Top 10 kabel USB C auf Micro USB – AmazonBasics Elektronik und PC-Zubehör

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

0,9 m, černý, USB typu C a Micro USB typu B, USB 2.0, AmazonBasics, propojovací kabel

#ad
Amazon Basics #ad - Oboustranný design pro snadné vložení konektoru typu C do jakéhokoli zařízení typu C nezáleží na tom, která strana konektoru směřuje nahoru. K zařízením micro-usB typu B typu USB 2.

0 Pro připojení zařízení usb typu c macbook, chromebook pixel, Samsung Galaxy Note 7 atd. Kabel má certifikaci usb-if pro standard USB 2. 0; s jednoletou omezenou zárukou od AmazonBasics. Kabel zaručuje spolehlivé připojení pro rychlé nabíjení nebo synchronizaci tabletu, smartphonu, digitálního fotoaparátu nebo jiného zařízení micro USB. Port typu c je pouze poloviční šířka a pouze třetina vyšší než standardní port USB typu A o něco větší než port Lightning nebo Micro-USB. Rychlost přenosu dat: až 480 mbit / s; výstupní výkon: až 5 V, 3 A.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.25
Délka37.91
Hmotnost0.04
Šířka0.42
Číslo díluL6LUC001-CS-R
ModelkaL6LUC001-CS-R

2. 3BAO

#ad

LG, HTC, USB typ C na Micro kabel Nylon pletený USB C na Micro Nabíječka Kabel Android Nabíjecí kabel Dast Sync kompatibilní se Samsung Galaxy S7/S5/J3/J5/J7, Huawei, 3BAO USB C na Micro USB kabel 1M

#ad
3BAO #ad - Váš problém vyřešíme do 24 hodin, pokud máte jakékoliv dotazy. Vynikající servis nabízíme tento nylonový pletený usb c k micro usb kabelu 1 m s 12měsíční zárukou a přátelským zákaznickým servisem 24/7. Není kompatibilní s některými DJI ovladači. 2, nabíjení 2, 4 a rychlejší nabíjení a synchronizaceusb c na micro přenosová rychlost až 480 mbps, 4 a, přenos dat a vysokorychlostní nabíjení 2 v 1.

Kompatibilita usb c s micro usb: usb-c přípojka je hostitelský port. Odolný a bez úpletu kabel usb c na micro usb. Upozornění: nepodporuje funkci OTG a video výstup. Přípojka usb-c: kompatibilní s nástěnnou nabíječkou typu c port, xbox, mp3, bluetooth reproduktory, jako nokia n1, kindle, notebookem a všemi ostatními zařízeními s přípojkou USB-C, Motorola, Tablet, GPS přístroje, tabletem, sony, videokamery, e-čtečky, Nokia, klávesnice, HTC, lg, herní konzole, ps Vita, Macbook a FX-PRO.

S ochranou trvanlivého nylonového pláště s dlouhou životností mají naše kabely usb typu c k micro životnost 10 000+ a jsou také bez Tangle. Konektor micro usb: samsung, kamery, akumulátorové balíčky, DS, tiskárny a další zařízení Micro USB. Kromě toho nabízí kvalitní kryt z hliníkové slitiny nejen lepší ochranu, ale také mu propůjčuje módní vzhled. Prodloužený design konce kabelu nabízí lepší ochranu proti prasknutí v průběhu let používání.
Značka3BAO #ad
Výrobce3BAO #ad
Číslo dílu3BAO-0130
ModelkaUSB C auf Micro USB

3. Cable Matters

#ad

1 metr, Cable Matters Micro USB na USB C kabel 1 m USB C na micro USB kabel, USB C Micro USB kabel s pletenou bundou v černé barvě

#ad
Cable Matters #ad - Plně stíněný usb c na micro usb kabel nabízí super přenosový výkon a projekty proti poruchám EMI/RFI. Micro adaptér micro usb k usb c spojuje připojení typu c počítače se společným mikro usb konektorem pro smartphone, tablet, digitální fotoaparát nebo obecné usB periferní zařízení.

Usb typ c adaptér na micro usB podporuje vysokorychlostní přenosovou rychlost USB 2. 0 až 480 Mbps. Lehký usb typ c adaptér kabel se snadno ovládá. Kabel micro usb na usb c je kompatibilní se smartphony jako google nexus 5x, 6P, moto z droid/ z force, One Plus 2/3, HTC 10/Bolt, a ASUS ZenFone 3, Google Pixel, Huawei P9/Honor 8/Mate 9. Kabel usb c až micro usb s dlouhou životností se zesílenou, pletenou bundou, robustní konstrukcí a usb přípojkami s odlehčením tahu pro časté svlékání.

