Top 10 Goldspray Sprühfarbe Wasserfest – Barvy ve spreji

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WEICON

#ad

WEICON Mosazný sprej 400 ml vysoce kvalitní a efektní kovový povrch

#ad
WEICON #ad - Detaily – technický sprej je efektní ochranný lak s vysokým podílem mosazi. Výrobek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití v domácnosti / zahradě. Weicon – 100% německá kvalita – mosazný sprej splňuje nejvyšší nároky na kvalitu při dodržení fyzikálních, bezpečnostních, toxikologických a ekologických předpisů.

Vysoce kvalitní lak přesvědčí rovnoměrnou barevnou silou / vysokou kryvostí. Snadná manipulace – kovový lak z láhve se sprejem rychle schne / snadné nanášení. Povrchová úprava dobře drží / nekape / rychlé / odolná proti oděru.

Oblasti použití – žáruvzdorný sprej brass lze použít při restaurátorských pracích / dekoračních účelech / DIY projekty / hobby oblasti / domácí kutilství / uměleckých řemesel. Mnohostranně použitelný – ochrana povrchu slouží k optickému zhodnocení / ochraně různých materiálů.
ZnačkaWEICON #ad
Výrobceweicon #ad
Výška8.07
Délka2.68
Hmotnost0.91
Šířka2.68
Číslo dílu11102400
Modelka11102400
ZárukaŽádná záruka výrobce.

2. King Kong State

#ad

Barva ve spreji pro kutily, sprejová dóza 400 ml zlatý lesk, vhodná pro všechny povrchy; sprejový lak Made in Germany, King Kong State Stříkací lak zlatý lesk

#ad
King Kong State #ad - Jednoduché použití ve spreji – protřepejte nádobku s rozprašovačem a můžete jít; jemné rozprašování zajišťuje rovnoměrné nanášení barvy bez kapek; získáte bezvadný, přesný výsledek.

Stříkací lak zlatý lesk – propůjčte svým projektům profesionální povrch s vysoce kvalitní barvou King Kong State ve spreji ; dejte svým předmětům obratem ruky nový vzhled. Dodatečná rozprašovací hlavice – ve víku se sprejem se nachází přídavná stříkací hlava; díky tomu je možné bez problémů nalakovat jak menší, tak i větší předměty a plochy.

Nekonečné možnosti – akrylový lak se ideálně hodí na dřevo, plast a další – perfektní pro kutilské projekty, kutilské práce, kov, upcycling, restaurování nábytku a kreativní úpravy. Rozsah dodávky produktu – obdržíte sprejovou nádobku ve zlaté lesklé barvě s plnicím množstvím 400 ml; ve víku se nachází přídavná stříkací hlava pro velké plochy.
ZnačkaKing Kong State #ad
VýrobceKing Kong State #ad

3. Montana

#ad

Montana Sada sprejů stříbrných, měděných a zlatých chromů 3 x 400 ml vč. náhradních rozprašovacích hlavic

#ad
Montana #ad - 3 x 400 ml chromový efekt barvy – silchrom, měděný chrom a zlatý chrom + 9 různých rozprašovacích hlav pro větší flexibilitu při stříkání. Ideální pro hobby nebo profesionální spreje pro graffiti, vnitřní stěny, osobní automobily, fasády nebo na plátno.

Velmi vydatné, vysoce pigmentované plechovky ve spreji v nejlepší kvalitě Montana! S malým tlakem pro optimální manipulaci i při malých pracích. Vyrobeno v německu – vysoce kvalitní stříkací barvy přesvědčí nejen svou kvalitou a dlouhou životností. Díky snadné manipulaci se během okamžiku podaří perfektní linie a rovnoměrné plochy. Jsou vyráběny v německu za dodržení přísných zdravotních a ekologických standardů. Nitro-kombi lak od montana je díky své extrémně vysoké pigmentaci ultra kryvý.
ZnačkaMontana #ad
VýrobceMontana #ad

4. edding

#ad

Dřeva, lakovaného plastu, keramiky, edding Permanentní sprej 5200 – bohatě zlatý matný – 5 × 200 ml – akrylový lak pro lakování a dekorování skla, kovu, plátna atd. – barva ve spreji

#ad
edding #ad - Prémiový lak ve spreji od edding se vyznačuje mimořádně vysokou krycí schopností, extrémně rychle schne a drží – uvnitř i venku. Sušit proti prachu, po cca 10 minut po ruce, po cca 30 minut schnoucí – okamžitě kryje – vysoce vydatný – trvale drží uvnitř i venku – vhodný pro téměř všechny povrchy – obzvlášť intenzivní a doledu.

Obsah: 200 ml, schnutí: hedvábně matný, odolný proti povětrnostním vlivům. Extrémně rychleschnoucí po cca 1–3 min. S permanentním sprejem od firmy edding lze rychle a snadno renovovat, restaurovat nebo kreativně zkrášlit. Ať už se jedná o sklo, tapetu, dřevo, plátno, papír, kov, plast, keramiku atd. S tímto akrylovým sprejem bude dekorování a tvoření hračka. Kromě toho je tento sprej dvakrát vydatný jako běžné lakovací sprejy.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Číslo dílu5200

5. edding

#ad

Edding 5200 Permanentspray Klarlack, zum Fixieren und Schützen der Lackierung, transparent glänzend, Acryllack für ein glänzendes Finish, 200 ml, Klarlack Spray

#ad
edding #ad - Příhodná 200ml rozstřikovací nádoba. Extrémně rychle schnoucí po cca 1–3 min je na povrchu suchý, po cca 10 minutách na něj lze sahat, po cca 30 minutách suchý. Vhodné pro téměř všechny povrchy.

