Top 10 Lowboard Mit Schrank – TV nábytek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

VASAGLE TV regál, 147 x 40 x 50 cm, televizní stolek s otevřenými přihrádkami, nízká komoda pro televizory do 65 palců, vzpěry ve tvaru X, vintage hnědočerná LTV100B01, TV skříň, průmyslový design

#ad
VASAGLE #ad - Stabilita? velmi dobře! design příčných vzpěr, robustní ocelová konstrukce a kvalitní třísky – kombinace všech těchto prvků zajišťuje stabilní držení. K tomu ještě jednoduchá montáž. Stolní deska má nosnost až 50 kg a každá spodní police má nosnost až 20 kg.

Pořiďte si domů rustikální harmonii: 3 přihrádky v ušlechtilé barvě dřeva propůjčují tomuto televiznímu stolku rustikální vzhled a vnesou do vašeho domova klidný venkovský styl – atraktivní doplněk pro útulné televizní časy. It's showtime: tento televizní stolek nabízí perfektní možnost předvést své oblíbené věci – stolní deska 147 x 40 cm je vhodná pro váš televizor do velikosti 65 palců, 2 spodní přihrádky pro reproduktory, herní konzole, DVD a spol.

Montáž? zcela jednoduše! bolesti hlavy kvůli komplikované montáži? díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit, označeným dílům a přiloženému montážnímu nářadí můžete tento stůl rychle a bez problémů namontovat v několika krocích. Co dostanete: fascinující nízká komoda v rustikálním vzhledu s nastavitelnými nohami, které vytvářejí stabilitu i na nerovných podlahách.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka57.87
Hmotnost50.04
Šířka15.75
Číslo díluLTV100B01
ModelkaLTV100B01

2. Yaheetech

#ad

Průmyslový design, televizní stolek pro televizory do 55 palců, TV skříňka s odkládací policí, Yaheetech Televizní skříňka Lowborad

#ad
Yaheetech #ad - Otevřené odkládací přihrádky – otevřené odkládací přihrádky jsou optimální pro tv a digitální boxy, protože signál dveří nebo zásuvek není narušen. Stabilní materiály pro dlouhodobé použití – tato televizní skříňka se skládá z robustních MDF dřevěných desek s vodoodpudivou vrstvou a kovových trubek s matným povrchem, které zajišťují trvalé používání.

Jednoduchý průmyslový styl – jednoduchá konstrukce, rustikální dřevěné žilkování a matné kovové podpěry tvoří tuto TV lavici v průmyslovém stylu. Mnoho případů použití – tato televizní skříňka se hodí pro celou řadu prostředí, obývací pokoj, jako jsou ložnice, přijímací místnost a další.

Snadné čištění – díky vodoodpudivé vrstvě se povrch snadno udržuje a čistí. Na policích můžete ukládat a prezentovat knihy, hrnky, elektronická zařízení atd. Světlá výška 9, 2 cm se hodí pro snadné projíždění robotickými vysavači. Díky otvoru na zadní straně lze kabel protáhnout, sbírat a uspořádat.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška15.75
Délka41.73
Hmotnost37.48
Šířka15.55
Číslo dílu16
ModelkaYA-00102410

3. VASAGLE

#ad

Průmyslový design, VASAGLE TV skříňka, ocelová konstrukce, televizní stůl se 3 zásuvkami, vintage černá LTV301B01, nízká komoda pro televizory až do 65 palců, 40 x 147 x 50 cm

#ad
VASAGLE #ad - Stabilní struktura díky kombinaci dřevěných třísek a oceli je tv stůl stabilní a zatížitelný až 105 kg, může bez problémů nosit váš televizor, herní konzoli a další mediální zařízení. Vysoce kvalitní stolní deska povrch z vysoce kvalitních dřevěných dřevotřískových desek je odolný a snadno se čistí; rustikální stolní deska ve vintage vzhledu propůjčí vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici více stylu.

