Top 10 Rezeptbuch Zum Selberschreiben A5 – Diáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kunterbuntspecht

#ad

Kunterbuntspecht Kniha receptů pro vlastní psaní, DIY Moje oblíbené recepty kuchařka kniha pečení v praktickém formátu měkký obal A5 14,8 x 21 cm měkký obal

#ad
Kunterbuntspecht #ad - Knihu můžete darovat prázdnou nebo naplněnou recepty. Kniha receptů pro vlastní psaní, kuchařka pro vlastní psaní, napsat si receptář pro vlastní tvorbu, kuchařka pro vlastní psaní, receptář pro vlastní tvorbu. Klimatický neutrál – vyrobeno v německu – kniha je kompletně vytvořena v německu, láskyplně zabalena a odeslána rodinným podnikem, tištěná neutrálně klimaticky neutrálně, aby byly přepravní cesty na minimum a aby byly co nejudržitelnější.

Ikovný a kompaktní – kniha má formát 14, 8 x 21 cm a je tak malá a praktická a 120g papír na stránkách je dostatečně silný pro psaní. KreativnÍ – s láskou – s obsahem a místem pro 92 receptů pro vlastní psaní. Zdarma záložka – v souladu s receptářem obdržíte záložku, na které jsou uvedeny užitečné údaje pro kuchaře/kuchařku.

Jako nápad na dárek – ať už k narozeninám, ideální dárek pro hosty. Matná povrchová úprava obalu propůjčuje knize elegantní a vysoce kvalitní vzhled a je omyvatelná. Zachyťte si své nejkrásnější recepty na vaření nebo pečení pro sebe nebo přátele a rodinu. Vaší kreativitě se meze nekladou. S předtištěným rejstříkem lze recepty rozdělit do jednotlivých kategorií.
ZnačkaKunterbuntspecht #ad
VýrobceKunterbuntspecht #ad
Výška0.31
Délka8.27
Hmotnost0.37
Šířka5.83
Číslo díluRez008
ModelkaRezpros001

2. Eine der Guten

#ad

Kniha receptů pro vlastní psaní, kuchařka pro vlastní psaní 80 báječných oblíbených receptů, prémiová tvrdá vazba, přátelský design v bílé béžové, 21 x 21 cm

#ad
Eine der Guten #ad - Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, rodině, k kulatým narozeninám, přátelům a spolubydlícím na WG. Díky tomu jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyráběný design.

Dobrá věc: udržte své nejlepší nápady na vaření a pečení ve své osobní kuchařce, abyste na ně už nezapomněli a mohli znovu vařit. Necháme rostliny, odesílat a vyrábět co2 neutrální a kdykoli můžeme na recyklovaném nebo FSC-papíře. Obdržíte: prázdná kniha receptů pro vlastní psaní a zapisování do rozvržení pro 80 vlastních receptů, 92 stran, s rejstříkem a dobou přípravy, 21 x 21 cm formát mezi A5 a A4, ekologický a trvale vytištěný na pevném 120 g FSC papíru, hodnocení a praktické rozdělení kategorií, nutriční hodnotou, prémiový tvrdý obal.

Nebo sbírejte společně recepty a darujte je jako svatební dárek, k stěhování nebo k Vánocům. Sdílejte své nápady do kategorií jako "rychlé", "basic", "neobvyklé" nebo "slavnostní". Uchovávejte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami pro zápis. Stabilní vazba. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co nejšetrněji.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Výška0.47
Délka8.27
Šířka8.27
Číslo dílu109BH

3. KuschelICH

#ad

KuschelICH CozyBook oblíbené recepty kompletní sada receptář pro vlastní psaní

#ad
KuschelICH #ad - Sbírku svých oblíbených receptů si můžete zcela jednoduše sestavit sami. Vysoce kvalitní kniha receptů jako kroužkový pořadač k sešití, sbírání a psaní – na pečení a vaření.

