Top 8 Chinese New Year – Šátky pro sportovní fanoušky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Frifer

#ad

Handmade Knitted Chines Tradditional Hat, 2024 Zodiac Dragon Year Hat Auspicious Head Cover for New Year Party Family and Friends Gatherings, Chinese Dragon New Year Hat

#ad
Frifer #ad - Snug and war: zůstaňte v teple a pohodlně. Kulturní estetika: Čínský nový rok představuje krásu čínské kultury díky nádherným vzorům ve tvaru draka a zářivě červené a zlaté barvy. Iroké použití: neusaďte se bez tohoto čínského nového roku.

Naše nebylo snadné nebo deforní, takže je perfektní pro domácnost, večírky a vystoupení. The cute zodiac Animal Design adds a touch of Festive Spirit. Made from skin friendly, high-quality materials, it's perfect for chilly weather. Má jednoduchý a elegantní styl, který doplňuje jakýkoli outfit. Cleaning is a breeze with your hands or in a washing machine.

Symbolické a stylové: Šaty do čínského nového roku do tohoto živého světa jsou skvělou represí pro rok draka v roce 2024. Perfektní dárek: tato tradiční čínština má perfektní způsob, jak ukázat svou lásku a apprefikovat vaší rodině a přátelům během jarního festivalu. Perfektní pro zobrazení vašeho jedinečného čínského stylu a participating ve slavnostních příležitostech.
ZnačkaFrifer #ad
VýrobceFrifer #ad
Číslo díluQPR1BM6P5H1GME4H
Modelka1

2. Inter

#ad

Special Edition T-Shirt Unisex, Inter Chinese New Year 2021, Erwachsene XS Schwarz

#ad
Inter #ad - Jersey 190 g. Nackenband. Gerippter Rundhalsausschnitt mit Elasthan. 100 % ringgesponnene Baumwolle.
ZnačkaInter #ad
VýrobceGil #ad
Číslo díluTSCNY
ModelkaTSCNY

3. ESSISH

#ad

Hats for Men Women Soft Warm Skull Caps StretchPullover Hat Roll-Up Edge Knit Ha., New Year Mascot Dragon Hat, čínský Nový rok 2024 Year of The Dragon Embroidered Dad Hat, 1 ks – B

#ad
ESSISH #ad - Chinese dragon costumeměkké eaves je vyrobeno z Plush Comfortable that would your girls and boys warm enough on Cold Winter Days. Skvělý doplněk pro všechny dětské kostýmy.

Teplý čínský novoroční kloboučektradiční čínský klobouk lze použít k ozdobení Vašich dětských narozeninových oslav nového roku, který chce vytvořit atmosféru silnější. Novoroční maskot dragon hatheadgear má vtipnou kreslenou kreslenou animální draku, která vypadá individuálně pro zachycení očí. Cute performance chinese new year hatvysoce kvalitní materiál pro váš pocit v teple a pohodlí a chrání vás před chladnou zimou. Chinese dragon costume hatdárky pro vaše přátele a děti, díky čemuž budete mít radost.
ZnačkaESSISH #ad
VýrobceESSISH #ad

4. POCHY

#ad

3D papír na blessing tassle Fan Ornament 2 ks-C, Lunar New Year Decorations 2024, Vietnamské novoroční dekorace 2024, čínské novoroční dekorace 2024

#ad
POCHY #ad - Nský novoroční závěsná dekorace roku 2024-- čínské dekorace nového roku jsou vyrobeny z vysoce kvalitní flokující se látky, komfortní a trvanlivé, nelze je snadno vyblednout a po dlouhém používání je možné je znovu změnit.

Ijte atmosféru čínského nového roku. Nský novoroční dekorace-- hlavní barva čínských novoročních dekorací je červená, která represuje nadšení, vitalitu a happiness. Několik scénářů – tento novoroční papír je vhodný pro dekoraci vašeho domova, velké nákupní mally, městské ulice přivítají Nový rok. 2024 čínský novoroční závěs-- dekorace našich fanoušků jsou navrženy s několika vrstvami otevřených řezbářů pro vytvoření úžasného 3D efektu, který majiteli slavnostní chuť a dobrou kulturu.

Lunární novoroční dárek- vibrantní odstíny a tradiční vzory dělají perfektní způsob, jak zkombinovat vaše srdce a blesy. Zavěste ji na živou místnost a přidejte sváteční atmosféru a barvu na jarní festival. Perfektní pro oblíbené dekorace. Vietnamské novoroční dekorace jsou perfektní novoroční dárky pro přátele a rodinu.
ZnačkaPOCHY #ad
VýrobcePOCHY #ad

5. SDQFVG

#ad

Einheitsgröße, Jahr des Drachen Happy Chinese New Year 2024 Hut Unisex Baseball Cap Erwachsene Verstellbare Klassische Gewaschene Kappe Einheitsgröße, Schwarz

#ad
SDQFVG #ad - Verstellbarer rückenverschluss: das verstellbare magische schnallen-Design auf der Rückseite passt die Größe der Kappe frei an, geeignet für verschiedene Kopfumfänge an Ihren Kopf und sorgt jederzeit für maximalen Komfort und eine sichere Passform.