3 praktické zásuvky 3 zásuvky dole s vysokou kapacitou jsou elegantním řešením pro uložení vašich předmětů, skrytí nepořádku a ochranu vašich věcí před prachem; pomocí kovových rukojetí je můžete jednoduše otevřít a zavřít.

Co dostanete televizní skříň s velkou stolní deskou, 3 otevřenými přihrádkami, 3 zásuvkami, 4 nastavitelné nohy pro větší stabilitu a možnost vychutnat si uvolněné chvíle. Velká stolní deska se spoustou místa tato televizní skříň s deskou o velikosti 40 x 147 cm nabízí spoustu místa pro televizory až 65 palců, routery, dekorace, reproduktory a další.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka57.87
Hmotnost67.02
Šířka15.75
Číslo díluLTV301B01
ModelkaLTV301B01

4. VASAGLE

#ad

TV stůl, pro obývací pokoj, ocelový rám, TV stolek pro televizory do 75 palců, VASAGLE TV skříň, ložnici, TV komoda s odkládacími přihrádkami, vintage hnědočerná LTV096B01, šířka 178 cm

#ad
VASAGLE #ad - Pro stabilní držení: co propůjčuje tomuto stolu nosnost 80 kg na desku a 10 kg pro mřížkovou polici? Přirozeně! Jeho 6 noh z robustní oceli a vzpěry ve tvaru X po stranách. Tento kus nábytku je součástí naší kolekce BRYCE.

Náš průmyslový design propůjčí vašemu prostoru vintage nádech. Musíte si to jen udělat pohodlí a užívat si! Kombinace vintage hnědé a matné černé vytváří příjemnou atmosféru pro útulné rodinné setkání s popcornem a dobrým filmem. Co dostanete: tv stůl o velikosti 178 × 39 × 52 cm, na který lze umístit televizi do 75 palců. Televizor, perfektně se hodí pro umístění přijímače, přijímač a sbírka filmů: pod televizním stolem jsou ještě dvě další přihrádky, DVD a herních konzolí.

Týmová práce: jste vy a váš partner připraveni na hru národního mužstva? díky jasnému návodu potřebuje pouze jeden z vás sestavit televizní stůl, zatímco druhý během těchto 15–20 minut krátce připravuje svačiny. Super filmoví fanoušci? postavte svůj televizor s velikostí až 75 palců na podstavec.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška20.47
Délka70.08
Hmotnost46.3
Šířka15.35
Číslo díluLTV096B01
ModelkaLTV096B01

5. VASAGLE

#ad

Tmavě, VASAGLE Televizní stolek pro televizory do 43 palců, obývací pokoj, TV skříň v průmyslovém designu, vintage, stolek do obývacího pokoje s kovovým rámem, dřevěné žilkování, nízká komoda, konzole

#ad
VASAGLE #ad - Co dostanete: televizní stolek se 2 přihrádkami, srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit a balíček příslušenství. Nebo použijte nábytek jako stůl do obývacího pokoje a povídejte si s přáteli nad šálkem kávy.

Tento kus nábytku v průmyslovém designu je součástí naší nádherné kolekce Bryce. Již vzniká jedinečná kombinace materiálů, která vašemu obývacímu pokoji propůjčí šarm minulosti a moderní atmosféru budoucnosti. Dný strach z montáže: nemusíte být odborníkem na sestavení této tv skříňky, protože vám poskytneme potřebné odborné znalosti v podobě podrobného návodu český jazyk nelze zaručit.

