Top 10 Klingel mit kamera und monitor – Domácí telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bticino

#ad

2 Drähte für die Wand, Bticino 364613 Video-Sprechanlage für ein Haus, 1 externer Knopf mit Türklingel und Kamera + 1 Innendisplay weiß 5 Zoll in Farbe mit Freisprecheinrichtung, erweiterbar für

#ad
Bticino #ad - Innenmonitor: innendisplay klasse 100v16b, mit freisprecheinrichtung, 5 zoll in farbe, intercom, 2 physische Tasten und 3 Touch-Tasten. Klingel auch aus der Ferne. Der abstand zwischen den 2 Geräten muss maximal 200 m betragen. MÖchten sie ihre anlage smart machen? wenn sie bereits eine easykit bticino video-türsprechanlage code 317013, 317213 hinzufügen oder ersetzen sie einfach eine herkömmliche Video-Türsprechanlage mit einer WLAN-Video-Gegensprechanlage Code 332855 oder 332851, 316913, 317113, um Ihre Anlage verbunden zu machen und zu reagieren.

Klingeltonlautstärke, weiß, Helligkeit und Bildfarbe einstellbar. Sofort einsatzbereit und einfach zu installieren: es dauert nur wenige minuten, kann aber das bereits vorhandene Kabel verwendet werden, und öffnen Sie zwei Eingänge Tür und Tor. Komponenten des sets: das kit ist sofort einsatzbereit und das paket enthält 1 video-Türsprechanlage innen weiß, Halterungen für die Wandmontage, 1 externer Knopf, mit 5 Zoll LCD-Farbdisplay mit zwei Drähten mit DIN-Netzteil, Anleitung.

Erweiterbar für zweifamilienhäuser: das kit eignet sich hervorragend für Einfamilienhäuser, kann aber mit Doppelhaushälften kompatibel werden, wenn Sie mindestens einen zusätzlichen internen Monitor kaufen Code 344652. Ermöglicht Nachtsicht. Robustheit ik10 - schutzart ip54 maße: 17, 8 x 3, 6 x 9, 1 cm. Externe taste: robuste und langlebige linie 2000 taster mit klingel und farbkamera und LED-Beleuchtung.
ZnačkaBticino #ad
VýrobceBticino #ad
Výška3.15
Délka14.37
Šířka12.01
Číslo dílu364613
Modelka364613

2. BOIFUN

#ad

Detekce pohybu, rádiový zvonek -166° zorný úhel, noční vidění, BOIFUN 2K domovní video zvonek s kamerou, venkovní vodotěsný 2,4, rádiový zvonek s mluvícím zařízením, provoz na baterie, 2cestné audio

#ad
BOIFUN #ad - Detekce pohybu, pokud dveřní zvonek boifun s kamerou rozpozná nežádoucí hosty. Kromě toho se používá přesný algoritmus kontrastu pro tmavou noc pro zlepšení kvality obrazu a zajištění jasného celkového pohledu a neohrožené noci. Abychom vám poskytli komplexní bezpečnost a komfort. Pokud se během používání vyskytnou problémy s dveřním zvonkem s videem, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

A slibuje 90denní bezplatné vrácení a výměnu a 3 roky záruční servis. Dokáže automaticky rozpoznat okolní světlo a umožňuje vzdálenost nočního vidění až 5 metrů. S velkoobjemovým rádiovým zvonkem pro vnitřní použití můžete individuálně přizpůsobit vyzváněcí tón a hlasitost, výstrahy jsou na váš mobilní telefon zasílány v reálném čase, alarm s jedním tlačítkem a vnitřní zvonek Vybaveno algoritmem třetí generace pro umělou inteligenci, instalace není omezena vzdáleností, takže komfort je jak jsme slíbili. Nový chytrý video dveřní zvonek ve srovnání s běžnými bezdrátovými dveřními zvonky boifun video zvonek integruje interkom, domovní zvonek a monitorovací kameru.