Die kappengröße ist sehr inklusive und für die meisten Menschen geeignet. Personalisierte Kappen können Sie in jedem auffallen. Anwendbare szenarien: unsere hüte sind ihre ideale wahl für den alltag und outdoor-aktivitäten, geeignet für Freizeit, Treffen mit Freunden oder andere Anlässe. Das visier des hutes ist gebogen, wodurch eine gute Form entsteht, sich bei Outdoor-Aktivitäten frei zu bewegen. Design: hinzufügen eines schweißbandes im inneren, um das Sonnenlicht fernzuhalten, und ermöglicht es Ihnen, um Schweiß zu absorbieren und Feuchtigkeit zu entfernen.

Material: 100 % polyester, oxford-futter, der Stoff ist dick, die Oberseite der Kappe ist verstärkt, bequem, modisch. Auch perfektes geburtstagsgeschenk oder Festivalgeschenk für Ihre Familie, Straßentänzer, Sport, Hip-Hop, Laufen, Freunde und Liebhaber. Größe: es variiert von 55–59 cm, hutkrempe 7 cm, huthöhe 9 cm.
ZnačkaSDQFVG #ad
Výrobcewangyu6 #ad
Číslo díluBlack-48
ModelkaBlack-48

6. F Fityle

#ad

červená, F Fityle 2024 drak čínský lunární nový rok přívěsek na klíče jarní festival přívěsek na klíče držák taška přívěsek auto přívěsek na klíče

#ad
F Fityle #ad - Multifunkční použití novoroční přívěsek na klíče s čínským drakem 2024 není jen přívěsek na klíče, tašky, ale také okouzlující dekorace na peněženky, batohy nebo auta během používání.

Vysoce kvalitní materiál přívěšek na klíče dragon 2024 je vyroben z kvalitního PVC a slitinového materiálu, díky čemuž je trvanlivý a lehký a je perfektním doplňkem pro vaše klíče. Ideální výběr dárkůpřívěsek na klíče na jaro je vynikajícím dárkem pro oslavy v roce 2024, ideální pro přátele, rodinu nebo kolegy, aby přinesli štěstí v novém roce. Velikost přívěsku na klíče do auta přívěsek na klíče dragon chinese lunar new year 2024 má velikost 18 cm x 5 cm/7, je kompaktní a lehký a hodí se jak pro muže, 09 palců x 1, 97 palců, tak pro ženy.

Přívěšek na klíče měsíc nový rok přívěsek na klíče dragon chinese lunar new year 2024 nabízí štěstí a byl vyvinut speciálně pro čínské dračí novoroční téma.
ZnačkaF Fityle #ad
VýrobceF Fityle #ad
Číslo dílu7106635182494639

7. Generic

#ad

červená, batoh, Čínský měsíc Nový rok přívěsek na klíče, přívěsek na klíče pro party příslušenství, taška

#ad
Generic #ad - Mnohostranně použitelnýmnohostranně použitelný, batohy nebo auta. Dárek tento přívěsek na klíče je vynikajícím dárkem pro oslavy dračího roku 2024, perfektní pro přátele, rodinu nebo kolegy, aby jim přinesli štěstí v novém roce.

Není to jen přívěsek na klíče, lze použít jako příslušenství pro peněženky, ale také okouzlující dekorace. Přívěsek na čínský nový rok oslavte lunární nový rok 2024 s tímto příznivým přívěskem na klíče, který symbolizuje štěstí a byl navržen na počest draka roku. Materiál tento přívěsek na klíče dragon 2024 vyrobený z vysoce kvalitního PU a slitiny je trvanlivý a stylový a je tak skvělým doplňkem vašich klíčů.

Přenosné a lehké rozměry výrobku jsou 7 cm × 9 cm 2, 76 palců × 3, abyste je mohli bez problémů vzít s sebou, 54 palců a jsou dostatečně kompaktní a dostatečně lehké, aniž byste zbytečně přidali vašemu klíči nebo tašce.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGeneric #ad
Číslo dílu74b9424975b382d1aedd3356f1546be3

8. Baoblaze

#ad

Žádná dárková krabička, Baoblaze 2024 Dragon Chinese Lunar New Year Svazek klíčů Jarní slavnost ženy přívěsek na klíče do auta přívěsek na klíče do tašky batoh

#ad
Baoblaze #ad - Není to jen přívěsek na klíče, lze použít jako příslušenství pro peněženky, ale také okouzlující dekorace. Mnohostranně použitelný mnohostranně použitelný, batohy nebo auta. Dárek tento přívěsek na klíče je vynikajícím dárkem pro oslavy roku draka 2024, rodinu nebo kolegy, perfektní pro přátele, aby jim přinesli štěstí v novém roce.

Přívěsek na čínský nový rok oslavte lunární nový rok 2024 s tímto příznivým přívěskem na klíče, který symbolizuje štěstí a byl navržen na počest roku draka. Materiál tento přívěsek na klíče dragon 2024 vyrobený z vysoce kvalitního PU a kovu má dlouhou životnost a stylový a je tak skvělým doplňkem vašich klíčů.

Přenosné a lehké rozměry výrobku jsou 7 cm × 14, 76 palců × 5, 5 cm 2, 71 palců a jsou dostatečně kompaktní a dostatečně lehké, abyste je mohli bez problémů vzít s sebou, aniž byste přidali zbytečné množství klíčů nebo tašky.
ZnačkaBaoblaze #ad
VýrobceBaoblaze #ad
Číslo dílu58036545154129609