Stylový stůl na televizi: nádech vintage, vyvážený kov. SÉriovÁ nebo kÁvnÍ junkie? využijte tuto konzoli se 2 přihrádkami jako televizní stolek a ponořte se do světa svých oblíbených televizních seriálů.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška8.06
Délka6.2
Hmotnost31.31
Šířka15.5
Číslo díluLTV40BX
ModelkaLTV40BX

6. VASAGLE

#ad

Posuvné dveře, vintage hnědá černá LTV46BX, nízká komoda pro televizory do 60 palců, televizní stolek s nastavitelnými přihrádkami, kovová konstrukce, VASAGLE TV skříňka

#ad
VASAGLE #ad - Jaká je to pořádná zábavní koutek! odolný a snadno se čistí díky robustním, vysoce kvalitním dřevotřískovým deskám je povrch odolný a hladký; kromě toho lze televizní stolek snadno čistit vlhkým hadříkem.

Pro řádné vedení kabelů pomocí obou otvorů v zadní stěně můžete přehledněji uspořádat kabely svých herních konzolí a televizoru. Rozmanité možnosti uložení prostorný povrch pro televizory do 60 palců, otevřená přihrádka pod ní a 2 otevřené přihrádky uprostřed pro přehrávače médií nebo dekorace, odkládací přihrádky za posuvnými dveřmi pro drobnosti – více místa, více pořádku.

Snadná montáž snadno srozumitelný návod, označené díly a dodávaný balíček příslušenství dělají montáž této TV skříňky hračkou. Vysoká stabilita kombinace dřevěné třísky a kovové konstrukce propůjčuje komodě vysokou stabilitu – povrch má nosnost až 30 kg, maximální celková nosnost činí 80 kg; ochrana proti překlopení zajišťuje extra stabilitu.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.92
Délka53.15
Hmotnost84.88
Šířka15.75
Číslo díluLTV46BX

7. VASAGLE

#ad

Vintage, stolek do obývacího pokoje, velká TV skříň, stolek na kávu s kovovou konstrukcí, tmavě hnědá LTV50BX, obývací pokoj, 140, ložnice, konzole, VASAGLE Televizní stolek pro televizory do 60 palců

#ad
VASAGLE #ad - Již vzniká jedinečná kombinace materiálů, která vašemu obývacímu pokoji propůjčí šarm minulosti a moderní atmosféru budoucnosti. Co dostanete: televizní stolek, sáček s příslušenstvím, srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit, profesionální zákaznický servis a zaručená spokojenost.

Dný strach z montáže: nemusíte být odborníkem na sestavení této tv skříňky, protože vám poskytneme potřebné odborné znalosti v podobě podrobného návodu český jazyk nelze zaručit. Až 30 kg není pro nábytek žádný problém. Nepřekonatelné duo: kombinace robustního kovového rámu a stabilní dřevotřískové desky zajišťuje vysokou stabilitu televizního stolku, i když je televizor nabitý extra velkým televizorem až 60 palců.

Sériový nebo kávový feťák? využijte tuto konzoli se 2 přihrádkami jako televizní stolek a ponořte se do světa svých oblíbených televizních seriálů. Nebo použijte nábytek jako stůl do obývacího pokoje a povídejte si s přáteli nad šálkem kávy. Televizní stolek se stylem: nádech vintage, vyvážený kov.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška20.47
Délka55.12
Hmotnost49.82
Šířka15.75
Číslo díluLTV50BX
ModelkaLTV50BX

8. SONGMICS

#ad

Do obývacího pokoje, vintage hnědá černá LTS103B01, televizní stolek s dvířky, 3 nastavitelné přihrádky, nízká komoda pro televizory do 55 palců, SONGMICS TV skříň

#ad
SONGMICS #ad - Uložení a prezentace v jednom tato tv skříňka se 2 otevřenými přihrádkami a 2 skříňkami nabízí různé možnosti uložení. Ať už vystavujete dekorace nebo ukládáte drobnosti mimo dohled, je pro vás perfektní volbou.

Rozlučte se se změti kabelů. Pro televizory do 55 palců s velikostí 40 × 120 × 55 cm nabízí tento televizní stolek dostatek úložného prostoru a s prostorným povrchem dostatek místa pro televizory až do velikosti 55 palců. Má nosnost až 80 kg a poskytuje vašim předmětům silnou oporu. Stabilní držení kombinace kvalitní dřevěné třísky a oceli propůjčuje tomuto TV stolu vysokou stabilitu a dlouhou životnost.

