Top 9 Logitech Brio 4K – Webkamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

12měsíční prémiová licence včetně XSplit Černá, Logitech Brio Webová kamera Gaming 4K Streaming Edition HD Webcam 1080p

#ad
Logitech #ad - Aplikace je připojena. Extrémně vysoká rychlost snímkování v hd. Problémy, které vyplývají z extrémních světelných podmínek: s logitech rightlight 3 s hdr můžete vylepšit osvětlení a učinit jej příliš silným nebo příliš světlým Opravte nízký jas nebo nadměrný kontrast, což by jinak mohlo vést k nízké kvalitě videa.

S programem capture můžete přizpůsobit nastavení snímání videa a fotoaparátu v intuitivním rozhraní a dokonce streamovat přímo na YouTube. Vlogging camera: získejte maximum ze streamování na twitch nebo YouTube s Ultra HD 4K pro zachycení vašich obličejových funkcí v drobných detailech a přesnosti. Streamujte videa v rozlišení 1080p / 60fps s plynulým, živým a super rychlým přehráváním. Co je v ceně: logitech Brio Gaming 4K Webcam Black. Začněte streamovat ještě dnes pomocí své oblíbené aplikace pomocí výchozí konfigurace optimalizované pro streamování; Optimalizujte zorné pole: Nastavitelné pole 65 ° -78 ° -90 °, aby vaši fanoušci zůstali v bezpečí.

Díky velmi rychlé snímkové frekvenci můžete také vytvářet vzrušující a neobvyklé opakování ve zpomaleném filmu. Webová kamera brio obsahuje 12měsíční prémiovou licenci xsplit. Délka kabelu: 2, 2 m. NapÁjenÍ zÍskÁnÍ - můžete začít vytvářet vysoce kvalitní videoobsah, jak vaše nová webová kamera zachycuje Logitech.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.04
Délka4.02
Hmotnost0.2
Šířka1.06
Číslo dílu222B094
Modelka960-001194
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

2. Logitech

#ad

Zobrazovací režim, USB-C kabel –, Google Meet, dvojitý mikrofon + potlačení šumu, pro Microsoft Teams, Zoom, kryt webové kamery, Logitech Webkamera Brio 500 Full HD s automatickou korekcí světla

#ad
Logitech #ad - 90stupňové zorné pole: Širší zorné pole nabízí dodatečný prostor pohybu nebo místo pro druhou osobu před kamerou. Zobrazovací režim: prezentujte svou práci nebo jiné předměty na svém psacím stole s režimem ukazování, pomocí kterého můžete webovou kameru naklonit jednou rukou nahoru nebo dolů.

Automatická korekce světla rightlight 4: funkce osvětlení videa rightlight 4 se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, takže budete dobře vidět i při špatných světelných podmínkách. Vylepšená kvalita obrazu: full hd webkamera s rozlišením 1080p nabízí vynikající kvalitu obrazu, takže vás všichni účastníci na schůzkách dobře vidí. Logi tune: pomocí logi tune můžete webovou kameru logitech: zoomování, ztlumení mikrofonu, přizpůsobení barvy a rozlišení obrazu, funkce automatického snímku a automatické aktualizace. Použijte logi tune pro přiblížení na celou šířku 90°.

Dvojitý mikrofon s potlačením šumu: mikrofony s potlačením šumu, které během hovoru odfiltrují zvuky pozadí, zajišťují jasné porozumění i v hlučném prostředí. Kryt webové kamery pro ochranu soukromí: Pro ochranu vašeho soukromí mezi schůzkami jednoduše otočte integrovanou zornou clonu webové kamery, abyste kameru zcela zakryli. Automatické snímání rightsight: automatické rámování 13 vycentruje videokameru na vás, takže během schůzky můžete stát a pohybovat se, aniž byste se dostali z obrazu.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.24
Délka4.33
Hmotnost0.27
Šířka1.24
Číslo dílu960-001422
Modelka960-001422
Záruka2 roky výrobce

3. Logitech

#ad

Webová kamera Logitech Pro Webcam 1080p, černá

#ad
Logitech #ad - Skypování v rozlišení full hd 1080p a v plynulé HD kvalitě v rozlišení 720p přes FaceTime pro Mac. Dva mikrofony, optimálně umístěné pro přirozený stereo zvuk. Rozšířená h. 264 komprimace. Natáčí videa v plném full hd rozlišení 1080p a pořizuje fotografie v rozlišení 15 MP.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.14
Délka0.94
Hmotnost0.44
Šířka3.7
Číslo dílu960-001055
Modelka960-001055
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

4. Logitech

#ad

Google Meet, kryt webové kamery, pro Microsoft Teams, dvojitý mikrofon + potlačení šumu, Zoom, Logitech Webkamera Brio 500 Full HD s automatickou korekcí světla, USB-C kabel – bílá, zobrazovací režim

#ad
Logitech #ad - Zobrazovací režim: prezentujte svou práci nebo jiné předměty na svém psacím stole s režimem ukazování, pomocí kterého můžete webovou kameru naklonit jednou rukou nahoru nebo dolů. Dvojitý mikrofon s potlačením šumu: mikrofony s potlačením šumu, které během hovoru odfiltrují zvuky pozadí, zajišťují jasné porozumění i v hlučném prostředí.

