Top 10 Handy Kordel Umhängeband – Šňůry a popruhy na zápěstí pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. trage.band

#ad

Trage.band® Robustní zápěstní popruh/poutko na ruku 5 ks červená

#ad
trage.band #ad - Zaslání z německa, faktura s vykázaným DPH. 5 kusů jako úsporná sada. Celkový obvod pásku: cca 34 cm 2 x 17 cm. Délka se může mírně lišit. Celková délka až do konce smyčky: cca 23 cm.

Obzvlášť stabilní varianta s neodnímatelným poutkem pro upevnění usb flash disků, MP3 přehrávačů, dálkových ovladačů, mobilních telefonů, menších digitálních fotoaparátů a dalekohledů atd. Speciální ceny za velké množství na vyžádání. Příjemně měkký pásek je příjemný na kůži a zaručuje dobrý komfort při nošení. Jednorázová paušální cena za dopravu pro libovolný počet pásek.

Tyto pásky od trage. Band jsou k dostání v celkem dvanácti různých barvách, vždy ve dvou délkách jako delší pásek na krk a jako krátké poutko na zápěstí a ve dvou provedeních s zacvakávacím uzávěrem a obzvláště robustní. Robustní červené textilní poutka na zápěstí/zápěstí v osvědčené špičkové kvalitě od náramku.
Značkatrage.band #ad
Výrobcetrage.band #ad
Číslo díluR35x5R
ModelkaR35x5R

2. trage.band

#ad

Trage.band® Robustní popruh na zavěšení/popruh/poutko 5 ks černá

#ad
trage.band #ad - Příjemně měkký pásek je příjemný na kůži a zaručuje dobrý komfort při nošení. Celkový obvod pásku: cca 80 cm 2 x 40 cm. Zasílání z německa, účtenka s vykázanou poštou. Tyto pásky na nošení jsou k dostání v celkem dvanácti různých barvách, vždy dvě délky než delší popruh na krk a jako krátké poutko na zápěstí a dvě provedení s zacvakávacím uzávěrem a obzvlášť robustní.

Robustní černý textilní popruh na zavěšení/nosný popruh v osvědčené top kvalitě od nosu. Zvláštní ceny za velké množství na poptávku. Jednorázové paušální náklady na dopravu pro libovolné množství pásků.

Délka se může mírně lišit. 5 kusů jako úsporná sada. Obzvláště stabilní varianta s neodnímatelným poutkem pro upevnění vstupních čipů a karet, přehrávačů MP3, mobilních telefonů, menších digitálních fotoaparátů a dalekohledů atd. Celková délka až k konci poutku: cca 46 cm.
Značkatrage.band #ad
Výrobcetrage.band #ad
Číslo díluR80x5S
ModelkaR80x5S

3. trage.band

#ad

Trage.band® Robustní popruh na zápěstí/poutko na ruku 5 ks modré

#ad
trage.band #ad - Délka se může mírně lišit. Celková délka až do konce smyčky: cca 23 cm. Jednorázové paušální náklady na dopravu pro libovolné množství pásů. Robustní modré textilní poutko na zápěstí/pásek na zápěstí v nejlepší kvalitě nošení.

Zasílání z německa, účtenka s vykázanou USt. Speciální ceny za velké množství na vyžádání. Obzvlášť stabilní varianta s neodnímatelným poutkem pro upevnění usb flash disků, dálkových ovládání, MP3 přehrávačů, mobilních telefonů, menších digitálních fotoaparátů a dalekohledů atd. Pásek příjemně měkký pásek je příjemný na kůži a zaručuje dobrý komfort při nošení.

Celkový obvod pásku: cca 34 cm 2 x 17 cm. Tyto pásky jsou k dostání v celkem dvanácti různých barvách, vždy dvě délky jako delší popruh na krk a jako krátké poutko na zápěstí a dvou provedeních s zacvakávacím uzávěrem a obzvláště robustní. 5 kusů jako úsporná sada.
Značkatrage.band #ad
Výrobcetrage.band #ad
Číslo díluR35x5B
ModelkaR35x5B

4. trage.band

#ad

černý, trage.band® Robustní nastavitelný krátký pásek na zápěstí

#ad
trage.band #ad - Tato robustní nastavitelná poutka na nošení od trage. Band jsou k dostání ve dvou délkách a až osmi chytrých barvách: černá, šedá, červená, modrá, neonově zelená a neonově oranžová.