Legacy companion usb c na micro usb adaptér kabel spojuje micro usb ze smartphonu s počítačem thunderbolt 3, např. Doživotní záruka a podpora produktu pro dises kabel nabízí bezpečnost při nákupu. Oděrovaná bunda design usb c micro usb kabel nabízí dodatečnou trvanlivost a distinktivní vzhled. Plochý a robustní usbc na micro usb kabelu nabízí příjemný pocit a zaručuje bezpečné spojení. Usbc adaptér má přepínatelný usb typ c port pro snadné zasunutí a vyjmutí bez kontroly orientace připojení.
ZnačkaCable Matters #ad
VýrobceCable Matters #ad
Výška0.3
Délka9
Hmotnost0.04
Šířka6
Číslo dílu201003-BLK-1m
Modelka201003-BLK-1m

4. XGMATT

#ad

Nokia,, nabíjí zařízení Micro USB, XGMATT USB C na Micro USB kabel 0,5M, nylon nabíjecí kabel, Huawei P Smart, Redmi, USB C na Micro-B datový kabel pro Samsung Galaxy S7/ S6/ S4/ J7/ J5/ Note 5

#ad
XGMATT #ad - Máme 18měsíční servis, neváhejte nás kontaktovat. Prodloužený design konce kabelu nabízí lepší ochranu proti prasknutí v průběhu let používání. Odolný a bez úpletu kabel usb c na micro usb. Ps4 ps4 ovladač er, samsung tablety/tab, nokia, honor 7x/6x, oppo a15 a15s, motorola, huawei P Smart Y6 Y7, LG, Sony, Kindle Fire a další zařízení Micro USB.

Kompatibilní se samsung galaxy s7 edge s6 s5 s3 j3 j4+ j5 j6 j7 a6 a7 a10, Samsung Note 5/4/3, HTC, Xbox One Controller. Kromě toho nabízí kvalitní kryt z hliníkové slitiny nejen lepší ochranu, ale také mu propůjčuje módní vzhled. Můžete nakupovat s důvěrou. S ochranou trvanlivého nylonového pláště s dlouhou životností mají naše kabely usb typu c k micro životnost 10 000+ a jsou také bez Tangle. Rychlé nabíjení se synchronizací dat: rychlé nabíjení usb c na micro usb nabíječce podporuje rychlé nabíjení až 2 A/2, 4 A pro přístroje a rychlost synchronizace dat až 480 Mb/s.

Náš servisní tým vám odpoví spokojeným řešením do 24 hodin, pokud máte dotazy, aby dokázal význam, který klademe na kvalitu. Plug and playnylon usb c na micro usb kabel spojuje počítač s konektorem typu c nebo thunderbolt 3 s chytrým telefonem, tabletem, připojení telefonu typu C a sluchátek, digitálním fotoaparátem nebo staršími USB periferními zařízeními s běžným konektorem Micro USB; připojení ovladače PS4 s micro USB k počítači s USB-C, nabíjení pro Bluetooth sluchátka. Univerzální kompatibilita: tento usb c na micro usb kabelu podporuje většinu mobilních telefonů s androidem a zařízení android.
ZnačkaXGMATT #ad
VýrobceXGMATT #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluC-M0005M

5. PAXO

#ad

PAXO 0,3 m OTG USB spojovací kabel, datový kabel, USB 2.0, USB C na micro USB kabel nabíjí mikro USB zařízení, nabíjecí kabel

#ad
PAXO #ad - Pozor: směr nabíjení z usb c přípojky k mikro usb přípojce. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalévané zástrčky.

S vaším pc, pevné disky, navigační zařízení, tablety, mp3 přehrávače, laptopem nebo jinými zařízeními s novým konektorem USB C. Super rychlý přenos dat a rychlé nabíjení díky velkému průřezu kabelu awg24 standard. Rozsah dodávky: 0, 3m usb spojovací kabel uSB-C konektor na Micro USB konektor v černé barvě,. S připojovacím kabelem paxo zcela jednoduše spojíte své smartphony, USB flash disky, kamery atd.