Automatické snímání rightsight: automatické rámování 13 vycentruje videokameru na vás, takže během schůzky můžete stát a pohybovat se, aniž byste se dostali z obrazu. Kryt webové kamery pro ochranu soukromí: Pro ochranu vašeho soukromí mezi schůzkami jednoduše otočte integrovanou zornou clonu webové kamery, abyste kameru zcela zakryli. Logi tune: pomocí logi tune můžete webovou kameru logitech: zoomování, ztlumení mikrofonu, přizpůsobení barvy a rozlišení obrazu, funkce automatického snímku a automatické aktualizace.

Automatická korekce světla rightlight 4: funkce osvětlení videa rightlight 4 se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, takže budete dobře vidět i při špatných světelných podmínkách. Použijte logi tune pro přiblížení na celou šířku 90°. 90stupňové zorné pole: Širší zorné pole nabízí dodatečný prostor pohybu nebo místo pro druhou osobu před kamerou. Vylepšená kvalita obrazu: full hd webkamera s rozlišením 1080p nabízí vynikající kvalitu obrazu, takže vás všichni účastníci na schůzkách dobře vidí.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.24
Délka4.33
Hmotnost0.44
Šířka1.24
Číslo dílu960-001428
Modelka960-001428
Záruka2 roky výrobce

5. DEPSTECH

#ad

Ultra HD s mikrofonem, 3násobný zoom, streamovací kamera s automatickým zaostřováním pro PC,, senzor 1/2,55 Sony, DEPSTECH Webkamera DW50 Pro 4K, duální mikrofony s potlačením hluku, dálkové ovládání

#ad
DEPSTECH #ad - S funkcí automatického zaostřování a automatické korekce světla dokáže rychle zachytit a zaostřit každý motiv, jasně zobrazit detaily a streamovat jasná videa i při špatných světelných podmínkách. Pomocí dálkového ovládání můžete své videohovory ovládat, i když nejste u svého psacího stolu.

Perfektní pro microsoft teams, facetime, Skype, YouTube a jakýkoli jiný běžný software pro videohovory. Naše usb webkamera je dodávána s adaptérem typu c, ale je kompatibilní také s řadou operačních systémů, který je praktický nejen pro uživatele macbook pro/air, zoom, facebook, včetně Mac OS a Windows Vista/7/8 /1. Pc kamera podporuje videohovory ve full hd přes internet, takže máte pocit, že s někým mluvíte tváří v tvář. Podporuje 3násobný digitální zoom, přepněte automatické/pevné zaostření, zrcadlete svůj obraz a další. Vezměte prosím na vědomí, upravte expozici/sytost, vypněte webovou kameru a hlasitost, že funkce zoomu je k dispozici pouze při rozlišení 1080P.

I v hlučném prostředí můžete bez problémů zachytit požadované zvuky. 4k webová kamera je vybavena dvěma mikrofony a technologií digitálního zvukového filtru, která dokáže automaticky zachytit váš hlas a odfiltrovat zvuky na pozadí. 0/11. S cmos snímačem sony s uhd rozlišením až 3840 x 2160 při 30 snímcích za sekundu vytváří upgrade-dePSTECH DW50 Pro webkamera 4K živé obrázky s vynikající jasností, živou reprodukcí barev a ostrými detaily.
ZnačkaDEPSTECH #ad
VýrobceDEPSTECH #ad
Výška5.35
Délka2.24
Šířka2.09
Číslo díluDW50 PRO
ModelkaDW50 PRO
ZárukaZáruka 1 rok

6. Logitech

#ad

Inteligentní automatické zaostření, vertikální video ve Full HD 1080p při 60 fps, Gaming Twitch, PC/Mac – černá, Webová kamera StreamCam od Logitech pro živé streamování a vytváření obsahu, USB-C, pro YouTube

#ad
Logitech #ad - Logitech capture – tento software pro záznam videa a streaming umožňuje vytváření obsahu pomocí kamery StreamCam jednoduše, rychle a intuitivně. Díky tomu lze pokaždé při streamování nebo záznamu bez námahy najít perfektní úhel.

Full hd 1080p při 60 fps – vy i vaše publikum máte radost ze super plynulých, kvalitních streamů s přesným pohybem a ještě přesnějších videí. Chytré automatické zaostření a osvětlení: automatické zaostření a automatické řízení expozice kamery StreamCam zvládnou zbytek vč.