Celková délka až do konce tenkého poutka: cca 24 cm. Pro upevnění a označení usb flash disků, MP3 přehrávačů, mobilních telefonů, dalekohledů atd. Trage. Band prezentuje: krátký pásek na zápěstí v klasické černé barvě. Délka se může mírně lišit. Rozsah dodávky: pásek na zápěstí v klasické černé barvě. Nejen jednotlivě, magenta, khaki, ale také v různě tříděných úsporných sadách a ve větších množstvích na vyžádání!. Pohodlné, dálkových ovladačů, elegantní a kvalitní. Nosí spolehlivě i těžší předměty jako fotoaparáty. Celkový obvod pásku: cca 32 cm 2 x 16 cm.
Značkatrage.band #ad
Výrobcetrage.band #ad
Číslo díluX4000S
ModelkaX4000S

5. trage.band

#ad

Trage.band® Robustní nastavitelné popruhy, černá

#ad
trage.band #ad - Nosí spolehlivě i těžké předměty, jako jsou dalekohledy a fotoaparáty. Nejen jednotlivě, khaki, magenta, šedá, modrá, ale také v různě tříděných úsporných sadách a ve větších množstvích na vyžádání!.

Délka se může mírně lišit. K upevnění a nošení průkazů, přístupových karet, mobilních telefonů atd. Celkový obvod pásku: cca 88 cm 2 x 45 cm. Trage. Band prezentuje: dlouhý pásek na zavěšení v klasické černé barvě. Rozsah dodávky: pásek na zavěšení v klasické černé barvě. Pohodlné, krokoměrů, elegantní a kvalitní. Tato robustní nastavitelná poutka na nošení od trage. Band jsou k dostání ve dvou délkách a až osmi chytrých barvách: černá, červená, neonově zelená a neonově oranžová. Celková délka až do konce tenkého poutka: cca 52 cm.
Značkatrage.band #ad
Výrobcetrage.band #ad
Číslo díluX9000S
ModelkaX9000S

6. trage.band

#ad

červený, trage.band® Robustní nastavitelný dlouhý popruh/popruh na krk

#ad
trage.band #ad - Rozsah dodávky: pásek na zavěšení v červené barvě "dopravní červená". Délka se může mírně lišit. Celková délka až do konce tenkého poutka: cca 52 cm. K upevnění a nošení průkazů, jako jsou dalekohledy a fotoaparáty.

Nosí spolehlivě i těžké předměty, elegantní a kvalitní. Tato robustní nastavitelná poutka na nošení od trage. Band jsou k dostání ve dvou délkách a až osmi chytrých barvách: černá, modrá, neonově zelená a neonově oranžová. Pohodlné, přístupových karet, krokoměrů, mobilních telefonů atd. Nejen jednotlivě, magenta, khaki, červená, šedá, ale také v různě tříděných úsporných sadách a ve větších množstvích na vyžádání!. Celkový obvod pásku: cca 88 cm 2 x 45 cm. Trage. Band prezentuje: dlouhý pásek na zavěšení v červené barvě "dopravní červená".
Značkatrage.band #ad
Výrobcetrage.band #ad
Číslo díluX9000R
ModelkaX9000R

7. SAVITA

#ad

Pro iPhone většinu smartphonů, pevný, multifunkční náplast na mobilní telefon, nášivka, bez, transparentní Crossbody univerzální řetízek na mobilní telefon, SAVITA 6 kusů chráničů na mobilní telefon

#ad
SAVITA #ad - Kovové kroužky jsou pevně připevněny ke skvrnám a nespadnou. Velikost výrobku: každá karta telefonu měří asi 6 × 1, 6 cm, správnou velikost a tenkou tloušťku pro většinu chytrých telefonů a pouzder na telefon s nabíjecím otvorem.

Se šňůrkou není součástí dodávky můžete telefon efektivně před nechtěným vypadnutím. Materiál s dlouhou životností: náš telefon - ether – sponky jsou vyrobeny z prémiového pvc materiálu, stabilní, vyklenuté a s dlouhou životností. Můžete je používat s důvěrou. Vhodné pro většinu popruhů na zápěstí, telefonní lanyardy, telefonní popruhy. Praktické a praktické. Před nákupem prosím pečlivě zkontrolujte velikost.

Vystačí pro každodenní použití a výměnu. Snadná obsluha: jednoduše protáhněte kovový kroužek otvorem pouzdra telefonu a vložte svůj smartphone do pouzdra telefonu, nakonec kovový kroužek. Tenčí design: tyto podložky na krk na telefon, které jsou tak tenké, zatímco jste kdykoli svázáni, jsou lehké, že můžete stále nabíjet svůj telefon, ale užitečné. Chraňte svůj telefon: obdržíte 6 ks clear handy lanyard s kovovými kroužky.
ZnačkaSAVITA #ad
VýrobceSAVITA #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluD15230

8. NALIA

#ad

Crossbody Lanyard s poutkem, pásek na zavěšení 160 cm, NALIA Pestrý univerzální řetízek s podložkou, barva:, pásek na klíče, karabinový přívěsek kov, pásek pro pouzdro na mobilní telefon k zavěšení

#ad
NALIA #ad - Uvolněte ruce a kapsy | pásek je individuálně nastavitelný zatažením. Kovové přezky a konce pestré šňůry jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ideální pro fotografy, jogging, běh, outdoorové sporty, fitness nebo vaši práci.

