Top 10 Rutsche Indoor ab 2 Jahre – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Pro děti od 3 let, červeno-modrá skluzavka pro vnitřní i venkovní použití, BIG – Fun-Slide – 152 cm dlouhá protiskluzová dráha, použití pro domácí použití

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Rychlá montáž – součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž. Snadná přeprava – skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku.

Vysoká zatížitelnost – díky stabilnímu materiálu vydrží plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů. Velká držadla a stupně umožňují bezpečné stoupání nahoru. Dá se složit a tak snadno přepravovat a také dobře uložit. Silná zábava ze hry – logo značky, big buvol, je v první řadě pro sílu. Různé úhly sklonu – výšku skluzavky lze nastavit pomocí různých úhlů sklonu v několika málo krocích. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití. To a dlouholeté zkušenosti odrážejí kvalitu vysoce kvalitní plastové hračky.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška45.67
Délka64.57
Hmotnost25.57
Šířka28.74
Číslo dílu4004943567107
Modelka80 005 6710
Záruka3 roky.

2. little tikes

#ad

Nass oder trocken 2-in-1, ab 3 Jahren, little tikes 656057M Indoor-Outdoor Rutsche Trockenspaß für Kleinkinder – Aktives Spielen – mit Wasserspritzdüsen

#ad
little tikes #ad - Sprühen und spielen – schließen sie den schlauch an, um Wasser durch die Düsen über der Rutsche zu sprühen, wenn Kinder nach unten gehen. Allwetter-aktion – bereit zum Gleiten drinnen oder draußen. Kinderrutsche – anfänger Rutsche, perfekt für Kleinkinder, um darauf zu lernen.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceLittle Tikes #ad
Výška8.88
Délka46
Hmotnost12.1
Šířka20
Číslo dílu656057M
Modelka656057M

3. Smoby

#ad

Pro děti od 2 let, vzpěrami, Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu, délka 1,5 metru, držadly, s protiskluzovým výtokem

#ad
Smoby #ad - Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích.

Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

4. Smoby

#ad

Für Kinder ab 2 Jahren, mit Rutschauslauf, Verstrebung, Smoby, GM Rutsche – kompakte Kinderrutsche mit Wasseranschluss, Haltegriffen, 1,5 Meter lang

#ad
Smoby #ad - Im kinderzimmer – in den kalten monaten kann die Rutsche, aufgrund Ihrer kompakten Größe, ideal im Kinderzimmer aufgestellt und schon von Kleinkindern mit sehr viel Freude bespielt werden.

Für kinder ab 2 jahren – durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und den breiten Standfuß ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet. Einfach einen gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen. Die demontage sowie der Transport sind ebenso leicht möglich. Im garten – im sommer macht der integrierte Wasserauslass die Rutsche zur Wasserrutsche.

Smoby qualität seit 1924 – durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug. Einfacher auf- und abbau – die freistehende Rutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost18.17
Šířka26.77
Číslo dílu820505
Modelka820505
Záruka2 jahre herstellergarantie.

5. TP Toys

#ad

TP Toys TP900 Monate 4 in 1 Verstellbarer Quadpod Baby Schaukelsitz von 6 Motten bis Kinder 8 Jahre, Einheitsgröße, Grün blau

#ad
TP Toys #ad - Bequem und ergonomisch: das ergonomische design der Schaukel bietet optimalen Komfort für Ihr Kind, mit einer geschwungenen Form und einer glatten Ausführung. Sie eignet sich perfekt für heranwachsende Kinder und kann sowohl drinnen als auch draußen verwendet werden.

Sie können stundenlang schaukeln, ohne dass es dabei unbequem wird. Verstellbar und vielseitig: die schaukel ist verstellbar und ermöglicht Ihnen, die Höhe an das Alter und den Komfort Ihres Kindes anzupassen. Spass & sicher: beim design unserer kinderschaukel stand die Sicherheit an erster Stelle. FÖrdert aktives spiel und bewegung: ermutigen sie ihr kind mit unserer Schaukel, aktiv zu bleiben und sich im Freien zu vergnügen. Besonders vielseitig, da sie mit den Bedürfnissen Ihres Kindes wachsen kann.

