Top 10 LED Hintergrundbeleuchtung Für TV – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Teplá bílá 3000 K, pásek pro kuchyňskou linku, IP44, světelná lišta, postel, vodotěsná, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, televizi,, COB LED pásek 5 m s časovačem, samolepicí světelný pásek

#ad
Öuesen #ad - Při srovnání tradičních smd proužků, pouze sporadické a oslňující světelné skvrny. Cob led pásek 5 m s rf dálkovým ovládáním a 1 x adaptérem pro místní použití, 1 x ovladač a 2 x spojky. Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru. Samolepicí cob světelný pásek led 3m můžete použít přímo k dekoraci podsvícení ve vašem bytě. Cob led pásky s vysokým jasem 5 mdejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v.

Naše stmívatelné led pásky 3000 k mají rovnoměrný světelný efekt, vysoký cri 90+. Kontaktujte nás, ložnice, jídelna, pozadí TV, uspokojivou odpověď. Cob světelná lišta, které neobsahují těžké kovy, led teplá bílá, kvalitní materiálycob led pásky 24 v jsou vyrobeny z ekologických a netoxických materiálů, jako je rtuť a olovo. Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, husté led perly mohou vytvářet nepřetržitý a měkký světelný efekt, cob led pásek 1 m/480 led perly, ne jako smd led pásky 1 m/50 led perly, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě.

Bei der verlegen des streifen led, können sie die 2 Stecker, aby nedošlo k poškození ostatních částí LED světelného pásku. Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, kuchyň, šatník, jako je obývací pokoj, schodiště, strop, pokud potřebujete pomoc, party, koupelnové zrcadlo, svatba nebo dárek pro přátele atd. Flexibilní cob led pásek v teplé bílé barvě 3000 k cob led pásky 5 m lze otáčet na požadovanou délku a tvar, die mit der box kommen wenn "l" oder "u" form bereich zu begnen, cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, spojitelná a řezná funkce vám nabízí velkou flexibilitu.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. Öuesen

#ad

Stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K, světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, COB LED pásky teplé bílé 5 m, obývací pokoj, LED samolepicí světelný pásek IP44, DIY, TV kuchyň

#ad
Öuesen #ad - Led světelná lišta led. Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Dné tmavé skvrny, cob je aktualizovaný led pásek s designem 480 LED/M, aby splňoval požadavky na rozložení a instalaci profesionálů v oblasti osvětlení. Cob led pásky vysoce kvalitní osvětlení ve srovnání s smd led páskem, samolepicí led pásek byl vyvinut tak, Öuesen cob led pásky v teplé bílé barvě mají velmi měkké a rovnoměrné osvětlení.

Pokud máte problémy s používáním COB pásků. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Cob led pásek 24 v delší a bezpečnější životnost cob led pásky vodotěsné s vodotěsnou funkcí ip44, díky hladkému povrchu je riziko zranění pro děti a domácí zvířata nižší. Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání. Led světelný pásek má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu.

Rozmanité možnosti použití pro led světelnou lištu 5 mcob led pásek 3000 k teplá bílá je vhodnější pro každodenní použití, knihovnách, ideální pro dekoraci s vnitřním osvětlením, kuchyních, obývacích pokojích, index podání barev 90+, schodištích, v ložnicích, skříních na víně, led pásek 5 m lze použít v šatních skříních, chodbách a koupelnách. Led pásek teplá bílá 5 m flexibilní diy osvětlenísamolepicí led světelná lišta se vyznačuje silnějším lepidlem a flexibilním designem 3m. Na výběr je kromě toho 8 dynamických režimů. Pohodlná instalace více volné v každém rohu prostoru.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

3. LICHT DISCOUNT

#ad

Nástěnná světla, S47 LED světelná lišta

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm. Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů. Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště. Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Základní cena: 44, 43 eur / bm. Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

4. Govee

#ad

Synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro, Govee Neonový LED pásek 3 m, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant

#ad
Govee #ad - Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.

Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Trávíte s nimi fantastický čas. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

5. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 1 m 720 LEDS/M 21 W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Vysoce kvalitní světelné perly. Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, odvod tepla a flexibilitu. Propojitelné provedení. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Fcob+ws2811 ic světelný pásek. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB.

Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, šatnách, na party, kuchyních, na vánoce nebo svatby. Rozsah dodávky: 1x 3m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. A lze jej použít také s arduino, K-1000C a dalšími ProgramProgramProgramProgramprograprograprogra.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.11

6. Govee

#ad

3 možnosti umístění, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, stmívatelná bílá pro TV a PC, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee RGBIC LED Lightbar

#ad
Govee #ad - Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení.

Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy.

Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

7. ORIA

#ad

PC, RGB LED pásky, 20 barev, vodotěsnost IP65, světelný pásek s dálkovým ovládáním, nastavitelný jas, 19 režimů, party, USB předpětí, sada osvětlení pro TV, ORIA LED světelné pásky, 1 m

#ad
ORIA #ad - Snadná instalace a řezání– 3m samolepicí pásku lze umístit na každý suchý a rovný povrch. Velmi rozšířené použití – oria tv led světlo lze použít pro 24 až 42palcové přístroje, stolní počítač nebo notebook. Efektivní dosah příjmu je 8 m. Může být napájen z každého zařízení s usb výstupem jako počítač, neváhejte nás kontaktovat co nejrychleji a my ho okamžitě vyřešíme.

A podsvícení tv oria lze podle potřeby odříznout podél "nůžek" značek. Flexibilní instalace kdekoli chcete, jednoduše Plug and Play bez kabeláže. Vodotěsný kvalitní materiál ip65– použijte vodotěsný materiál ip65, hladká textura, který je extrémně odolný proti teplu. 20 barev a 19 režimů osvětlení– oria tv podsvícení používá 30 vysoce kvalitních, jasných 5050 rgb led světel, může pracovat s 20 různými statickými barvami osvětlení a 19 druhy dynamických režimů osvětlení pro vaše individuální požadavky.

Dálkové ovládání s 10 tlačítky– 20 barevných změn, vše, 19 režimů osvětlení, rychlost a stupeň jasu, co můžete změnit pomocí dálkového ovládání. Silikonový materiál, vynikající propustnost světla, velká tuhost, takže jej lze ohnout do libovolného požadovaného tvaru. Jakýkoliv problém, aby Váš displej vypadal jasněji.
ZnačkaORIA #ad
VýrobceORIA #ad
Hmotnost0.2
ModelkaSL40

8. Airand

#ad

Vodotěsné IP44 se síťovým zdrojem, LED pásek 5 m pro koupelnu, teplá bílá, 3000 K, stmívatelný, 24 V, LED samolepicí s dálkovým ovládáním, TV, kuchyň, světelný pásek, světelné pásky, COB LED pásky 5 m

#ad
Airand #ad - Airand cob led pásky s designem high density 480 led/m, rovnoměrnější a jasnější, dodává vám příjemnou teplou a přirozenou atmosféru. Stmívatelný & dynamický & časovač led pásek 5 m s 16tlačítkovým rf dálkovým ovládáním, 10% – 100% výběr jasu, 8 dynamických režimů na výběr. Led pásky 3000 k teplé bílé mají velmi měkké a rovnoměrné osvětlení, vyšší světelná účinnost, vyšší index podání barev CRI90+, COB žádné tmavé skvrny, i při použití s hliníkovým pouzdrem.

Led světelný pásek má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu. Iroké spektrum použití– led pásek 5 m teplá bílá 3000 k je perfektní pro vnitřní osvětlení, kosmetické zrcátko, kuchyň, šatní skříň, pracovní lampa na psací stůl, skříň, ložnice, chodba, knihovna, bar, restaurace, party, schodiště, funkce stmívatelného jasu světelného pásku se hodí pro různé scény.

Délku světla a tvar samolepicí LED pásky si můžete podle potřeby upravit. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Led světelné lišty vám dodají příjemnou teplou a přirozenou atmosféru. Jako obývací pokoj, TV, koupelna a osvětlení postele atd. Světelná lišta 5 m se dodává se 2 konektory a 1 15, můžete přímo připojit nebo volně splétat o 360°. Lightstrip neobsahuje žádné škodlivé látky, led pásek 5 m je vodotěsný i IP44, světelná páska LED je certifikována vysokou kvalitou.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
ModelkaCOB Led Streifen 5M Warmweiss

9. ETRLNXY

#ad

Synchronizace s hudbou, aplikace a dálkové ovládání, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV

#ad
ETRLNXY #ad - Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor. Powerbankou, počítačem, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, ochranu proti zkratu, vytváří velmi málo tepla, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5050 LED, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Usb napájení, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, jako je ložnice, široce rozšířená, domácí kino, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, jednoduchá instalace LED podsvícení TV je napájeno USB konektorem např. Loveeecký efekt je Anter.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

10. Philips Hue

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, Google Assistant a Apple HomeKit

#ad
Philips Hue #ad - Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.

Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Generace. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno.

Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101