Multifunkční přivázání na kalhoty, kameru nebo batoh – např. Snadná montáž bez nářadí | připevněte pouzdro na svůj smartphone rychle a jednoduše vložením záplaty a zaháknutím karabiny. Jako pásek na klíče nebo poutko na ruku. Není nutné lepení. Celková délka pásku: 160 cm. Kompatibilní se všemi chytrými telefony | univerzální pásek je kompatibilní s pouzdry pro všechny běžné výrobce a velikosti.

Kompatibilní s iphone, Samsung, Xiaomi, Huawei, atd. Komfortní design | polyesterový pásek odolný proti povětrnostním vlivům je měkký a pohodlný a neškrábe kůži. Mnohostranné možnosti nošení | noste svůj mobil bezpečně kolem krku, jako crossbody přes rameno nebo kolem zápěstí. Obsaženy 2 polštářky – barevné & transparentní. Kovový háček umožňuje rychlé zavěšení/zavěšení.
ZnačkaNALIA #ad
VýrobceNALIA #ad

9. NALIA

#ad

NALIA Pestrý univerzální řetízek s podložkou, barva:, karabinový přívěsek kov, pásek na zavěšení 160 cm, pásek na klíče, pásek pro pouzdro na mobilní telefon k zavěšení, Crossbody Lanyard s poutkem

#ad
NALIA #ad - Není nutné lepení. Kompatibilní s iphone, Huawei, Samsung, Xiaomi, atd. Snadná montáž bez nářadí | připevněte pouzdro na svůj smartphone rychle a jednoduše vložením záplaty a zaháknutím karabiny. Multifunkční přivázání na kalhoty, kameru nebo batoh – např.

Obsaženy 2 polštářky – barevné & transparentní. Kovové přezky a konce pestré šňůry jsou vyrobeny z nerezové oceli. Mnohostranné možnosti nošení | noste svůj mobil bezpečně kolem krku, outdoorové sporty, běh, jogging, jako crossbody přes rameno nebo kolem zápěstí. Kompatibilní se všemi chytrými telefony | univerzální pásek je kompatibilní s pouzdry pro všechny běžné výrobce a velikosti.

Ideální pro fotografy, fitness nebo vaši práci. Celková délka pásku: 160 cm. Jako pásek na klíče nebo poutko na ruku. Komfortní design | polyesterový pásek odolný proti povětrnostním vlivům je měkký a pohodlný a neškrábe kůži. Uvolněte ruce a kapsy | pásek je individuálně nastavitelný zatažením. Kovový háček umožňuje rychlé zavěšení/zavěšení.
ZnačkaNALIA #ad
VýrobceNALIA #ad

10. NALIA

#ad

Pásek pro pouzdro na mobilní telefon k zavěšení, karabinový přívěsek kov, pásek na klíče, NALIA Pestrý univerzální řetízek s podložkou, pásek na zavěšení 160 cm, Crossbody Lanyard s poutkem, barva:

#ad
NALIA #ad - Celková délka pásku: 160 cm. Multifunkční přivázání na kalhoty, kameru nebo batoh – např. Obsaženy 2 polštářky – barevné & transparentní. Snadná montáž bez nářadí | připevněte pouzdro na svůj smartphone rychle a jednoduše vložením záplaty a zaháknutím karabiny.

Ideální pro fotografy, běh, outdoorové sporty, jogging, fitness nebo vaši práci. Kompatibilní se všemi chytrými telefony | univerzální pásek je kompatibilní s pouzdry pro všechny běžné výrobce a velikosti. Jako pásek na klíče nebo poutko na ruku. Kovový háček umožňuje rychlé zavěšení/zavěšení. Kompatibilní s iphone, Xiaomi, Huawei, Samsung, atd.

Uvolněte ruce a kapsy | pásek je individuálně nastavitelný zatažením. Komfortní design | polyesterový pásek odolný proti povětrnostním vlivům je měkký a pohodlný a neškrábe kůži. Mnohostranné možnosti nošení | noste svůj mobil bezpečně kolem krku, jako crossbody přes rameno nebo kolem zápěstí. Kovové přezky a konce pestré šňůry jsou vyrobeny z nerezové oceli. Není nutné lepení.
ZnačkaNALIA #ad
VýrobceNALIA #ad