Top 10 Wortbandstempel Mit Datum – Razítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Trodat

#ad

Text doporučen, 47 x 18 mm, Trodat Office Printy 4912 Samobarvicí textové razítko, barva otisku modro-červená

#ad
Trodat #ad - Praktické razítko s vysoce kvalitním krytem černo-šedé pro uspořádání dokumentů. Integrovaný dvoubarevný razítkovací polštářek nevyschne; boční úchopové zóny udržují prsty během výměny čisté – náhradní polštář 6/4912/2 je k dostání kdykoliv a kdekoliv.

Perfektní, viditelné, umístění na papíře; zámek horizontálně vpředu zabraňuje neúmyslnému blokování. Barva razítka je vhodná pro dokumenty podle din iso 14145-2 – otisk rychle schne a zůstává odolný proti rozmazání, je stálobarevný a nevybledne, nelze jej odstranit beze stop. Generace 4. 0 klimaticky neutrální - malý a lehký, vysoký podíl recyklace, doplňkové investice do projektů ochrany klimatu WWF.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat #ad
Výška2.95
Délka2.36
Šířka1.34
Číslo dílu0190084292610
Modelka129261
Záruka2 roky.

2. stempelfritz

#ad

Personalizovatelné razítko jména, Razítko – easyprint 1 šedé – s textem na přání, razítko na adresu nebo firemní razítko – 38 × 14 mm – 4 řádky

#ad
stempelfritz #ad - Textová deska z vysoce kvalitní laserové gumy individuálně podle vašeho přání poskytuje díky nejmodernější laserové technologii s vysokým rozlišením perfektní otisky razítek.

Ať už jako razítko na adresu, telefonu, e-mailu, daňového čísla, adresy, mobilního čísla, vytvořte si podle potřeby vlastní razítko včetně jména, razítko se jménem nebo firemní razítko, bankovních údajů atd. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte své kreativitě volný průběh. Prostřednictvím personalizačního nástroje Amazon máte k dispozici 4 řádky, různá písma a 3 rámečky. Malé, paktické, samobarvící razítko ve formátu 38 x 14 mm. Easyprint 1 je ideální razítko pro každodenní práci v kanceláři, v praxi nebo doma.
Značkastempelfritz #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Výška2.72
Délka2.2
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu9911.12.13.15
Modelka9911.12.13.15

3. Trodat

#ad

S textem na přání personalizovatelné razítko se jménem, razítko na adresu nebo firemní razítko, 58 x 22 mm, Barva krytu eco černá, Trodat Printy 4913, 6 řádků

#ad
Trodat #ad - Díky dvěma speciálním úchopovým zónám lze vyměnit polibek snadno a čistě. Ať už jako razítko na adresu, mobilního čísla, telefonu, razítko se jménem nebo firemní razítko, adresy, vytvořte si podle potřeby vlastní razítko včetně jména, daňového čísla, e-mailu, bankovních údajů atd.

Razítka trodat printyline jsou díky svému spolehlivému, knihkupectvích, trvanlivému machanismu ideální pro trvalé použití v kancelářích, obchodech, lékařských ordinacích, školách, knihovnách, firmách, spolcích nebo také v soukromých prostorách. Razítkový inkoust na vodní bázi vystačí na bezpočet otisků a zabraňuje nepříjemnému vysychání polštáře. Prostřednictvím personalizačního nástroje amazon máte k dispozici 6 řádků, různá písma, 3 rámečky a 4 barvy potisku. Trodat printy 4913 nabízí nenapodobitelný zážitek z razítkování. Promyšlené soft-touch prvky zaručují příjemný pocit v ruce a bezpečné držení.

Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte své kreativitě volný průběh. Textová deska s vyrytým individuálním nápisem podle vašich údajů poskytuje díky nejmodernější laserové technice s vysokým rozlišením a originální trodat laserové gumě perfektní otisky. Lehké a stabilní plastové pouzdro s viditelnou hranou a průhledným okénkem umožňuje přesné razítkování a přesné umístění otisku. Náhradní polštář 6/4913 od trodat můžete kdykoliv doobjednat pro trvale ostré a intenzivní tisky.
ZnačkaTrodat #ad
Výrobcestempelfritz #ad
Výška1.18
Délka2.95
Hmotnost0.17
Šířka2.36
Číslo díluS4911-4915
ModelkaS4911-4915

4. Mogokoyo

#ad

Mogokoyo Pečetní razítko personalizované pečeť voskové razítko s vlastním logem, pečetní razítko na svatbu černobílý obrázek dle zákazníka, vosk

#ad
Mogokoyo #ad - Práce s razítkovacími polštářky, šperků, DIY výrobky nebo jiné příležitosti! Rozměr: průměr - 0, celková délka - 3, 98 palců 25 mm, 66 palců 93 mm, balení - 93 * 34 mm. Zadejte sériové číslo a požadovaný uživatelsky definovaný obsah. Série c může být vyryta vaším jménem a datem a vaše jméno nesmí být uvedeno.

Je skvělé je orazítkovat na svatební oznámení, dárkové karty, balení atd. Materiál: razítkovací hlava z měděné mosazi a rukojeť z růžového dřeva, Vaše vlastní pečetní razítko bude odolnější a speciální. Do značné míry vhodné pro výrobu pozvánek, zapečetění obálek, dárkových karet, sbírky atd. Podívejte se na fotografii našeho produktu a vyberte si svůj oblíbený styl z naší série a/b/c, 2.

Klikněte na "customize now". I celou řadu jedinečných fantastických designů/druhů je na výběr, skvělý nápad pro vaše vlastní jedinečné personalizované voskové pečeťovací razítko. Zákaznická pečeť vosku: k dispozici pro vaše vlastní jméno / datum / iniciály / fráze. Použití: perfektní pro výrobu pozvánek, kovovou hlínou a dokonce i čokoládou. Jak se speciálně vyrobit: 1. Série b může být vyryta jedním nebo dvěma jmény a jméno nesmí být delší než 8 znaků.
ZnačkaMogokoyo #ad
Číslo díluPPDE20181129

5. Trodat

#ad

Trodat Printy Classic 4750/L Dater 41x24 mm Text Přijatý

#ad
Trodat #ad - Trodat printy 4750/l v předním razítkovém obchodě od továrny na razítka! Individuálně navrhnout nebo z předlohy rychlé zaslání nízké náklady! .
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat Vertriebs GmbH Deutschland #ad
Výška4.13
Délka1.54
Hmotnost0.12
Šířka2.4
Číslo dílu092399642473
ModelkaPrinty Dater 4750
Záruka2 roky.

6. STEMPEL-FABRIK

#ad

Stempel-fabrik – "Zaplaceno" Samobarvicí razítko – razítko skladového textu pro označení faktur a jiných dokumentů – přesné razítko s textem ideální pro účetnictví a další věci 47 x 17 mm | 1 řádek

#ad
STEMPEL-FABRIK #ad - Pevné komponenty a nejmodernější laserová technika s vysokým rozlišením zajišťují dlouhou životnost. Razítko storno tak přispívá k perfektní organizační struktuře. Kromě příjemné a snadné obsluhy je také výměna razítkového polštáře hračkou, což činí razítko velmi oblíbené u firem.

K dostání také personalizovaně: hledáte personalizované razítko na adresu nebo jméno? Náš sortiment zahrnuje celou řadu razítek a nálepek, které jsou vybaveny různými nápisy nebo je lze také zcela jednoduše individuálně upravit. Obrovská časová úspora: razítka se používají při opakovaných kancelářských činnostech. Organizační razítko: pro optimální účetnictví musí být příslušné dokumenty vybaveny přesným popisem.

