

#ad

Hape Hračka 800893

#ad
Hape #ad - Dotyková kytara funguje rovněž s patentovanou technologií Touch Cap a nabízí realistický zážitek z kytary. Pokud hrajete podle světel, můžete jednoduše napodobit dané melodie. Zkoušením různých melodií se děti seznámí s různými hudebními směry.
ZnačkaHape #ad
VýrobceToynamics Europe #ad
Výška1.89
Délka16.5
Hmotnost1.43
Šířka7.09
Číslo dílu87-800893 - Parent
Modelka87-800893
ZárukaZákonná záruka

3. B.

#ad

B. Toys Woofer dětská kytara – hračka elektrická kytara, akustická kytara a štěkačky pro psy – hračka pro děti od 2 let, nástroj s písněmi

#ad
B. #ad - Dětská hračka je cca 46 × 10 × 24 cm. Děti si mohou vybrat ze 3 různých zvuků kytary: Hudební nástroj může znít jako akustická kytara, elektrická kytara nebo jako pes.

Psí kytara basového reproduktoru: tato hračka na elektrickou kytaru umožní vašemu malému hrát s řadou knoflíků, zvuků, písní a skvělých funkcí. Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Má 8 hudebních tlačítek, která hrají 8 různých hudebních kordů a je zde 20 dětských písniček ke zpívání a 9 veselých psích písní. Doporučeno pro děti od 2 let. Proč rodiče věří b. Toys: b.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška9.5
Délka18
Hmotnost1.1
Šířka3.75
Číslo díluBX1206Z
ModelkaBX1206Z
ZárukaZákonná záruka

4. Small Foot

#ad

Hudební nástroj trénuje rytmus a taktnost, od 3 let, small foot Dětská kytara "Sound" ze dřeva, 10382

#ad
Small Foot #ad - Vyrobeno z robustního dřeva. Krásná kytara na hraní s barevnými puntíky. Trénuje pocit taktu a rytmu. Se 6 strunami a správným napnutím. Rozměry: 53 x 17 x 5, 5 cm.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška0.59
Délka20.87
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu10382
Modelka10382
Záruka0

5. Eichhorn

#ad

Dřevěná hračka, s dinosaurem, ladicí struny, dřevěná kytara pro chlapce a dívky od 3 let, Eichhorn Kytara pro děti – modrá dětská kytara

#ad
Eichhorn #ad - Stejně jako správná kytara chce být i šest kvalitních nylonových strun dětské kytary naladěno; se sladkými zvířecími motivy a barevnými tóny na korpusu. Hudební rané vzdělávání: s kytarou se děti učí první rytmus a takt; vytvářejí harmonické tóny a to přispívá k pozitivnímu rozvoji sluchového vnímání.

Pro děti od 3 let: hrací kytara je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let. Moje první kytara: s délkou 54 cm je dřevěná kytara ideální pro chlapce a dívky od 3 let a umožňuje první výuková cvičení a také divoké bouchání pro malé rockové hvězdy.

Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí: pedagogicky cenné podporují produkty Eichhorn kombinací pocitu, stohování, zastrčení, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího věku.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.48
Délka2.76
Hmotnost1.34
Šířka21.26
Číslo dílu100003480
Modelka100003480
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. Janod

#ad

Old 3 Years Old, J07597, Janod Kids Wooden Toy Ukulele 'Confetti', Pretend Play and Musical Awakening Toy

#ad
Janod #ad - 4 nylonové struny se 4 ladicími obratlími pro vyladění nástroje. Materiál: dřevo. Tato dřevěná, barevná a funkční ukulele na hraní umožňuje dětem improvizovat a objevovat zvuk, noty a hudbu. Objevte v tomto sortimentu plný švihu a barvy: hudební sada s tamburínou, kytarou, xylofonem, elektronickým klavírem, hudebním stolem.

Všechny janod hračky jsou koncipovány ve Francii, v regionu Jura. Tato malá, že je vynikajícím hudebníkem. Plné barev a radosti probudí konfety hudební hračky smysly a umožňují nejmladším hudebníkům naučit se radosti z hudební improvizace. Použitelné od 3 let, naučit se hudbu a být přesvědčen o tom, 4strunná kytara pro děti je ideální pro mladé hudebníky. Hudební vývoj: hudební nástroje podporují pocit rytmu, fyzickou relaxaci a hudební citlivost dítěte.