Prémiový lak ve spreji od edding® se vyznačuje výjimečně vysokým krytím, extrémně rychle schne a drží – uvnitř i venku. Za sucha: sametově matný. Odolný proti povětrnostním vlivům. Malá mlha při stříkání. Okamžitě kryje. Obzvláště intenzivní a rovnoměrný barevný výsledek. Vysoce vydatný. Navíc je tento sprej vydatný. Vyrobeno v Německu. Dobře drží uvnitř i venku.

S permanentním sprejem z dílny edding® lze snadno a rychle renovovat, restaurovat nebo kreativně zkrášlovat téměř všechny povrchy. Nezáleží na tom, kov, plast, papír, plátno, dřevo, tapetu, zda se jedná o sklo, keramiku nebo jiný materiál – s tímto akrylovým sprejem bude dekorování a tvoření hračka. Obsah: 200 ml. 100% bez zdraví škodlivých těžkých kovů.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška7.2
Délka2.09
Hmotnost0.31
Šířka2.09
Číslo dílu10051994
Modelka4-5200994

6. DUPLI-COLOR

#ad

DUPLI-COLOR 467455 HAMMER FINISH zlatý 400 ml

#ad
DUPLI-COLOR #ad - Velmi dobrá krycí síla: zakryje malé nerovnosti povrchu díky výraznému úderu kladiva. Vynikající přilnavost na mnoha materiálech. Vysoce kvalitní nitro kombinovaná kvalita. Vhodné pro lakování a opravy předmětů v interiéru i exteriéru. Rychleschnoucí.
ZnačkaDUPLI-COLOR #ad
VýrobceEuropean Aerosols GmbH #ad
Výška7.6
Délka2.72
Hmotnost0.9
Šířka2.72
Číslo dílu467455
Modelka467455

7. Fahrzeugteile Hoffmann

#ad

Fahrzeugteile Hoffmann DC lak ve spreji Metallic 400 ml, volný výběr barev lak ve spreji zlatý s metalickým efektem

#ad
Fahrzeugteile Hoffmann #ad - Pozor: podívejte se prosím na příklady lakování, červená např. Bezbarvý lak se pak musí nanést na ještě nevytvrzenou vlhkou lakovou plochu.

Jde více do růžové! Vydatnost 400 ml = 1, 5 – 2, 0 m2 v závislosti na podkladu při jednorázové aplikaci. Fantastický kovový lesk; velmi vysoká krycí síla; odolný vůči benzínu, sušení na dotek: 30–40 min, odolný proti oděru a povětrnostním vlivům; krátká doba schnutí: 10–15 min, vytvrzení 25–30 h. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití; použití hnacího plynu bez CFC; lze navíc chránit bezbarvým lakem.
ZnačkaFahrzeugteile Hoffmann #ad
VýrobceDC #ad
Číslo dílu400500

8. TRISTARcolor

#ad

TRISTARcolor RAL 7016 antracitově šedá nádobka ve spreji 400 ml matná, rychleschnoucí

#ad
TRISTARcolor #ad - Rychlé schnutí a vynikající přilnavost. Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentů v barvě. Extrémně vysoká přesnost barevného odstínu podle RAL Classic. Ideální pro lakování dílů karoserie, plastových dílů nebo v oblasti hobby, kutilství a modelářství. Profesionální kvalita – Made in Germany.
ZnačkaTRISTARcolor #ad
VýrobceMG Colors GmbH #ad
Hmotnost1.13
Číslo dílu4064902165324

9. Montana Gold

#ad

400 ml, sada 12 kusů, hlavní barvy, Montana prémiová stříkací barva zlatá

#ad
Montana Gold #ad - Velká krycí síla, rychleschnoucí a prémiová kvalita. Montana gold - sprejová nádobka, 400 ml, 12 kusů. Nízkotisková barva pro komplikované práce. Standardní rozsah barev:. Srovnatelné s mtn, Ironlak, Belton a Molotov.
ZnačkaMontana Gold #ad
VýrobceMontana Cans #ad
Výška9
Délka12
Hmotnost13
Šířka9
Číslo díluMontana Gold Set Main
ModelkaBlack

10. King Kong State

#ad

Vhodná pro všechny povrchy; sprejový lak Made in Germany, King Kong State Barva ve spreji bílá matná, barva ve spreji pro kutily, sprejová dóza 400 ml RAL9010

#ad
King Kong State #ad - Nekonečné možnosti – akrylový lak se ideálně hodí na dřevo, kov, plast a další – perfektní pro kutilské projekty, kutilské práce, upcycling, restaurování nábytku a kreativní úpravy.

Sprejový lak bílý matný – propůjčte svým projektům profesionální povrch s vysoce kvalitní barvou King Kong State ve spreji ; dejte svým předmětům obratem ruky nový vzhled. Jednoduché použití ve spreji – protřepejte nádobku s rozprašovačem a můžete jít; jemné rozprašování zajišťuje rovnoměrné nanášení barvy bez kapek; získáte bezvadný, přesný výsledek.

Rozsah dodávky produktu – obdržíte rozprašovací nádobku v matné černé barvě RAL9010 s plnicím množstvím 400 ml; ve víku se nachází přídavná stříkací hlava pro velké plochy. Dodatečná rozprašovací hlavice – ve víku se sprejem se nachází přídavná stříkací hlava; díky tomu je možné bez problémů nalakovat jak menší, tak i větší předměty a plochy.
ZnačkaKing Kong State #ad
VýrobceKing Kong State #ad