Odborník na recepty se vyznačuje svou flexibilitou. Sada obsahuje: 1 x pořadač s kroužkovou vazbou, 40 x stránky s recepty, 1 sběratelský sešit, 1 x registr á 4 strany, 2 x arch s nálepkami – také super vhodný jako dárek. Design, výroba a konfekce 100% Made in Germany – exkluzivně od KuschelICH. Praktický pořadač je ideální pro sbírání receptů babičky a dědečka, maminky a tatínka, přátel nebo z novin / časopisů a zapisovat je do pořadače.
ZnačkaKuschelICH #ad
VýrobceKuschelICH #ad
Číslo díluRB1000-Lieblingsrezepte
ModelkaRB1000-Lieblingsrezepte

4. etmamu

#ad

Pro vlastní psaní | DIY vaření, etmamu Kniha receptů A5, 102 stran

#ad
etmamu #ad - Transparentní ochranný kryt. 51 listů 120 g/m² přírodní bílá 102 stran. Formát din a5 – cca 15 x 21 cm. Stabilní přední a zadní strana 300 g/m².
Značkaetmamu #ad
Výrobceetmamu #ad
Výška0.59
Délka8.27
Hmotnost0.49
Šířka6.06
Číslo dílu744
Modelka744

5. moonster

#ad

Malý kožený zápisník, Kožený deník pro muže – ručně vyrobené vintage deníky pro dámy, kreslení, deník, skicák, pánský deník na psaní, deník vázaný na kůži, nelinkovaný

#ad
moonster #ad - Vyberte si ze dvou velikostí. Dné prokrvení: použijte libovolné kuličkové pero nebo pomalu tekoucí plnicí pero na ručně vyráběné papírové listy. Naše psací knihy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, s kvalitním ekologickým běžným papírem 125 g/m², který je perfektní pro psaní. Za každý provedený nákup dává moonster procento svých zisků své oblíbené charitě v africe, 8 cm nebo 20, pozorný dárek, 3 x 15, 2 cm – perfektní velikost na cesty K dostání také jako dárková sada vyhledávání: B06XDQG92X.

Náš 365denní příslib náhrady: pokud váš rustikální deník dorazí poškozený nebo zjistíte něco chybného s řemeslným uměním, ke dni svatého valentýna nebo k narozeninám, ukončení studia, ke koupi 2, bez problémů. Náš deník pro muže a ženy se dodává krásně zabalený v ekologickém bavlněném sáčku. Zatímco mnoho deníků z umělé kůže je špatně konstruováno, s nalepenými vázáními a vypadávajícími stránkami, které zůstanou pevně na svém místě.

Dné otázky, 3 nebo 4? ušetřete až 8, 00 $! prohlédněte si níže všechny naše slevy. Na rozdíl od neuspokojivých kožených deníků jiných značek je kožený zápisník moonster's vyroben z ručně střižené, autentický design, 100% pravé kůže vodního buvolí kůže a kvalitního recyklovaného bavlněného papíru. Skvělý dárek k výročí, kontaktujte nás jednoduše přímo do 1 roku a my vám zašleme bezplatnou náhradu nebo plnou náhradu. Ručně vyrobený v indii, náš deník vázaný kůží má krásně zpracovaný, který zanechá své příjemce v úžasu.
Značkamoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1
Délka7
Hmotnost0.81
Šířka5
Číslo dílu7x5 Classic Journal
ModelkaLeather Journal

6. moonster

#ad

Malý středně široký linkovaný poznámkový blok 20 × 15 cm – kraftový papír – 400 stran – inspirativní dárek pro ženy, Kožený deník, linkovaný poznámkový blok – Moonster® dámský deník s vyraženým srdcem

#ad
moonster #ad - Mnoho deníků z umělé kůže je špatně zpracováno a mají lepicí vazbu s vypadajícími stranami. Naše deníky pro dospělé jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a prvotřídního válcovaného papíru 70 g/m², který je perfektní pro psaní. Není to skvělé? náš deník pro dámy a pány se navíc dodává v krásné dárkové krabičce.

Krásný, který zároveň udělá dobře. Tento kožený deník vyrobený ručně v indii s jedinečným designem ve tvaru srdce je láskyplným dárkem pro muže nebo narozeninový dárek pro ženy, který se postará o inspiraci a nadšení. Na rozdíl od zklamavých deníků z umělé kůže jiných značek je kožený zápisník od moonster vyroben z ručně střižené, 100% pravé buvolí kůže a kvalitního kraftového papíru. Naproti tomu je náš deník pro dospělé upomínkou na věky, protože stránky jsou opatřeny ručně šitou koptskou koženou vazbou a zůstávají pevně na svém místě. Náš cestovní deník s 200 listy 400 stran pergamenovým papírem je linkovaná kožená kniha, která leží naplocho a dělá z psaní radost.

