Top 10 Batterie box Aufbewahrung – Příslušenství pro domácí kino, TV a video

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Londo

#ad

Faible Encombrement pour Séjour ou Chambre Noir, Blu-Ray, Londo Range Télécommandes à 5 Compartiments, DVD, Cuir avec Doublure Suédée, Chaîne Hi-Fi, TV, Roku ou Apple TV

#ad
Londo #ad - Prémiová kůže – vyrobeno z vysoce kvalitní pu kůže, dodává náš stylový design jemnou třídu k vašemu domovnímu dekoru, aniž by to ovlivnilo tvar nebo styl. K dispozici v osmi barvách – vyberte si mezi černou, zelenou, červenou, damsonskou kůží, světle hnědou, bílou, hnědou, tmavě hnědou, abyste se barevně přizpůsobili vašemu stylu nebo interiéru!.

Stabilní, vysoko stojící konstrukce – tenká, přenosná a se zlepšenou stabilitou, ploché dno držáku dálkového ovládání usnadňuje použití na podlaze nebo na servírovací stolek. Kapsy pro rychlý přístup – tento držák na dálkové ovládání má pět hlubokých kapes, se kterými můžete snadno uspořádat všechna dálkové ovládání pro všechny vaše oblíbené televizory, filmové a kabelové přístroje.

Vylepšená ochrana přístroje – uvnitř každého držáku dálkového ovládání na kůži se nachází měkká semišová podšívka, která nepoškrábe dotykové obrazovky ani netře barvu na tlačítkách.
ZnačkaLondo #ad
VýrobceLondo #ad
Výška8.46
Délka4.72
Hmotnost0.69
Šířka2.76
Číslo díluOTTO93
ModelkaOTTO93
Záruka30 dní.

2. Ansmann

#ad

AA Mignon & 9V blokové akumulátory a baterie – praktický box na baterie pro ochranu a přepravu pro 48 akumulátorů – box na baterie a box na baterie pro uložení, ANSMANN Box na baterie pro AAA Micro

#ad
Ansmann #ad - Ložný box z robustního plastu: do vysoce kvalitního zásobního boxu se vejde až 16 x micro AAA, 24 x Mignon AA a 4 x 9V blok akumulátorů / díky přesné konstrukci jsou články během přepravy optimálně chráněny.

Bezpečný uzávěr a kvalitní zpracování: nejlepší materiály a vysoká kvalita vám umožní mít z boxu velmi dlouho radost / Jedním držadlem otevřete lehkou a stabilní nádobu. Upevnění na stěnu: pomocí praktických závěsných ok lze stabilní box na baterie připevnit na stěnu / šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky. Rozsah dodávky: 1x box na baterie pro uložení nejsou součástí dodávky 2 x šrouby, 2 x hmoždinky/ochranný box ideální pro zásuvku nebo montáž na stěnu v dílně a garáži.

Ochrana před zkratem, nechtěným vybitím a nečistotami: robustní plastový kryt boxu na baterie nabízí optimální ochranu před vlhkostí a prachem, jakož i před zkratem a mechanickým přetížením.
ZnačkaAnsmann #ad
VýrobceANSMANN #ad
Výška2.48
Délka6.81
Hmotnost0.51
Šířka5.43
Číslo dílu1900-0041
Modelka1900-0041
Záruka2.

3. CSL-Computer

#ad

CSL – kabelový box s gumovými nožkami – kabelový box – box na skrytí kabelů – organizér pro vícenásobný konektor – nabíjecí box na mobilní telefon – ochrana a bezpečnost – protiskluzové dno – bílé

#ad
CSL-Computer #ad - Materiál: proud izolující plast abs | kabelové vstupy a výstupy na tři strany | rozměry: vnější D x Š x V: 31x 13, 4 x 12, 5 x 12, 8 x 13 cm; vnitřní: 29, 5 cm. Domácí řemeslníci mohou napájení umístit po ruce na pracovišti. Otvory na třech stranách umožňují decentní přívod kabelů.

Kabely jsou v boxu bezpečně chráněny. V obývacím pokoji neviditelné? uložte změť kabelů jednoduše do pouzdra na kabely Bearware a vychutnejte si uklizené prostředí bydlení! | 303792. Kabelový box pojme zásuvkovou lištu včetně všech připojených kabelů a nabíječek. A kočky a hlodavci už na kabely neokusují. Nabíjení akumulátorů přístroje: Šest výřezů ve víku umožňuje provádění usb nabíjecích kabelů k chytrému telefonu.