Proto lze nabíjet pouze mikro usb zařízení. Propojovací kabel ::: konektor usb-typ-c na micro usb konektor pro připojení všech zařízení s přípojkou usb c se zařízeními s mikro usb přípojkou. Přenos dat funguje oběma směry! pro nabíjení usb c zařízení nabízíme zvlášť kabel USB C k Micro USB https://www. Amazon. De/dp/b08kgpvKF8.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílu4056531121260
ModelkaASDIOFJ1

6. SUNGUY

#ad

USB C zu Micro-B Datenkabel Kompatibel mit MacBook Pro, Samsung Galaxy S20/S9/S9+/S10,Moto Z/Z2 -Grau, SUNGUY USB C auf Micro USB Kabel, lädt Micro USB Geräte, 0.5M Nylon Ladekabel

#ad
SUNGUY #ad - Ein effektiver langer netzschwanzschutz auf beiden Seiten des usb c auf usb b ladekabel kann eine gute Rolle beim Biegeschutz spielen. Die datenübertragung funktioniert in beide Richtungen! Unterstützung der OTG-Funktion!! ️Hinweis: unterstützt nicht vedio Ausgabe. Schnelles aufladen & datensynchronisierungdas usb typ c ladekabel datenkabel unterstützt datenübertragungsraten von bis zu 480 Mbit/s, Verbindet auch ein Typ-C-Telefon, 25%!! schneller als herkömmliche Ladekabel, das die OTG-Funktion unterstützt, der schnell aufgeladen werden kann, mit einem Micro-USB-Telefon zum Daten- oder Aufladen.

Typ c- kompatible gerätekompatibel mit macbook pro, lenovo ideapad 320s, hinweis 10 9 8, surface go, samsung Note 8, galaxy s20/s9/s9+/s10/s10+/s10e, macbook Air, moto z/z2, dell xps 13/15, LG G5/G6/V20/V30 und andere USB-C Geräte. Micro b- kompatible geräteweitgehend kompatibel mit android micro-usb-smartphones, ps4-Spielekonsolen, Kameras, fiio DAC-Verstärkern, e-readern, Tablets, mp3-playern, Festplatten, Xbox One-Controllern, externen Batterien, Kindle und weiteren Micro-USB-Geräten ️Nicht kompatibel mit DJI Controller.

Otg -usb c auf micro b kableladeausrichtung vom usb-c-anschluss zum micro-b-anschluss, der usb type c ist der Host-Port. Es kann also nur micro-usb geräten aufladen. Weich und langlebigdieses kabel usb c auf micro usb ist mit Vernickelter Anschlüssen, Aluminiumlegierungsschalen und Schutzhülle aus gewebtem nylon.
ZnačkaSUNGUY #ad
VýrobceSUNGUY #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluB005BC-0.5m-1

7. SUNGUY

#ad

Moto Z/Z2 červený, Samsung Galaxy S20/S9/S9+/S10, USB C na Micro-B datový kabel kompatibilní s MacBook Pro, nabíjí Micro USB zařízení, 0,5M nylonový nabíjecí kabel, SUNGUY USB C na Micro USB kabel

#ad
SUNGUY #ad - Měkký a s dlouhou životností tento kabel usb c na micro usb je vybaven poniklovanými přípojkami, skořepinami z hliníkové slitiny a ochranným obalem z tkaného nylonu. Přenos dat funguje oběma směry! podpora OTG funkce! ! ️Upozornění: nepodporuje vydání vedio. Rychlé nabíjení a synchronizace dat nabíjecí kabel usb c podporuje rychlost přenosu dat až 480 mbit/s, spojuje také telefon typu C, který lze rychle nabíjet, 25 %! Rychlejší než běžné nabíjecí kabely, který podporuje funkci OTG, s mikro USB telefonem pro data nebo nabíjení.

Otg – usb c na micro kabel směr nabíjení z usb c přípojky na micro b přípojku, usb typ c je hostitelský port. Micro kompatibilní zařízení Široce kompatibilní s chytrými telefony android micro usb, herními konzolami ps4, zesilovači fiio DAC, mp3 přehrávači, ovladači Xbox One, pevnými disky, externími bateriemi, kamerami, e-čtečkami, tablety, Kindle a dalšími zařízeními Micro USB ️Není kompatibilní s ovladači DJI.

Lze tedy nabíjet pouze mikro USB zařízení. Efektivní dlouhá ochrana ocasu na obou stranách nabíjecího kabelu usb c na usb b může hrát dobrou roli při ochraně proti ohnutí. Zařízení kompatibilní s typem c kompatibilní s macbook pro, moto z/z2, lenovo ideapad 320s, surface go, dell xps 13/15, samsung note 8, galaxy s20/s9/s9+/s10/s10e, MacBook Air, note 10 9 8, LG G5/G6/V20/V30 a další zařízení USB-C.
ZnačkaSUNGUY #ad
VýrobceSUNGUY #ad
Číslo díluB005BC-red-0.5m

8. HOTNOW

#ad

HOTNOW USB C auf Micro USB Kabel 0.5m 2 Stücke, USB Typ C auf Micro USB Kabel Schnellladung und Datensynchronisierung

#ad
HOTNOW #ad - Nur usb c auf micro USB Kabel. 2. 4a schnellladung unterstützung 2. 4a schnellladung für Micro-USB-Telefon und Geräte. Paket enthalten 2 stück 05m usb c auf micro USB Kabel.