Za každou prodanou psací knihu věnuje moonster 5 % čistého zisku 5 pomocným organizacím na 5 kontinentech Indie, Zambie, USA, Bolívie, promyšlený dárek, GB. Linkované vintage listy poznámkového bloku se hodí pro všechna kuličková pera, plnicí pera s pomalým průchodem a tužky. Náš příslib výměny 365 dnů: pokud by vám váš skicák dorazil poškozený ve vintage vzhledu nebo pokud byste zjistili chybu při ruční práci, obraťte se prosím na nás během 1 roku.
Značkamoonster #ad
VýrobceMoonster Products Ltd #ad
Výška1.5
Délka8
Hmotnost1.31
Šířka6
Číslo dílu8x6 Lined Heart Journal

7. WANDERINGS

#ad

Ručně vyrobený kožený zápisník s rustikálním ručním papírem na okrajích – perfektní pro tvorbu skic, deník, připomenutí, Wanderings Vintage kožený zápisník – 18 × 13 cm – starožitný

#ad
WANDERINGS #ad - Stylový a starožitný: starožitný bavlněný papír kombinovaný s krásou opotřebované kůže, kterou si navždy oceníte. Starožitný vintage papír s okrajem víka – 200 stran z recyklované bavlny 125 g/m², bez obsahu kyselin, chemikálií a stromů.

K dostání také u amazonu v linkovaných b09752wv11, vypálených stranách B0979Y2S5V a dárkové krabičce B07YSXV53C. Buvolí kůže stárne s charakterem – celoživotní vzpomínka na vaše myšlenky a výrazy. Utečte se svým turistickým vintage deníkem a vytvořte si vlastní dobrodružství. Ekologické a vhodné pro plnicí pera. Překrásně ručně vyrobeno vysoce kvalitní, silný poznámkový blok ze 100% rostlinně vyčiněné kůže, která pěkně vypadá, dobře voní a dobře se cítí.

Psaní, snění, skicování, kouzlení – vytvořte si svůj vlastní příběh nebo vlastní koženou knihu se stínem. Skvělý dárek pro muže, vytváří památku, ručně ušitý uměleckými řemeslníky, ženy a Wiccany ve vašem životě.10 × 15 cm / 7 × 5" a 100 listů/200 stran neplnitelné je vintage poznámkový blok v perfektní velikosti a skvělým společníkem na cestách. Tento překrásný, silný starožitný papír zabraňuje prokrvácení a je skvělý na dotek.
ZnačkaWANDERINGS #ad
VýrobceWanderings #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.69
Šířka0.04
Číslo díluTVJ57
ModelkaTVJ57

8. Aomiduo

#ad

Chlapce, koženka, spirálová vazba, zápisník, dárek pro dívky, A5 zápisník, vintage, deník, hnědý, cestovní deník, deník, doplňovací, skicování, pro kreslení

#ad
Aomiduo #ad - Cestovní deník, kůže, kvalitní materiály: povrch je vyroben z měkké pU kůže, vzor je perfektně potištěn, vnitřní strana je ze silného kraftového papíru a inkoust nemůže projít. Mnohostranné použití poznámkový blok a5: jedná se o perfektní cestovní deník, studenty, poznámkový blok ve vintage stylu, skicák a5, novináře, cestovní zápisník, svatební návštěvní kniha, třídní notebook.

Snadné nošení a připraveno k použití. Perfektní dárek: dobrý vánoční dárek, narozeninový dárek pro rodinu, svatební dárek, ke Dni matek, milence, dárek ke dni svatého Valentýna, přítele. Perfektní pro kancelářské pracovníky, učitele atd. Přátelský zákaznický servis před dodáním jsme všechny díly pečlivě zkontrolovali, ale může být během expedice zničeno, pokud jste obdrželi vadný výrobek nebo se setkáte s jakýmkoli jiným problémem, neváhejte nás kontaktovat, my vám odpovíme do 24 hodin.

