Top 10 Elektrische Reinigungsbürste Bad – Smetáky a kartáče na úklid

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Novuj

#ad

Novuj, Nástavec na kartáč, akumulátorový šroubovák na ráfky automobilů, dlaždice a čalounění – 3 měkké a 3 středně tvrdé čisticí kartáčky – efektivní kartáčový nástavec vrtačka v 6dílné sadě

#ad
Novuj #ad - Kartáček na ráfky lze použít jako tvrdší variantu a následně jej jednoduše vyměnit za měkký kartáč na čalounění auta. Tak lze formu pro zaoblené plochy použít jako čisticí kartáč v koupelně, velký tvar jako kartáč na dlaždice a malý kartáč na malé plochy.

Co nás dělá jinak: novuj nabízí vedle prodloužení kartáčů nerezový šestihranný šroub pro stabilizaci při čištění. Vysoce kvalitní materiály: při výrobě používáme pouze ty nejlepší materiály. Ať už se jedná o tvrdý kartáč na čištění ráfků nebo měkký kartáč na polstrování – naše štětiny jsou stabilní a mají dlouhou Čisticí štětec je synonymem kvality. Jednoduché použití: Štětce pro vrtačku lze zcela jednoduše nasadit.

Navíc nabízíme pro sadu vrtáků extra tašku pro uložení jednotlivých dílů. Maximální čistota: naše stabilní kartáče pro akumulátorový šroubovák vám nabízejí maximální čistotu v různých oblastech použití, dlaždice, koupelna, jako jsou auto, kuchyň, ráfky, čalounění nebo nábytek. Mnohostranně použitelné: nástavce aku šroubováku se dodávají ve 3 různých tvarech.
ZnačkaNovuj #ad
VýrobceNowi-Commerce GmbH #ad
Číslo dílu1226-aotusdk-s5845
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Kornely

#ad

Polstermöbel, Möbel, Auto-Innenraum, Glasreinigung …, Premium Bohrbürste, extra weich, Leder, 13 cm zur professionellen Reinigung. Kratzt Keine Oberflächen. Geeignet für Teppiche, weiß

#ad
Kornely #ad - Reinigungsaufgaben: "premium drill brush" mit extra weichen weißen borsten ist ein professionelles Werkzeug für die schonende Reinigung: Autoinnenraum, Autositze, Polstermöbel, Möbel, Leder, Teppiche, Autofelgen, Polster und andere allgemeine Aufgaben einschließlich Polieren der Oberflächen. Sie müssen uns nur über amazon kontaktieren und wir werden die Bürste ersetzen oder auf Ihren Wunsch eine Rückerstattung vornehmen.

Unser ziel – mehr zufriedene Kunden! Geschäftskunden können jederzeit eine Rechnung mit ausgewiesener Mehrwertsteuer erhalten! Beste effizienz: mit schnellwechselwelle "premium drill brush" kann einfach und schnell an fast jeder bohrmaschine montiert werden BOHRER IST NICHT ENTHALTEN. Es kann für professionelle Haushalts- und Industriereinigungsaufgaben verwendet werden. Premium drill brush ist eine perfekte Lösung, um Ihre Bemühungen und Reinigungszeit zu sparen. Steigern sie ihre arbeitseffizienz bis zu 10-mal! garantie und service: für "premium drill brush" von "kornely" gewähren wir 30 tage geld-zurück-quarantäne, wenn die bürste kaputt geht oder Sie mit unserer Qualität nicht zufrieden sind.

QualitÄt: alle "kornely"-produkte sind premium-qualität und werden von unseren erfahrenen fachleuten hergestellt. Die bürsten bestehen aus hochwertigen pp-borsten, mit hoher Chemikalien-und Verschleißfestigkeit, stärkeren, korrosionsbeständigen Schnellwechselschaft, um eine lange Haltbarkeit zu gewährleisten. Für die professionelle reinigung bürsten haben dickere Borsten und einen verbesserten, die Oberfläche nicht zerkratzen, mit dem Sie diese Bürsten sofort mit Ihrer Bohrmaschine montieren können.
ZnačkaKornely #ad
VýrobceFokus Group #ad
Výška2.95
Délka5.12
Hmotnost0.53
Šířka5.12
Číslo dílupart_B07V6WHK3K
Modelkapart_B07V6WHK3K

3. M&A QUALITY

#ad

Kartáč na čalounění auta, Kartáčový nástavec akumulátorový šroubovák měkké a tvrdé kartáčky bleskově čistí auto, ráfky, polstrování, sada vrtáků, vrtačka – kartáč na ráfky, koupelnu – čisticí kartáč

#ad
M&A QUALITY #ad - Ať už jako kartáč na čištění ráfků nebo kartáč na čalounění – jako čisticí kartáč do koupelny nebo auta – s naší sadou pokryjete všechny možnosti použití.