Usb c zu micro usb kabel: kurzes usb c zu micro kabel 05m 50cm. Usb 2. 0 otg unterstützung Übertragungsgeschwindigkeit als 480Mbps 40~60m/s. Hinweis: nicht kompatibel mit einigen DJI-Controllern. Nicht ist Micro usb to usb c Kabel. Universal kompatibilität usb c ausgangsleistung: kompatibel mit usb c wandladegerät, festplatten, mp3-playern, Laptop, kameras, imac pro, macbook air, tablet, wie macbook pro, ipad pro 2018/2020, pixel 3/3xl, galaxy S20/S9/S10, Dell XPS 13/15, P20/P30 Pro und anderen USB-C Geräten. Micro-usb-eingang ladetelefon: kompatibel mit Micro-USB-Telefonen, E-Readern, PS4-Spielkonsolen und mehr Micro-USB-Gerät.
ZnačkaHOTNOW #ad
VýrobceHOTNOW #ad
Výška0.59
Délka7.87
Hmotnost0.04
Šířka3.94
Číslo díluCB23_1.5FT

9. deleyCON

#ad

Kompatibilní pro mobilní telefon smartphone tablet s micro USB zdířkou nebo nabíjecím adaptérem pro tablet, deleyCON 1 m USB C na Micro USB, nabíjecí kabel a datový kabel z USB-C na Micro-USB

#ad
deleyCON #ad - Kategorie: usb 2. 0 připojovací kabel // typ připojení: usb // konektor a počet: 1x // konektor a: usb micro konektor // Konektor B počet: 1x // Konektor B: USB kabel zástrčka // provedení konektoru: rovný // tvar kabelu: kulatý // provedení: Připojovací kabel.

Nabíjecí adaptér, počítač nebo jiná zařízení s rozhraním c konektorů // Micro USB zařízení např. Nabíjení elektrokol není podporováno. Smartphone, mobilní telefon, tablet, notebook, externí pevné disky, laptop, PC, tablet, digitální fotoaparát atd. Oboustranný konektor c: konektor c kabelu je uživatelsky přívětivý a oboustranně zasunovatelný, což zajišťuje snadné spojení se zdrojovým zařízením.

Vhodné pro přístroje s c-zdířkou: např. Maximální výkon: 2, 5 wattů w @ 5 v v / 0, 5 ampérů a // Max. Bezpečné nabíjení mikro usb zařízení // přenos fotografií, hudby a dat ze zařízení s podporou C konektoru. Přenos dat a funkce nabíjení jsou možné výhradně v jednom směru, a to od USB-C po micro USB. Přenosová rychlost: 480 Mbit/s. Barva: Černá // počet: 1 kus // délka: 1 metr // Číslo modelu: MK1095 // Značka: deleyCON.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Hmotnost0.08
Číslo díluMK1095
ModelkaMK1095

10. PAXO

#ad

Nyon 1, datový kabel, E-Bike Intuvia, Kiox, PAXO 0,3m OTG USB spojovací kabel, nabíjecí kabel, Micro USB na USB C kabel nabíjí zařízení USB C, USB 2.0

#ad
PAXO #ad - Super rychlý přenos dat a rychlé nabíjení díky velkému průřezu kabelu awg24 standard. Přenos dat funguje oběma směry! pro nabíjení micro usb zařízení nabízíme zvlášť kabel USB C k Micro USB https://www.

Amazon. De/dp/b07t5c35G8. Pozor: směr nabíjení z micro usb přípojky k usb c přípojce. Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalévané zástrčky. S vaším pc, tablety, laptopem nebo jinými zařízeními s novým konektorem USB C. Rozsah dodávky: 0, 3m usb spojovací kabel MICRO USB konektor na USB-C konektor v,. Proto lze nabíjet pouze usb c zařízení. Propojovací kabel ::: micro usb konektor na usb typ zástrčky pro připojení všech zařízení s usb c přípojkou se zařízeními s mikro usb přípojkou.

ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. S připojovacím kabelem paxo zcela jednoduše spojíte své smartphony, pevné disky, navigační zařízení, MP3 přehrávače, USB flash disky, kamery atd.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo díluIS XI GJPJ5 734 FJT 12.14 167