Hnědé prázdné stránky pro doplnění formátu A5, 5 cm × 2 cm. Sladký moderní design s plnitelnou 6kroužkovou vazbou z nerezové oceli A5. Velikost cestovního deníku: velikost obalu na poznámkový blok je 23, velikost 21 cm × 14, 1 cm × 17 cm × 3 cm. Můžete také psát a skicovat.
ZnačkaAomiduo #ad
VýrobceAomiduo #ad
Výška0.79
Délka8.27
Hmotnost400
Šířka5.71
Číslo dílu1

9. Eine der Guten

#ad

Psaní pečiva, Velká XXL kuchařka s recepty ve formátu A4 pro vlastní psaní – moje oblíbené recepty – kuchařka pro kutily, recyklovaný papír, robustní vazba,, prémiový tvrdý obal, design v bílé barvě

#ad
Eine der Guten #ad - Je to jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyrobený design. Nebo společně sbírá recepty a daruje je jako dárek na rozloučenou, stěhování nebo k Vánocům. Dobré na tom: zachovejte si své nejlepší recepty na vaření a nápady na pečení ve své osobní kuchařce, abyste na ně nezapomněli a mohli vždy znovu vařit.

Necháváme stromy sázet, odesílat a vyrábět CO2 neutrální a kdykoli to půjdeme na recyklovaný nebo FSC papír. Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, rodině, ke kulatým narozeninám, přátelům a spolubydlícím z WG. Rozdělte své recepty do kategorií pomocí funkce registru. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co možná nejšetrněji k životnímu prostředí.

Zachyťte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami k zápisu! získáte: prázdnou knihu receptů pro vlastní psaní pro 89 vlastních receptů, 5 cm, cca A4 21, 92 stran, s obsahem a dobou přípravy, 2 x 1, nutriční hodnotou, 5 x 30, prémiový pevný obal, obtížností a praktickým rejstříkem pro vystřihování, ekologický a trvale vytištěný na pevném papíru fsc 120 g, stabilní vázání.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Hmotnost1.15
Číslo dílu128BH
Modelka128BH

10. RongRao

#ad

Kroužkový pořadač, kůže, R, Bullet Journal, měkký obal, RongRao zápisník A5, spirálová vazba, prázdný, skicák, receptář pro vlastní psaní, 200 stran, plnitelný, silný papír, deník pro dospělé

#ad
RongRao #ad - Kroužkový sešit lze použít jako knihu na čtení, bullet deník, receptář pro vlastní psaní, rodinný deník, nápad na dárek, deník pro dospělé a dívky, jako návštěvní kniha, pro osobnost. Něco. Dobře zpracovaná a měkká kůže poznámkový blok a5 se 100 listy papíru má skvělé zpracování a vyražený v kůži a pásek s malými přívěsky k zavírání.

Silná vazba má krásný pocit na dotek. Při nákupu vložek do kroužkového pořadače je třeba dbát na velikost a vzdálenost. Díky kožené vazbě je ochrana pro psaní. Díky systému kroužkového pořadače je možné stránky bez problémů doplňovat. Vysoká flexibilita stránky lze vytrhnout, změnit pořadí stránek podle libosti a doobjednat a vyměnit stránky. Odpovíme vám co nejrychleji a nabídneme uspokojivé řešení. Poznámkový blok je dodáván s hnědým i bílým papírem, žádné nežádoucí stopy používání, který je dostatečně silný na dotek, aby se při gravírování snadno nezmačkal.

Super jako dárekpoznámkový blok může být fotbalovým dárkem chlapců, skicák, děkuji za dárek, cestovní deník, mikulášské dárky pro děti, přítelkyně, studenty. V případě problémů se obraťte na zákaznický servis. Velikost a záruka100 listů 200 stran papíru ve světlé a tmavé, 7 * 18, 7 cm, 6 * 16, 2 cm, rozměry balení: 22, velikost vnitřní strany: 20, 5 cm, 8 * 14, hmotnost: 530 g, 5 * 3, velikost kůže: 22, 100% spokojenost zákazníka je naším cílem.
ZnačkaRongRao #ad
Číslo díluQV101--FBA
ModelkaQV101--FBA