Díky rychlému otáčení akumulátorového šroubováku se nečistoty odstraní hravě a bez námahy. Kompatibilní s Bosch, Makita, Einhell atd. Na základě tisíců zpětné vazby od zákazníků jsme naše kartáče ještě jednou vylepšili. S pomocí našich kartáčových nástavců pro vrtačku se čištění podaří velmi rychle a máte čas na krásné věci v životě. Přesvědčí především možnostmi použití a dlouhou životností. Naše kartáčové nástavce pro akumulátorový šroubovák nadšeně používá již více než 100 profesionálních čističů aut.
ZnačkaM&A QUALITY #ad
Hmotnost1.16
Číslo díluBürstenaufsatz Bohrmaschine
ModelkaWeiche und Harte Reinigungsbürsten

4. Fuginator

#ad

FUGINATOR® Štětec na spáry – čisticí kartáč na čištění spár v koupelně, kuchyni atd. – čištění obkladů a dlaždic – praktický kartáč na spáry a dlaždice, WC

#ad
Fuginator #ad - Díky krátké řadě štětin na čelní straně jsou také spáry v soklových lištách a v rozích. Abyste rychle vyčistili i nezkušené spáry v koupelně a v kuchyni. Kartáč se hodí pro cementové spáry a spáry stěn.

Fuginátor je odolný vůči louhům a kyselinám. Použití: pro čisté spáry navlhčete plochu spár čističem spár, následně počkejte 15 minut. Udržitelný: s fuginátorem je zapotřebí jen málo čisticího prostředku, který šetří životní prostředí a peněženku. Clever: stabilní štětiny čistí účinně přímo ve spáře. Použití: rychle vyčistěte spáry pomocí fuginátoru.

Nakonec očistěte univerzálním kartáčem na spáry. Na rozdíl od drátěných kartáčů nebo elektrických kartáčů zachází také šetrně se silikonovými spárami. Pro špičkový výsledek čištění bez velké síly a únavy. Manipulace: speciálně tvarovaná rukojeť chrání vaši dlaň a zabraňuje tvorbě bublin.
ZnačkaFuginator #ad
VýrobceFugenial #ad
Výška3.15
Délka6.3
Hmotnost0.12
Šířka0.79
Číslo díluli.10500011.1
Modelkali.10500011.1

5. Leebein

#ad

2024 nový rotační čistič s 8 vyměnitelnými hlavicemi kartáčů, Leebein Elektrický čisticí kartáč, nastavitelná prodlužovací rukojeť 38 – 132 cm a 2 rychlosti otáčení do koupelny/kuchyně/auta

#ad
Leebein #ad - Motor s vysokým točivým momentem a nízkou hladinou hluku odstředivka leebein ymg-820 vám pomůže snadno a efektivně odstranit odolné nečistoty a skvrny. Kromě toho můžete s těmito hlavami dokonce leštit a pěstovat auto. Jedná se o malou změnu, která šetří vaše kolena a záda. Snažíme se poskytovat více čisticích nástrojů, se kterými můžete vy a vaše rodina snadněji vyřídit čištění.

Zbývající baterii můžete zkontrolovat pomocí LED světla na stroji. Ideální dárek pro vaši rodinu leebein se již mnoho let specializuje na elektrické čisticí kartáčky pro domácnost. Kartáč na čištění dřevěných podlah a nábytku; houba je na okna. K dispozici jsou dva režimy rychlosti odstřeďování, točivý moment 30 kgf, 55 dB tichý, aby vyhovovaly vašim různým nárokům na čištění.2 možnosti ovládání díky přídavnému dálkovému ovládání na dlouhé rukojeti můžete nyní nastavit rychlost nebo zapnout a vypnout stroj bez ohýbání nebo klečení.