Profesionální německý zákaznický servis od BOIFUN vám nabízí vysoce kvalitní servis jeden na jednoho. Kvalita videa 2k fhd a 166° širokoúhlý pohleddveřní zvonek boifun s kamerou má 3 mp, kvalitu obrazu 2k a 166° širokoúhlé zorné pole. Bezdrátová snadná instalace kameru dveřního zvonku boifun lze jednoduše a bezdrátově nainstalovat během 5 minut a má dobíjecí baterii, s okamžitým stavem baterie přes aplikaci. Wi-fi připojení dveřního zvonku dosahuje až 150 metrů a umožňuje volné umístění zařízení v každé části domu, která na jedno nabití vydrží déle než 3 měsíce, aniž byste si museli dělat starosti se zásuvkami a kabely.
ZnačkaBOIFUN #ad
VýrobceBOIFUN #ad
Výška2.2
Délka1.5
Šířka5.79
ModelkaVideo Türklingel

3. TMEZON

#ad

Interkom s, 2vodičový, 1080p dveřní interkom s kamerou, TMEZON WiFi videotelefon, živé zobrazení a hovor přes aplikaci, odemknutí aplikace/přejetí karty, 7" IP dotyková obrazovka, hlášení pohybu

#ad
TMEZON #ad - Venkovní dveřní zvonek s kamerou, uvidíte, podpora WiFi připojení k internetu, co se děje i v noci venku. Automatický snímek nebo nahráváníkdyž návštěvník stiskne dveřní zvonek, kamera automaticky provede snímek nebo video a uloží jej na micro SD kartu podpora až 256 GB, není součástí dodávky.

Odblokování 3 v 1 tento interkom s otvírákem dveří má několik metod odblokování. Záznam můžete kdykoli zkontrolovat pomocí chytrého telefonu. Bezplatná aplikace je "TuyaSmart". Zvonek odolný proti povětrnostním vlivům IP65 umožňuje instalaci kdekoliv. Můžete odemknout otřením identifikační karty, aplikace a obrazovky. Lze použít v bytech, vilách, 4g, můžete někoho vidět, slyšet a mluvit s nimi, kancelářích, když návštěvníci stisknou dveřní zvonek, hotelech, dostane váš telefon oznámení o aplikaci, veřejných budovách. Detekce pohybu a sdílení zařízení s rodinou jakmile cizí lidé prošli u vašich dveří, obdržíte oznámení na vašem telefonu a na SD kartu se také nafotilo video nebo obrázek.

Je velmi pohodlný a flexibilní. Součástí dodávky je 8 odznaků. 7palcový lcd dotykový monitor a 1080p mini dveřní zvonekhd 1080p 7palcový dotykový monitor se štíhlým designem, široký úhel 126 ° a vestavěný infračervený senzor, nabízí mnohem jasnější obraz než ostatní. Dvouvodičové videotelefonní zařízení s dálkovým ovládáním pomocí aplikace připojte monitor s wifi 2, dokonce i na dálku odblokovat pomocí chytrého telefonu.
ZnačkaTMEZON #ad
VýrobceTMEZON #ad
Výška6.3
Délka2.36
Hmotnost2.09
Šířka2.36
Číslo díluMZ-M710+MZ-D10
ModelkaMZ-M710+MZ-D10

4. Balter

#ad

BALTER Dveřní video telefon EVO dotykový displej 7 palců dveřní stanice pro 2 rodinné domy, dveřní zvonek 2vodičový autobus 150° širokoúhlý fotoaparát

#ad
Balter #ad - Tak můžete začít a užívat si bezpečí a pohodlí Vašeho domovního video zvonku EVO. Kompletní sada pro dvourodinný dům: s touto kompletní sadou vybavíte svůj dvourodinný dům obratem ruky výkonným dveřním videotelefonem. Kvalitní dveřní stanice má osvětlený štítek zvonku. 150° ultra širokoúhlý fotoaparát i noční vidění při tmě – dveřní stanice evo má kameru s extra velkým zorným úhlem 150°.

