Top 10 Mop And Bucket With Wringer Set – Mopy na mokré a suché čištění pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vileda

#ad

2 kusy, Vileda Turbo 2 v 1 EasyWring & Clean náhradní hlava dvojité balení

#ad
Vileda #ad - Pro všechny mopy vileda – náhradní hlavu vileda turbo 2v1 v dvojitém balení lze použít se všemi mopy Vileda s Vileda Turbo a mopem Vileda Easy Wring & Clean. O 20 % vyšší absorpce částic – červená vlákna mopu z mikrovlákna pojmou až o 20 % více nečistot, prachu a vlasů z tvrdých podlah, zatímco bílá vlákna odstraňují mastnotu a odolné nečistoty.

Odstraňuje více než 99 % bakterií*– díky inovativnímu materiálu z mikrovlákna odstraňuje mop Vileda Turbo 2v1 přes 99 % bakterií pouze vodou, bez chemických čisticích prostředků. Trojúhelníková deska stěrače – hlava mopu má trojúhelníkovou desku stěrače s flexibilním kloubem, díky kterému důkladně čistí i pod nízkým nábytkem, podél hran a v rozích.

Pro všechny tvrdé podlahy – mop odstraňuje odolné a mastné nečistoty ze všech tvrdých podlah, jako je laminát, dlaždice, linoleum a dokonce citlivé materiály jako parkety a jiné dřevěné podlahy.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška2.76
Délka11.81
Hmotnost0.5
Šířka10.63
Číslo dílu152545
Modelka152545
Záruka2 roky výrobce.

2. Vileda

#ad

Náhradní nástavce na Vileda Easy Wring & Clean červená/bílá

#ad
Vileda #ad - Odstraňuje více než 99 % bakterií*– díky inovativnímu materiálu z mikrovlákna odstraňuje mop Vileda Turbo 2v1 přes 99 % bakterií pouze vodou, bez chemických čisticích prostředků. O 20 % vyšší absorpce částic – červená vlákna mopu z mikrovlákna absorbují až o 20 % více nečistot, prachu a vlasů z tvrdých podlah, zatímco bílá vlákna odstraňují mastnotu a odolné nečistoty.

Trojúhelníková deska stěrače – hlava mopu má trojúhelníkovou desku stěrače s flexibilním kloubem, díky kterému důkladně čistí i pod nízkým nábytkem, podél hran a v rozích.

Pro všechny tvrdé podlahy – mop odstraňuje odolné a mastné nečistoty ze všech tvrdých podlah, jako je laminát, dlaždice, linoleum a dokonce citlivé materiály jako parkety a jiné dřevěné podlahy. Pro všechny mopy vileda – mop vileda turbo 2v1 lze použít se všemi mopy Vileda a s Vileda Turbo, Vileda Turbo Smart a mopem na podlahu Vileda Easy Wring & Clean.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška2.17
Délka11.81
Hmotnost0.22
Šířka11.81
Číslo dílu151608
Modelka151608
Záruka2 roky výrobce.

3. Turbo Mops

#ad

Sada na mop na podlahu Turbo z mikrovlákna – mop se 4 polštářky na stírání z mikrovlákna na parkety, dlaždice – teleskopická rukojeť 89–152 cm s otočným kloubem o 360 stupňů – stírání, laminát

#ad
Turbo Mops #ad - Ať už mokré nebo suché, prach, utěrky z mikrovlákna jsou magnetem na nečistoty, vlasy a další. Praktický pomocník v domácnosti jako praktická alternativa ke klasické sadě mopů s kbelíkem. Sada stěračů s mopem a 4 opakovaně použitelnými mopy 2 x mikrovlákno a 2 x drhnutí. Díky otočnému kloubu o 360 stupňů se mop dostane do každého rohu a dokonce pod nábytek. Teleskopická násada je výsuvná o 89 – 152 cm, aby stírání nevedlo k bolestem zad.
ZnačkaTurbo Mops #ad
VýrobceTurbo Mops #ad
Výška17
Délka60
Hmotnost1.2
Šířka4
Číslo dílu1
ModelkaTurbo-Mops-18