Nastavitelné police tato tv skříňka má 6 přihrádek, které jsou odděleny 3 nastavitelnými policemi pro uložení reproduktorů, herních konzolí a dekoračních předmětů různých velikostí. Otvory pro kabely pro řádné vedení kabelů pomocí obou otvorů v zadní stěně můžete přehledněji uspořádat kabely svých herních konzolí a televizoru.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost48.28
Číslo díluLTS103B01

9. VASAGLE

#ad

Nízká komoda s otevřenými přihrádkami, zábavní místnosti, televizní stolek, TV regál, do obývacího pokoje, vintage hnědá černá, průmyslový design, pro televizory do 55 palců, VASAGLE TV skříň

#ad
VASAGLE #ad - Stabilita je pro vás důležitá? váš televizor o velikosti až 55 palců může na tomto regálu najít dobré místo. St týmu: dobrý tv regál se vyznačuje vysokou funkčností a stylovým designem. Tato nízká komoda v průmyslovém designu spojuje oba aspekty a hravě se přizpůsobí již existujícím bytovým předmětům.

Díky nezaměnitelnému průmyslovému stylu z kolekce Alinru od VASAGLE. Trávíte raději více času při televizním večeru se svou rodinou! díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit je tato televizní skříň sestavena ještě předtím, než začne vaše oblíbená série. Co dostanete: televizní stolek o velikosti 120 x 40 x 50 cm, který je vhodný pro televizory do 55 palců a dodá vašemu obývacímu pokoji stylový nádech.

Konstrukce ze stabilních dřevotřískových desek a ocelových tyčí unese až 40 kg. Máte na vystavení více věcí? do této tv skříňky! 120 x 40 cm velký povrch, 2 otevřené police uprostřed a 2 přihrádky na stranách splní všechna vaše přání. Nastavitelné nohy zajišťují extra stabilitu. Prodloužený povrch, dvojitá zábava: filmy, hry, cd. Jednoduchá montáž: nevynakládejte se celé hodiny šrouby a maticemi.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka47.24
Hmotnost39.46
Šířka15.75
Číslo díluLTV060B01
ModelkaLTV060B01

10. VASAGLE

#ad

S regály a skříněmi, VASAGLE TV43BX TV stojan, průmyslového stylu, do obývacího pokoje, herny, hnědá/černá, dveře žaluzií

#ad
VASAGLE #ad - Zcela jak chcete: některé předměty jsou větší než jiné, to samozřejmě víme – z tohoto důvodu má tato nízká komoda police, kterou lze nastavit na 3 různé výšky. Tak můžete do tohoto regálu uložit i větší předměty. Raději trávte více času při televizním večeru se svou rodinou! díky snadno srozumitelnému návodu je tato televizní skříň sestavena ještě předtím, než začne vaše oblíbená série.

Nic se nepokazí: pod každou kovovou nohou této televizní police se nachází nastavitelné nohy, takže váš televizor, herní konzole a vaše filmová sbírka neklouže z regálu ani v případě mírně nerovného podlahy. Samozřejmě obdržíte také vynikající zákaznický servis.

Jednoduchá montáž: nezatěžujte se šrouby a maticemi po celé hodiny. Co dostanete: tv skříň s lamelovými dveřmi z naší kolekce lowell a balíček příslušenství, který umožňuje bezproblémovou montáž. Za dveřmi: vaše oblíbené filmy? vaše sbírka videoher? knihy, které rádi čtete? na tuto tv skříňku můžete umístit nejen svůj televizor. Spíše se skrývá také za stylovými lamelovými dveřmi spoustu úložného prostoru.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka43.31
Hmotnost43.65
Šířka15.75
Číslo díluLTV43BX
ModelkaV227-9101101049470