Flexibilita díky duálnímu systému montáže kamery – ke kameře streamcam patří držák na monitor a adaptér stativu. Vertikální video ve full hd – přepínání na vertikální 9:16 video jednoduchým otočením kamery StreamCam. Nejmodernější umělé inteligence pro sledování obličeje. Perfektní pro příběhy na Instagramu a Facebooku.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška2.38
Délka2.29
Hmotnost0.49
Šířka1.9
Číslo dílu960-001281
Modelka960-001281
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

7. Logitech

#ad

Google Meet, krycí panel – Msft Teams, prezentační režim, Logitech Webkamera Brio 505 Full HD s automatickou korekcí expozice, Zoom – šedá, automatické rámování, 2 mikrofony s potlačením hluku

#ad
Logitech #ad - Spolehlivé nasazení: certifikováno pro microsoft teams, google Meet, funguje s Chromebookem a Zoom. Funguje s windows, macos, chromeOS a nejběžnějšími platformami pro videohovory. Ešení plug-and-play nejmodernější kvalita obrazu, automatická korekce expozice a dva mikrofony s potlačením hluku jsou okamžitě připraveny k použití, takže uživatel působí zcela přirozeně v obraze a zvuku.

Důvěřujte lídru na trhu: logitech podporuje pracující profesionály, aby se do této věci angažovali tím, že vybavujeme pracovní místa doma i v kanceláři nástroji pro produktivitu a autenticitu.

Vylepšená uživatelská zkušenost: v režimu prezentace zobrazte fyzické objekty nakloněním kamery. S funkcí auto-framing13 zůstává kamera vždy vystředěná, když uživatel vstane a pohybuje se. Integrovaný krycí panel: integrovaný, uživatelsky příjemný krycí panel zcela blokuje kameru, pokud uživatel nechce být viděn.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.24
Délka4.33
Hmotnost0.4
Šířka1.24
Číslo dílu960-001459
Modelka960-001459
Záruka2 roky výrobce

8. Anker

#ad

Anker Webkamera Work C310, kryt na ochranu dat a nastavitelný FOV, webkamera 4K, 1080p@60FPS HDR, automatické zaostřování AI, rámování AI, 12MP, pro videochat a živé, mikrofon s potlačením hluku AI

#ad
Anker #ad - Funkce s ai umělá inteligence: s automatickým zaostřováním řízeným umělou inteligencí, framováním AI a dvojitým mikroskopem pro potlačení hluku AI se váš zvuk a obraz automaticky optimalizují v reálném čase.

Integrovaný obal na ochranu dat: Po setkání jednoduše zavřete kryt. 12mp 4k displej: zažijte schůzky jako nikdy předtím – rozlišení 4K a 12megapixelový displej zajišťují ostré a realistické snímky. 1080p@60fps hdr webcam: c310 webkamera pro monitory se díky cloně f/2. 0 a 1/2, vyrovnává jas, 5″ senzoru přizpůsobí světelným podmínkám, zlepšuje viditelnost v tmavých oblastech a zajišťuje tak realistické obrázky a barvy. Bezztrátový přenos s vysokým stupněm: streamovací webkamera používá usb 3. 0 a yuv kódování pro dosažení vysokého přenosu 1080p@60 FPS, pro plynulejší a autentické živé přenosy.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.1
Délka2.95
Hmotnost0.31
Šířka1.77
Číslo díluA3367
ModelkaA3367

9. Logitech

#ad

Graphit, Zertifiziert für Zoom, Logitech Brio 300 Full HD-Webcam mit Sichtschutz, USB-C, Streaming, Microsoft Teams, Google Meet, Mikrofon mit Rauschunterdrückung, Automatische Lichtkorrektur

#ad
Logitech #ad - In bezug auf Farbe und Bildqualität. Für konferenzen geeignet: die brio webcam 300 ist mit den meisten Videokonferenz- Plattformen kompatibel und zertifiziert für Zoom, Microsoft Teams und Google Meet. Natürliche tonqualität das mono-rauschunterdrückungsmikrofon unterdrückt Hintergrundgeräusche, damit alle Gesprächsteilnehmer Sie gut hören können.

B. Brio 300 besteht zu mindestens 48 % aus wiederverwertetem Kunststoff 2. Automatische lichtkorrektur: Die RightLight 2-Technologie kompensiert automatisch schlechte Videobeleuchtung, damit Sie deutlich zu sehen sind. Logi tune: mit der kostenlosen app 1 2 können Sie Ihre Videos individuell anpassen, z. Präsentieren sie sich optimal in jeder videokonferenz: Die volle HD 1080p Webcam Auflösung sorgt für eine natürliche Bildqualität, damit Sie stets authentisch wirken - auf allen Konferenzapps.

Google ist nicht für den Betrieb dieses Produkts oder dessen Einhaltung von Sicherheitsstandards verantwortlich. Abblendung zur privatsphäre drehen Sie die Webcam-Sichtschutzblende zum Schließen der Kameralinse wenn Sie nicht auf dem Bildschirm sein müssen. Dieses produkt wurde für die kompatibilitätsstandards von Google zertifiziert.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.58
Délka1.77
Hmotnost0.16
Šířka2.09
Číslo dílu960-001436
Modelka960-001436
Záruka2 year manufacturer