4. O-Cedar

#ad

O-Cedar Easywring Mikrofaser-Schleudermopp und Eimer-Bodenreinigungssystem mit 3 zusätzlichen Nachfüllpackungen

#ad
O-Cedar #ad - Maschinenwaschbar: der easywring mikrofaser-Moppkopf ist maschinenwaschbar und wiederverwendbar. Entfernt über 99 % der bakterien mit wasser: das easywring mikrofaser-reinigungssystem von o-cedar bietet eine tiefenreinigende Lösung für alle Ihre Bedürfnisse zu Hause, Holz, Dreck und über 99 % der Bakterien effektiv mit nur Wasser entfernt werden.

Es ist sicher auf allen harten bodenoberflächen, indem Schmutz, einschließlich lackiertem Hartholz, Fliesen, Laminat, Vinyl und mehr. Erreicht in ecken: durch den patentierten dreieck-moppkopf und die Fähigkeit, unter Möbeln, kann der EasyWring-Mop tief in Ecken, sich um 360 Grad zu drehen, neben Sockelleisten und zwischen Fliesen. Tiefenreinigende mikrofaser: o-cedar's easywring mikrofaser-drehmopp und eimer-bodenreinigungssystem verwendet Millionen von Strängen fortschrittlicher Mikrofaser, wodurch die Notwendigkeit für aggressive Chemikalien eliminiert wird.

Sicher für alle harten böden, fliesen, um schmutz und Dreck mit nur klarem Wasser effektiv aufzufangen, einschließlich Hartholz, Laminat, Holz, Vinyl und mehr. Freihändiges auswringen: unser exklusives mopp-eimer-design verfügt über einen integrierten Auswringer, der ein freihändiges Auswringen ermöglicht, während der Spritzschutz beim Auswringen oder beim Transport des Eimers von Raum zu Raum spritzt. Wir empfehlen, den Wischmoppkopf alle 3 Monate auszutauschen, um optimale Bodenreinigungsergebnisse zu erzielen.
ZnačkaO-Cedar #ad
VýrobceFreudenberg Household Products #ad
Výška12
Délka19.5
Šířka12
Číslo dílu791484217939
Modelka160120

5. Vileda

#ad

Náhradní nástavce na Vileda Easy Wring & Clean

#ad
Vileda #ad - 1 náhradní hlavice = 6 měsíců čištění – ušetřete peníze s mopovými hlavami Vileda s dlouhou životností. Pro všechny tvrdé podlahy – mop vileda turbo classic efektivně odstraňuje nečistoty a mastnotu ze všech tvrdých podlah, dlaždic, včetně dřevěných podlah, laminátu, vinylu, linolea a jiných podlah.

Pro trvalý čisticí výkon doporučujeme vyměnit hlavu mopu každých 6 měsíců. Produkty vileda s dlouhou životností – získejte ze svého vileda turbo to nejlepší – s originálními doplňovacími náplněmi Vileda jsou vzájemně sladěné a nabízejí optimální výkon.

Pro všechny systémy mopu vileda – hlavu mopu vileda turbo classic lze použít se všemi systémy mopu Vileda jako Vileda Turbo, Vileda Turbo Smart a Vileda Easy Wring & Clean. Hygienické hloubkové čištění – díky pokrokové technologii 100% mikrovlákna odstraňuje hlavice mopu Vileda Turbo Classic nečistoty bez námahy a dokonce více než 99 % bakterií pouze vodou*.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška1.97
Délka11.42
Hmotnost0.26
Šířka8.27
Číslo dílu152623
Modelka152623

6. Leifheit

#ad

Otočný kloub o 360°, zacvakávací systém, s potahem z mikrovlákna na dlaždice a laminát, mop k uvolnění kliknutím na nohy, Leifheit mop na podlahu Profi XL micro Duo s ocelovou násadou 140 cm

#ad
Leifheit #ad - 55048. Rozsah dodávky – mop na podlahu leifheit profi xl micro duo vč. Ideální pro odšťavňovač, který je k dostání samostatně. Také nohy stolu a židle nejsou díky otočné hlavě o 360 stupňů žádný problém.