Das schaukeln hilft dabei, das Gleichgewicht, die Koordination und die allgemeine körperliche Fitness zu verbessern und bietet gleichzeitig endloses Vergnügen. Dabei stehen der sichere gurt und die robuste Konstruktion im Vordergrund, um sicherzustellen, dass Ihr Kind Spaß hat und gleichzeitig geschützt ist. Kinderschaukel: egal, ob sie ein kleinkind oder ein etwas älteres Kind haben, unsere Schaukel ist für Babys ab 6 Monaten und Kindern bis 8 Jahren geeignet.
ZnačkaTP Toys #ad
VýrobceTP Toys #ad
Výška11
Délka14
Hmotnost5.56
Šířka9
Číslo díluTP900
ModelkaTP900
Záruka2 jahre.

6. Baby Vivo

#ad

Zahradní skluzavka pro malé děti, Dětská skluzavka od Baby Vivo, v různých barvách, zaoblené rohy a hrany, pro vnitřní a venkovní použití, plastový slon

#ad
Baby Vivo #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, který je vhodný jak do interiéru, tak ven. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní skluzavka pevně sešroubovaná s konstrukcí. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a sešroubování zaoblenými plastovými šrouby. Celkové rozměry dětské plastové skluzavky ve smontovaném stavu cca: 160 נ40 נ75, 5 cm d נš נv. Věkové doporučení: od 1 roku, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu34534809

7. Velinda

#ad

šedá, růžová, 4 velké stavební kostky pěnové stavebnice hrací kostky stavební bloky sada skluzavek barva: bílá

#ad
Velinda #ad - Velké stavební kameny se ideálně hodí pro jesličky, integrační a terapeutická zařízení, školky, jakož i pohybové a hrací prostory. Stavebnice oživují nejen pro pohyb a lezení nebo hraní, ale mohou sloužit také jako sedací koutek. Jádro stavebních bloků je vyrobeno ze stabilní a hygienické PUR pěny kvalita RG 21 s vysokou tvarovou stálostí. Všechny prvky jsou měkké a bezpečné. Sada stavebních kostek "skluzavka" se skládá ze čtyř barevných stavebních kamenů z pěnové hmoty.
ZnačkaVelinda #ad
VýrobceVelinda #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluVelinda-24226-1.8b.9

8. Baby Vivo

#ad

V tyrkysové barvě, zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití, zahradní skluzavka pro malé děti, plast, delfín, Baby Vivo Dětská skluzavka, dětská skluzavka

#ad
Baby Vivo #ad - Testováno a testováno podle EN 71-3. Doporučený věk: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca: 175 x 40 x 80 cm DxŠxV. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Výška31.5
Délka68.9
Šířka15.75
Číslo dílu34534815

9. Ehrenkind

#ad

Trojúhelník s příčkami, Ehrenkind® Skluzné prkénko a žebřík pro slepice Pikler Art | masivní bukové dřevo | Skluzné prkénko je addonem pro lezecký trojúhelník

#ad
Ehrenkind #ad - Bezpečné a stabilní – uklouznutí pro žebřiny do dětského pokoje je bezpečné a testováno v Německu. Lze jej zavěsit do lezeckého trojúhelníku z obou stran. Ať už pro skluzavky, lezení do dětského pokoje nebo jako jeskyně, děti mohou své kreativitě popustit.

Podporuje motorický vývoj – skluzavka k lezeckému trojúhelníku pro malé děti podporuje motoriku, vývoj pohybu a kreativitu. Praktický a rozšířitelný – jako lezecká stěna, rozšiřitelná na trojúhelník se skluzavkou nebo dětskou žebřinou. Obsahuje pouze protiskluzové prkénko, dětský pokoj s vnitřním skluzavkou, lezecký trojúhelník k dostání samostatně+++.

Vysoce kvalitní materiály čisté zpracování – vysoce kvalitní bukové masivní dřevo dřevěná hračka pro miminka zpracovávaná truhláři. Radost a zábava – díky piklerskému trojúhelníku přináší skluzavka k lezeckému trojúhelníku mnoho radosti a zábavy.
ZnačkaEhrenkind #ad
VýrobceEhrenkind #ad
Výška1.97
Délka55.12
Hmotnost17.64
Šířka15.75

10. Baby Vivo

#ad

Baby Vivo Dětská skluzavka Zahradní skluzavka pro malé děti plast zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití ve fialové/růžové barvě

#ad
Baby Vivo #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Věkové doporučení: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca : 185 × 76, 5 × 98, 2 cm d × š × v. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Číslo dílu34534814
Modelka34534814