Přesná výroba: pro gravírování textové desky používáme vysoce kvalitní laserovou gumu s vynikajícími vlastnostmi pro zachycení barev a kvalitu potisku. Detaily výrobku: součástí dodávky je samobarvicí razítko s nápisem "zaplaceno" v rozměrech 47 x 17 mm. Slouží jako opravdová usnadnění práce a jsou proto ideálním společníkem ve stresujícím každodenním životě v kanceláři.
ZnačkaSTEMPEL-FABRIK #ad
Výrobcestempel-fabrik #ad
Výška3.54
Délka3.54
Šířka1.57

7. Trodat

#ad

Modrá a červená, samobarvicí, s placeným textem, Trodat Profesionální datumové razítko 5430, otisk 41 x 24 mm

#ad
Trodat #ad - Datum a text skladu v jednom kombinovaném a políčko pro podpis nebo poznámku – den a rok v číslicích, měsíc zkráceně německy, velikost písma 4 mm. Datumové razítko s trvale udržitelným, klimaticky neutrálním konceptem Trodat Eco – snížená spotřeba materiálu, vysoká recyklace částečně, doplňkové investice do projektů ochrany klimatu WWF.

Integrovaný dvoubarevný razítkovací polštářek nevyschne a zajišťuje rovnoměrný barevný potisk, žádné vyblednutí, barva razítka přitom odpovídá dokumentům podle DIN ISO 14145-2, žádné odstranění beze stop – náhradní polštář 6/50/2.

Generace 4. 0 s širšími zónami rukojeti na noze, různé ochranné prvky pro zabránění kontaktu s barvou jak při nastavování data, boční zužující se kryt pro snadnější dosažení pozičních kol, tak i při výměně barevného polštáře. Robustní automatické razítko v kartáčované ušlechtilé oceli pro intenzivní použití v kanceláři – optimalizovaná mechanika pro čistý otisk bez vibrací.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška5.91
Délka1.77
Šířka2.83
Číslo dílu134195
Modelka134195
Záruka2 roky.

8. Trodat

#ad

Text razítka: G E S C A N N T, Trodat Printy Dater 4850 datumové razítko s 2barevným polštářem modrá/červená + požadovaný text

#ad
Trodat #ad - Kvalitní. Různé texty na výběr. Trodat printy dater 4850 datumové razítko - polštář 2barevný modrá/červená + text na přání. Text na přání možný. Spolehlivý.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat #ad
Číslo díluTrodat Printy Dater 4850
ModelkaTrodat Printy Dater 4850

9. Die Stempel GmbH

#ad

Ložiskové razítko Vsazené AM: od Kaufhaus2010

#ad
Die Stempel GmbH #ad - Dřevěné razítko. Razítko je vyrobeno individuálně pro každou zakázku. Text: vstup AM:. Rozměry: 10 x 40 mm.
ZnačkaDie Stempel GmbH #ad
VýrobceDieStempelGmbH #ad
Modelka3279

10. Trodat

#ad

Velikost otisku 5 x 32 mm, měsíc zkráceno, Trodat 1020 Classic datumové razítko německé

#ad
Trodat #ad - Datumové razítko v německé verzi zahrnuje 12 let. Toto razítko vyžaduje razítkovací polštářek – trodat 9051, 9052 nebo 9053; barva razítka je přitom vhodná pro dokumenty podle DIN ISO 14145-2.

Razítko s datem pro správné odložení a pořadí všech druhů dokumentů a dokumentů – od faktur, platebních listů, účtenek, přes výtisky rezervací nebo saldových seznamů až po přepravní doklady. Klasické ruční razítko se světlým, snadno čitelným, nastavitelným datumovým páskem – číslice a písmena výška písma 5 mm. Poniklované kovové pouzdro, plastová kolečka a plastová rukojeť.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat Vertriebs GmbH Deutschland #ad
Výška8.27
Délka3.23
Hmotnost0.09
Šířka1.14
Číslo dílu1020
Modelka1020
Záruka2 roky.