Váš mobilní telefon můžete postavit vzpřímeně do otvoru víka, s volným výhledem na displej a pokrokem nabíjení. Ať už se jedná o přívod proudu pro váš počítač nebo hifi zařízení, pro lampy, nabíječky a další spotřebitele: Vše je účinně ukryté pod neutrálním exteriérem. Pro větší bezpečnost: díky uzavíratelnému boxu se dětské ruce nedostanou do zásuvkových otvorů. Hledáte elegantní možnost, jak nechat četné elektrické kabely např.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška4.72
Délka12.2
Šířka4.72
Číslo díluB07ZRY89XR
ModelkaB07ZRY89XR
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Ansmann

#ad

1 kus, ANSMANN Box na baterie pro AAA Micro & AA Mignon akumulátory a baterie – praktický box na baterie pro ochranu a přepravu na 4 akumulátory – box na baterie a box na uložení akumulátorů

#ad
Ansmann #ad - Ochrana před zkratem, nechtěným vybitím a nečistotami: robustní box na baterie nabízí optimální ochranu před vlhkostí a prachem, jakož i před zkratem a mechanickým přetížením.

Ložný box: v zásobním boxu mají místo až 4 akumulátory & baterie velikosti Micro AAA & Mignon AA / články jsou během přepravy optimálně chráněny. Bezpečný uzávěr a kvalitní zpracování: nejlepší materiály a vysoká kvalita vám umožní mít z boxu velmi dlouho radost / Jedním držadlem otevřete lehkou a stabilní nádobu. Rozsah dodávky: 1x box na baterie pro uložení 4 článků nejsou součástí dodávky – ochranný box ideální do dílny, garáže nebo domu. Ideální pro skladování: box na baterie najdete v každé zásuvce, kabelce, batohu, kapse kalhot, skříni, boxu na nářadí zaručeně ještě jedno místo.
ZnačkaAnsmann #ad
VýrobceAnsmann #ad
Výška2.6
Délka2.25
Hmotnost0.03
Šířka0.88
Číslo dílu4000740
Modelka4000740
Záruka2

5. HALJIA

#ad

5 ks, Haljiak úložný box/držák pro po 2 x AA baterií s 3 V, s vedení drátů, z umělé hmoty

#ad
HALJIA #ad - Baterie typ: držák pro 2 x AA baterie. Baterie aa držák s kabelem vedení k pájení/. Jednoduchá instalace a pohodlně používat. Udržujte vaše baterie organizovaně a chráněn.
ZnačkaHALJIA #ad
VýrobceHALJIA #ad
Výška0.59
Délka2.22
Hmotnost0.02
Šířka1.28
Číslo dílu1
Modelka2 x AA Battery Holder

6. Stagecaptain

#ad

Stagecaptain ZSU-2775 hodiny s benzínovým sloupkem s regálem – hmotnost 3,8 kg – průměr ciferníku 10,5 cm – přední kryt – čerpací čerpadlo s hodinami a regálem na CD DVD – designová skříň – kovový

#ad
Stagecaptain #ad - 3, 8 kg těžká kovová konstrukce, křemenný pohon na baterie. Vyžaduje 1 x aa baterie, která není součástí dodávky. Hodiny v designu čerpací pumpy se skrytým regálem. Designový prvek s texaskou atmosférou. Rozměry 26 × 76 × 26 cm Š × v × h, průměr ciferníku 10, 5 cm.
ZnačkaStagecaptain #ad
VýrobceStagecaptain #ad
Výška29.53
Délka10.63
Hmotnost8.38
Šířka0.01
Číslo dílu00077996

7. Kyrio

#ad

Kyrio Batterie Organizer Aufbewahrung mit herausnehmbarem Batterietester, Batterie-Aufbewahrungsbox mit Klarsichtdeckel, hält 93 Verschiedene Größen Batterien für AAA AA 9V C D Batterieteller

#ad
Kyrio #ad - Batterie-caddy aus strapazierfähigem Kunststoff, verfügt über eine aufklappbare durchsichtige Abdeckung. Transparenter acryldeckel das batteriefach mit bruchsicherem transparentem Acryldeckel hält alle Batterien ordentlich aufbewahrt.

Paket enthalten1 * batteriespeicher-organizer-Koffer, 1 * Batterietester. Digitaler batterietesterder herausnehmbare Batterietester ist kompatibel mit AA AAA C D 1, 5V 9V und Knopfzellenbatterien. Bewahren sie es flach in einer Schublade oder einem Schrank auf oder hängen Sie es an die Wand. Der batterietester wird an der Seite der Batterieaufbewahrungsbox angebracht, um die Batterie bequem zu testen.

Schnappen sie sich schnell die Batterien, die Sie brauchen. Lay flat oder wall hanggröße31*18*5cm. Große kapazität und mehrere typenbatterieaufbewahrungsbehälter können 45 stück aa, 4 Stück 9-V-Batterie, 25 Stück AAA, 8 Stück C-Batterie, 6 Stück D-Batterie und 5 Knopfzellenbatterien aufnehmen Batterie nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaKyrio #ad
VýrobceKyrio #ad
Hmotnost1.54

8. THE CIMPLE CO

#ad

Tester, Tracer und Toner für handelsübliche Koaxialkabel mit 8 Anschlüssen, Koaxialkabel-Mapper

#ad
THE CIMPLE CO #ad - Qualitätssicherung: dieser Koaxialkabel Mapper-Toner verfügt über ein langlebiges, professionelles Qualitätsdesign. Merkmale: helle LED, Tongenerator, automatische Abschaltung.