Kompletní balíček evo se skládá ze dvou 7" monitorů s dotykovým displejem, nadčasově ušlechtilé dveřní stanice se 2 tlačítky zvonku a napájecím modulem. Moderní 2drátová sběrnice i pro rychlou instalaci – s aktuální 2vodičovou sběrnickou technologií stačí pouze 2 dráty pro současné přenos videa, zvuku a proudu. Tak je váš nový dveřní video telefon EVO nainstalován obratem ruky. Tak profitujete z vestavěné interkomové funkce a můžete komunikovat s rodinnými příslušníky v jiných částech domu.

Na tenkém 7" dotykovém displeji můžete sledovat živá videa svých návštěvníků, prohlížet uložená videa a mnoho dalšího. Díky robustnímu zpracování a ušlechtilým materiálům budete mít dlouho radost z nadčasového designu zařízení. Již existující dráty vašeho starého zařízení můžete většinou dokonce používat dál: Instalace tak bude absolutní hračka. 2× kampitivní 7" dotykový displej i moderní a elegantní dveřní stanice: podívejte se, kdo je za dveřmi: s dveřním videotelefonem evo si užijete maximální bezpečnost a komfort.
ZnačkaBalter #ad
VýrobceBalter #ad
Hmotnost4.41
Číslo díluSB-122
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X

5. Balter

#ad

BALTER EVO Video dveřní telefon 4 x dotykový displej 7palcový monitor 2vodičová sběrnice dveřní stanice pro 1 rodinný dům 1 dveřní zvonek 150° širokoúhlá kamera

#ad
Balter #ad - Kompletní balíček evo se skládá ze čtyř 7" monitorů s dotykovým displejem, nadčasově ušlechtilé dveřní stanice s 1 tlačítkem zvonku a napájecím modulem. Díky robustnímu zpracování a ušlechtilým materiálům budete mít dlouho radost z nadčasového designu zařízení. 4 × 7" dotykový displej i moderní a elegantní dveřní stanice: podívejte se, kdo stojí za dveřmi: s videem dveřním telefonem evo si užijete maximální bezpečnost a komfort.

Moderní 2drátová sběrnice i pro rychlou instalaci – s top nejnovější 2vodičovou sběrnicí technologií stačí pouze 2 dráty pro přenos videa, zvuku a proudu současně. Kompletní sada pro 1 rodinný dům: s touto kompletní sadou vybavíte svůj rodinný dům obratem ruky výkonným video dveřním telefonem. Vysoce kvalitní dveřní stanice má osvětlený štítek zvonku. Funkce interkomu | zůstaňte ve spojení! profitujete z vestavěné interkom funkce a můžete komunikovat s členy rodiny v jiných částech domu.

S ním můžete začít a užívat si bezpečnost a pohodlí vašeho video dveřního telefonu EVO. Tak je váš nový video dveřní telefon EVO nainstalován obratem ruky. Již existující dráty vašeho starého zařízení můžete většinou dokonce dále používat: Instalace tak bude absolutně hračka. Díky funkci nočního vidění díky integrované led bílé světlo uvidíte vaši návštěvu jasně a zřetelně i při úplné tmě. S naším video dveřním telefonem tak poznáte i návštěvníky, kteří nestojí přímo před kamerou.
ZnačkaBalter #ad
VýrobceBalter #ad
Hmotnost4.41

6. Goliath

#ad

Goliath Hybrid | 2vodičový autobus | Full HD video dveřní komunikace | aplikace | 1-Fam | 2 x Full-Touchscreen 17,78 cm 7" | hliníková dveřní stanice pod omítku | 180° ultra široký úhel | AV-BUS-120

#ad
Goliath #ad - Funkce interkomu a otvírání dveří. 180° ultra širokoúhlý. Manuální videozáznamy. Dveřní stanice pod omítku – eloxovaný hliníkový kryt pod omítku. Výměna vašeho normálního zvonku nebo starého dveřního hovoru je přitom hračka.