Etří záda – s profesionálním mopem na podlahu nezatěžuje záda, protože ji lze ovládat kliknutím na nohu bez ohýbání. Click-system – čistič podlah má patentovaný systém leifheit Click: díky speciálnímu nástavci jsou možné různé čisticí přístroje v kombinaci s ocelovou násadou. Velká šířka stírání – díky 42 cm širokému mopu šetří tento mop čas a námahu i na velkých plochách.

Díky 42 cm širokému potahu šetří tento mop čas a námahu i na velkých plochách. Mopu z mikrovlákna, ocelová násada 140 cm se zacvakávacím systémem nekompatibilní se sérií Leifheit Professional, výr. č. Potah z mikrovlákna – potah na mop leifheit se 2 vlákny uvolňuje nečistoty na dlaždicích a kamenných podlahách.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška59.06
Délka59.06
Hmotnost1.2
Šířka39.37
Číslo dílu55048
Modelka55048
ZárukaGaranzia produttore: 3 anni.

7. Vileda

#ad

Vileda Easy Wring/Clean Turbo Set smeták s kbelíkem + 2 náplně

#ad
Vileda #ad - Nálevka a rukojeť: Kbelík lze snadno vyprázdnit. Podélná rukojeť pro lepší stabilitu. 2 kusy náhradních gum. Vroubkování pro držení rovné násady: praktické uložení. Dva druhy vláken: bílá vlákna ze 100% mikrovlákna pro maximální absorpci každodenních nečistot a červená vlákna nerayanttes pro odolné nečistoty, také na citlivých podlahách.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška10.63
Délka17.72
Hmotnost2.86
Šířka10.63
Číslo dílu151706
Modelka163424

8. Vileda

#ad

Vileda Turbo EasyWring & Clean kompletní sada, mop a kbelík s výkonným odstřeďováním, modrá

#ad
Vileda #ad - Kompletní sada se skládá z hlavy mopu, teleskopické násady a kbelíku s nožním pedálem a prakem pro pohodlné ždímání bez námahy. Důkladně a bez námahy odstraňuje mastné nečistoty a je přitom enormně savý. Kvalitní stírací hlava 2v1 se skládá z jedinečné kombinace mikrovlákna a červených silových vláken. Vlhkost potahu lze pomocí pedálu a praku kbelíku individuálně určit pro každou podlahovou krytinu.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVILEDA GMBH #ad
Výška11.54
Délka11.65
Hmotnost0.52
Šířka19.13
Číslo dílu167756
Modelka167756

9. Vileda

#ad

XL, Vileda Supermocio 3 ke sportovní Mop Hmopp s extra náhradní hadřík, Červená/Modrá

#ad
Vileda #ad - Mop má 3 čisticí funkce: červená, modrý hadr z mikrovlákna pro vzdálenost mastné zbytky, kratzfeste čisticí hadříky pro ulpělým nečistotám, 3D hadr s červeným body pro sběr vlasy a částicemi nečistot. Vileda – supermocio – 3action – wisc hmopp, s náhradní mop šátek, velikost XL. Teleskopická tyč s nastavitelnými délka 80 – 140 cm. Pro rychlejší sušení používají vileda Supermocio kbelík s hadřík Winder k dostání samostatně. Velikost xl pro 25% více kontakt, pro efektivnější čištění.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška46.06
Délka5.91
Hmotnost1.19
Šířka2.36
Číslo dílu152394
Modelka152394

10. Vileda

#ad

1 balení, Vileda ULTRAMAX Kbelík s PowerPressem, šedý

#ad
Vileda #ad - Vileda ultramat kbelík s novým powerPress zajišťuje optimální výsledky na všech podlahách. Pro optimální vyždímání čisticího systému ULTRAMAT. Vyždímání je ještě lehčí a důkladnější díky novému tvaru wringer s odpružením. Vaše ruce zůstanou čisté a suché.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVILEDA GMBH #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost1.74
Šířka11.81
Číslo dílu10917
Modelka10917