Einfach zu bedienen: verfügt über ein led-display für lesbarkeit, 8 farbcodierte ID-Finder zum Lokalisieren und Identifizieren von Kabeln und es zeigt "Pass" an, wenn keine Fehler für jede Fernbedienung angezeigt werden. Lieferumfang: 1 koaxialkabeltester auch bekannt als Mapper oder Tracker und 8 Einheiten-Locatoren. Perfekt für: ermöglicht catv-, die mit bnc-, rca- oder "f"-steckern beendet sind, und hat die Fähigkeit, Satelliten- und Sicherheitsinstallateure das Testen mehrfacher Koaxialkabel-Anwendungen, ein Tonsignal auf ein Koaxialkabel zu setzen.
ZnačkaTHE CIMPLE CO #ad
VýrobceTHE CIMPLE CO #ad
Výška1.2
Délka4.5
Hmotnost0.46
Šířka3.1
Číslo díluCMP-TOOL-COAXMAP-8W
ModelkaCMP-TOOL-COAXMAP-8W

9. EFGWXYZ

#ad

XS, Roku Player, Ersatz-Fernbedienung, kompatibel mit Roku Express, LT, kompatibel mit Roku 1/2/3/4 HD, Roku Box, Roku Premiere, XD Nicht für Roku Stick und Roku TV 2 Stück

#ad
EFGWXYZ #ad - Wir hoffen, die sie bestellenbitte fühlen Sie sich keine Sorgen oder Probleme, dass Sie Ihren Einkauf bei uns genießen werden. Keine pairing-Taste. Ein genauer test muss jedes kontrollklick zwischen mindestens 3000 Klicks und maximal 5000 Klicks unterstützen.

Hinweis: nicht für roku stick oder tv geeignet: nur kompatibel mit roku express, roku premiere, roku 1, roku box, roku player, 4. Abs-material schützt vor Stürzen und Wasser und schützt vor Strahlung. Keine sprachsuche. Eine hervorragende reaktion zwischen Fernseher und Fernbedienungen, die direkt funktionieren, 5 Meter ist die beste Entfernung. Vier zusätzliche shortcuts: bequemere Bedienung und schnellste Reaktion auf Ihre Lieblingskanäle, die vier besonders beliebte Streaming-Tasten ausgerichtet sind.

Kein netzschalter. Eine maximale länge von 10 Metern ist verfügbar. Keine probleme, wenn sie eine fernbedienung bei uns bestellen. Wir bieten einen unbegrenzten austausch ersatz in 90 Tagen und eine schnelle volle Rückerstattung nicht mehr als 48 Stunden von wir haben Ihre Nachricht gesehen. Echter Übertragungstestkeine einrichtung, keine paare, nachdem 2 x aaa-batterien eingelegt wurden. Exportieren sie hauptsächlich die Sender für Ihre genaue Referenz.
ZnačkaEFGWXYZ #ad
VýrobceEFGWXYZ #ad
Výška0.3
Délka5
Šířka1.5
Číslo díluR-heng-NDTP-01
ModelkaR-heng-NDTP-01

10. Ansmann

#ad

ANSMANN Box na baterie vč. tester baterie pro AAA Micro, AA Mignon & 9V blokové baterie a baterie – praktický box na baterie pro ochranu a přepravu pro 48 akumulátorů – box na baterie & box na baterie pro uložení

#ad
Ansmann #ad - Bezpečný uzávěr a kvalitní zpracování: nejlepší materiály a vysoká kvalita vám umožní velmi dlouho radost z boxu. Ochrana před zkratem, nechtěným vybíjením a nečistotami: robustní plastové víko boxu na baterie nabízí optimální ochranu před vlhkostí a prachem a před zkratem a mechanickým přetížením.

Ložný box z robustního plastu: v kvalitním zásobním boxu má místo až 20 × aaa micro, 24 × aa Mignon a 4 × 9 V blokové baterie / díky přesné konstrukci jsou články během přepravy optimálně chráněny. Včetně testeru baterie a baterií: díky testeru lze baterie a baterie rychle a profesionálně testovat / ukazatel kapacity probíhá přes velmi dobře čitelný LCD displej.

S rukojetí otevřete lehkou a stabilní nádobu. Rozsah dodávky: 1 x box na baterie pro uložení nejsou součástí dodávky, 2 x šrouby, 1 x tester baterie, 2 x hmoždinky / díky závěsným okům lze stabilní box připevnit na stěnu.
ZnačkaAnsmann #ad
VýrobceANSMANN #ad
Výška2.48
Délka6.81
Hmotnost0.51
Šířka5.43
Číslo dílu1900-0041-1
Modelka1900-0041-1
Záruka2