Tři tapety. Můžete komunikovat se svými návštěvníky a otevřít dveře. Automatické snímky. Pravé infračervené noční vidění. Full hD kamera. Kabeláž přes 2vodič. Místo pro paměťové karty MicroSD až 64 GB. Zapojení přes 2vodič. Pět melodií zvonku. Ip65 a ik07. 3 roky záruka – stojíme za našimi výrobky a nemůžeme se dočkat, až vás přesvědčíme od našich dveřních videotelefonů Goliath.

2vodičový autobus vnitřní stanice – 17, 78 cm 7" lcd kapacitní dotyková obrazovka. Bezplatná aplikace – díky aplikaci "easyviewer plus" pro ios a android máte i na cestách přehled o tom, co se děje před vašimi dveřmi. Tři zabudované LED diody. 1 rodinný dům.
ZnačkaGoliath #ad
VýrobceGoliath #ad
Výška1.1
Délka10.24
Hmotnost6.61
Šířka6.69
Číslo díluAV-BUS-120
ModelkaAV-BUS-120

7. Ring

#ad

WLAN, Ring Außenkamera Akku Stick Up Cam Battery mit Video-Türklingel Akku Video Doorbell | Überwachungskamera aussen mit 1080p-HD-Video | Türklingel mit Kamera, Bewegungserfassung und Nachtsicht

#ad
Ring #ad - Diese neue version der funkklingel von Ring erfasst Bewegungen besser und bietet dir bei Dunkelheit eine klarere Sicht. Mit der video türklingel von ring siehst du mit 1080p hd-video nach, wer an deiner Haustür klingelt.

Reagiere über die integrierte Gegensprechanlage und geh ganz einfach von deinem Handy oder Tablet aus an die Tür. Einfach mit integriertem Akku betreiben oder über eine bestehende Türklingelverdrahtung an den Hausstrom anschließen. Verbinde die ring video doorbell in der ring App mit dem WLAN und bring die Klingel mit dem im Lieferumfang enthaltenen Material einfach an der Wand an. Sobald jemand an deiner haustür klingelt oder der Bewegungssensor ausgelöst wird, erhältst du eine Benachrichtigung auf dein Mobilgerät.
ZnačkaRing #ad

8. TMEZON

#ad

Aplikace TuyaSmart, 1080p dveřní zvonek s kamerou, noční vidění, interkom systém, TMEZON Wi-Fi videotelefon, snapshot/nahrávání, 10palcový IP dotykový monitor, 4 v 1 odblokování, 4vodičová technika

#ad
TMEZON #ad - Lze připojit všechny 12V elektronické zámky. Můžete jej připojit přes wlan a pomocí aplikace live review a odblokování na dálku. Můžete odemknout heslem, identifikační kartou, aplikací a obrazovkou. 2, 4 wi-fi, ne 5g. Video: https://youtu. Be/8ba_3a3py04. Záznam můžete kdykoli zkontrolovat pomocí chytrého telefonu.

10palcový tft displej s tenkým designem, noční vidění, 115º širokoúhlý, zabudovaný infračervený senzor, hands-free, nepromokavý, ovládání dotykovým klíčem, podpora WiFi připojení k internetu. Tato sada je vybavena 4vodičovou technologií, 4 g wifi a kabelové připojení tato sada interkomů je vybavena IP monitorem a podporuje pouze 2, maximální vzdálenost mezi tabulí zvonku a posledním monitorem může činit až 100 metrů. Automatický snímek nebo nahráváníkdyž návštěvník stiskne dveřní zvonek nebo spustí detekci pohybu, bezdrátový zvonek automaticky provede snímek nebo video a uloží jej na micro SD kartu podpora až 256 GB, není součástí dodávky.