Mini ukulele: pojďme si přizpůsobit hudbu. Hudba s konfetou: konfety jsou kompletní sbírka hudebních nástrojů s pop n' rockovými motivy. Okouzlující francouzský design: díky vysoce kvalitním materiálům, pečlivě vybraným barvám a vkusnému designu dřevěných hraček Janod harmonicky zapadne do všedního dne. Jaké potěšení je mít "skvělý" nástroj zcela pro sebe, ideální do 8 let. Detaily výrobku: rozměry: výška 53, 5 x šířka 17, 5 cm x hloubka 6 cm.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška2.36
Délka21.06
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluJ07597
ModelkaJ07597
ZárukaZáruka 2 roky

7. Hape

#ad

Hape E0601 Gitalele "Blaue Lagune"

#ad
Hape #ad - Vorschüler sind besonders begeisterte Musiker. Perfekte größe für jüngere Kinder. Unsere miniaturinstrumente wurden entworfen, um Vorschüler zu inspirieren. Mischung aus klassischer Gitarre und Ukulele.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape #ad
Výška2.4
Délka25.7
Hmotnost0.2
Šířka8.4
Číslo díluE0601
ModelkaE0601
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

8. HENGI

#ad

Vánoční dárky/novoroční dárky modrá, vhodné pro začátečníky i děti, Dětská kytara, akustická kytara 17 palců, ukulele se 4 strunnými nástroji a trsátky

#ad
HENGI #ad - Nastavitelné struny a přesná výška tónu -- čtyři struny z uhlíkového nylonu, které se snadno nerozbijí a děti tlačí struny s menším úsilím dolů. Tato dětská kytara je vhodná pro malé dětské prsty, což z ukulele dělá pomocníka pro hudební osvětlení dětí.

Ozubené mechaniky/ladicí obratle na čelové desce pomáhají udržovat náladu. Hengi nabízí kupujícím 100% servis. Skvělý dárek pro děti – pěkný dárek pro děti k vánocům, narozeninám, dni dětí a na party. Problémy s kvalitou výrobku nebo chybějícími díly, můžete se na nás obrátit. Je vyrobena z ekologického ABS plastu a nepoškozuje tělo malých dětí.

Lehký a jednoduchý nástroj – naše 17palcové ukulele váží 1, 05 libry a snadno se nosí. Ukulele je dobrá volba pro děti, studenty nebo začátečníky. Spolehlivá poprodejní záruka-máte-li dotazy nebo obavy, např. Mini velikost a přátelský design – naše sada obsahuje: 1 17palcové mini ukulele, 1 ukulele popruh a 1 kluzný pásek. Odpovíme vám do 24 hodin.
ZnačkaHENGI #ad
VýrobceHENGI #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluuku-de2
Modelka02-gita
Záruka6 měsíců.

9. PLAY

#ad

Nástroj s písněmi, akustickou kytarou a elektrickou kytarou – hračka pro děti od 2 let, Battat Dětská kytara BT2679Z E, modrá

#ad
PLAY #ad - 3 režimy: hrajte na 7 písní v režimu písně nebo si vytvořte vlastní hudební mistrovské dílo v elektrickém a akustickém režimu.

Hrací kytara: tato barevná hračka kytara je vybavena mnoha veselými hudebními funkcemi pro začínající hudebníky. Výhody podporující vývoj: zatímco dítě trhá struny a tlačí knoflíky, zlepšuje koordinaci rukou a očí. Veselý dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a další. Včetně písničky: naučte se hrát s písničkou 7 dětských písní. Doporučený věk: tato dětská kytara se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let.
ZnačkaPLAY #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška16.5
Délka8
Šířka2.6
Číslo díluBT4679Z
ModelkaBT4679Z
ZárukaZákonná záruka

10. Gukasxi

#ad

Dětská ukulele kytara hračka hudební výuková hračka pro chlapce barevná liška, Gukasxi Kytara pro děti 41 cm Mini kytara Ukulele Kytara hračka se 4 ladicími strunami a trsátky

#ad
Gukasxi #ad - Děti mohou tyto mini ukulele používat k učení intonace, hobby a koordinaci rukou a očí. Před použitím je nutné nastavit napnutí nylonových strun, rytmu, akordů a nálady a rozvíjet smysl pro muzikálnost, zvonění, ale prosím nedotýkejte příliš pevně. Perfektní dárekhudební kytara na hraní gukasxi je skvělým dárkem pro děti na vánoce, díkůvzdání, narozeniny, nový rok, naučit se základní noty a rytmické vzory, Halloween atd.

Je to také perfektní hračka pro včasné učení pro chlapce a dívky, která jim může pomoci rozvíjet muzikálnost, rozvíjet hobby dětí a zlepšovat sluch. Hračka pro děti na kytaru tato dětská hračka na ukulele na ukulele pro děti se 4 ladicími strunami a trsátkem je vytvořena s roztomilými zvířecími vzory a světlými barvami, 3 cm, velikost 41 × 11, je to perfektní raná pedagogická hudební hračka pro chlapce a dívky.

Prémiový materiál mini ukulele hračka je vyrobena z kvalitního abs materiálu, který má dlouhou životnost, kulatá hrana bez huru, s hladkým povrchem, netoxický a bez zápachu, je lehký, bezpečná pro vaše děti. Přenosné mini ukulele naše hudební hračka na kytaru se snadno váží a její mini velikost je ideální pro děti s sebou a na nošení, vhodná pro vnitřní i venkovní hraní. Ukulele pro děti a začátečníkymini kytara se 4 strunami se snadno ovládá.
ZnačkaGukasxi #ad
VýrobceGukasxi #ad
Číslo díluMini Guitar Toy Animal
Záruka90.