4vodičový domovní video telefon s aplikací s nejnovější ip technologií, dostane váš telefon oznámení o aplikaci, kancelářích, vilách, můžete vidět, hotelech, slyšet a mluvit s někým u vašich dveří, když návštěvníci stisknou dveřní zvonek, dokonce i odemykání pomocí chytrého telefonu kdekoliv. Lze použít v bytech, veřejných budovách. Dveře můžete odpovědět v ruce. Součástí dodávky je 5 odznaků.
ZnačkaTMEZON #ad
VýrobceTMEZON #ad
Číslo díluMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130
ModelkaMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130

9. COOAU

#ad

Obousměrné audio, bezdrátový dveřní zvonek, domovní dveře zvonku s PIR rozpoznáním osob, COOAU 2K domovní video zvonek s kamerou, snadná instalace,, bezdrátový zvonek s gongem, 166° zorný úhel

#ad
COOAU #ad - Najít podezřelé případy, přesně vědět, kdo navštíví. 2k rozlišení cooau má nejnovější špičkový čip a senzor sony, aktualizuje bezdrátový dveřní zvonek na kvalitu videa 2k fhd a se širokým úhlem 166° a oblastí nočního vidění 32 stop může poskytnout jasnější a širší zorné pole. Dveřní zvonek vše v jednom dveřní zvonek cooau je synonymem pro interkom, aniž byste museli otevírat dveře, je, domovní zvonek a monitorovací kameru současně.

Ideální provozní teplota je -10 °c až 50 °C. Kromě toho můžete dveřní zvonek po jednoduché kabeláži vložit do svého stávajícího obvodu zvonku, aniž byste jej museli sundat při nabíjení. On je, předměty na dveře ke kontrole atd. Bezdrátové gony lze umístit kdekoliv v domě a nejsou již omezeny napájením. Kamera dveřního zvonku cooau podporuje roční záruční servis a doživotní technickou podporu, takže si nemusíte dělat starosti. Inteligentní detekce pohybu a bezpečné uloženídveřní zvonek cooau přijímá humanoidní algoritmus ai a pir inteligentní snímání teploty, které přesně rozpozná a automaticky zaznamenává videa a fotografie a včas vám zasílá informace o alarmu.

V porovnání s tradičním rádiovým zvonkem můžete s rodinou sdílet aplikaci "COOAU Cam" inteligentní dveřní zvonek a můžete situaci u dveří kdykoli zkontrolovat, např. Podporuje až 128g sd kartu a cloudové úložiště a všechna data jsou prostřednictvím sítě šifrována vrstvou za vrstvou, aby bylo zajištěno soukromí a bezpečnost, bez skrytého nebezpečí úniku. Ip66 vodotěsný a vysoce kvalitní materiál vodotěsnost ip66 nabízí vynikající tepelnou odolnost a odolnost proti vodě pro dveřní zvonek wlan.
ZnačkaCOOAU #ad
VýrobceCOOAU #ad
Výška1.48
Délka5.4
Šířka2.13
Číslo díluZS-GQ5
ModelkaBell J6 Plus

10. Ring

#ad

2. Gen. | Funktioniert mit Alexa, Zertifiziert und generalüberholt | Akku Video-Türsprechanlage, Ring Video Doorbell

#ad
Ring #ad - Reagiere über die integrierte Gegensprechanlage und geh ganz einfach von deinem Handy oder Tablet aus an die Tür. Verbinde die ring video doorbell in der ring App mit dem WLAN und bring die Klingel mit dem im Lieferumfang enthaltenen Material einfach an der Wand an.

Sobald jemand an deiner haustür klingelt oder der Bewegungssensor ausgelöst wird, erhältst du eine Benachrichtigung auf dein Mobilgerät. Mit der video türklingel von ring siehst du mit 1080p hd-video nach, wer an deiner Haustür klingelt. Kompatibel mit ausgewählten Echo-Geräten. Diese neue version der funkklingel von Ring erfasst Bewegungen besser und bietet dir bei Dunkelheit eine klarere Sicht. Einfach mit integriertem Akku betreiben oder über eine bestehende Türklingelverdrahtung an den Hausstrom anschließen.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška0.91
Délka5
Hmotnost0.44
Šířka2.44
Číslo dílu53-024967
Modelka5UM5E5