Nastavitelná délka a úhel elektrický čistič leebein lze nastavit na 38 – 132 cm, 150, 120 °, 4 nastavitelné úhly 90 °, 180 °. Kopulový kartáč na vanu; plochý kartáč na povrchy jako dlažba, stěny a bazén; rohový kartáč se výborně hodí k čištění spár, vodovodních kohoutků a hran. Jedno nabití pro úklid celého domu vylepšená baterie 2 500 mah * 2 a technologie rychlého nabíjení usb-c, což trvá 60 – 90 minut, 5 hodiny, dostatečně daleko na to, elektrická myčka na vany od Leebein se plně nabije za 2, abyste mohli vyčistit celý dům. Nyní je čištění snadné.
ZnačkaLeebein #ad
VýrobceLeebein #ad
Výška1.97
Délka50.39
Hmotnost2.87
Šířka3.94
Číslo díluYMG-820
ModelkaYMG-820

6. TAIKOUL

#ad

Dvojitý čisticí kartáč., až 450 ot/min, výkonné čištění, Elektrický čisticí kartáč s 8 vyměnitelnými hlavicemi kartáčů

#ad
TAIKOUL #ad - Jedná se o praktický a promyšlený dárek, který můžete dát své ženě nebo matce. 8 vyměnitelných hlavic: elektrický čisticí kartáč má 8 vyměnitelných hlavic, které jsou vhodné pro všechny oblasti čištění v kuchyních a koupelnách, jako např. Silné čištění: elektrický sprchový čistič má 3 výkonné rychlosti 350 – 450 ot/min, perfektní pro důkladné čištění.

Usb-c nabíjení, velká kapacita baterie, nepřetržitý provoz až 90 minut po plném nabití po dobu 3–4 hodin pro splnění různých požadavků na čištění. Se 2 prodlouženými tyčemi lze délku rukojeti nastavit až na 43 palců. Podlahy, okna, dřez, rukojeť příjemně padne do ruky. Neponořujte však celý stroj do vody, aby nedošlo k ovlivnění životnosti stroje. Protiskluzový, ergonomický design, stolní deska a prodloužená dlouhá rukojeť pro čištění na velké vzdálenosti např.

Vana, štěrbiny, umyvadlo, plotýnky, toaleta, auto, silně naolejované stěny, podlaha, gril, okna. Sporák, vany. Snadné čištění: tento elektrický škrabák je lehký, ušetří vám náročné domácí práce, praktický a výkonný, dělá domácí práce spoustu zábavy, má prodlouženou dlouhou rukojeť, aniž by klekl a ohýbal, a snižuje celkové zatížení těla. Mnohostranně použitelný: krátká rukojeť pro čištění zblízka např.
ZnačkaTAIKOUL #ad
VýrobceTAIKOUL #ad
Hmotnost2.34
Číslo díluSD-808
ModelkaSD-808

7. YOCOLE

#ad

YOCOLE 20 kusů kartáčových nástavců, auto, akumulátorová vrtačka, koberce, sada kartáčů, dlaždice, čisticí kartáč na ráfky, sada vrtaček, podlahu, vrtací kartáč, koupelnu

#ad
YOCOLE #ad - 8 různých velikostí20dílná sada kartáčových nástavců na vrtačku obsahuje 6 x plochý kartáč 5 cm/10 cm/13 cm, 1 x polštářek z imitace vlny, 1 x přísavka, 2 x kulový kartáč 6 cm/8 cm, 1 x ručník a 15 cm prodlužovací tyč. A vysoce savá houba a čisticí houba mohou rychle absorbovat nečistoty a zlepšit účinnost čištění.

Důkladné čištění při současné ochraně povrchu. Dobrý čisticí výkon Čisticí kartáč na upevnění lze umístit na většinu drátových a bezdrátových vrtaček, takže máte více času na to, aby se efektivně odstranily odolné nečistoty, abyste si mohli užívat života. Střední tuhost Štětiny jsou vyrobeny z odolného polypropylenu, jsou odolné proti opotřebení a vysokým teplotám, snadno se nelámou a nepoškrábou povrch a snadno odstraňují odolné nečistoty. Můžete si vybrat ten správný kartáč na čištění skvrn, 5 x houbička, 3 x houbička, rezu a mechu na různých místech. Multifunkční upevnění kartáčků na vrtačku je spolehlivou volbou pro čisticí nástroje, perfektně se hodí pro čištění pohovek, široce se používá při různých vnitřních a venkovních čisticích, umyvadel, rohů, autosedaček, bazénů, van, koupelen, koberců, grilů, podlah, kuchyní, pneumatik atd.

Prodlužovací tyče vám mohou pomoci vyčistit těžko přístupná místa. Upozornění: vrtačka není součástí dodávky. Spora času každý kartáč pro aku šroubovák je šestihranná hlava, že se vloží přímo do vrtáku a jednoduše utáhne. Díky tomu se váš obyčejný vrták během sekundy stane výkonným čisticím nástrojem, kterou lze bezpečně používat tak, díky čemuž je čištění jednoduché a rychlé.
ZnačkaYOCOLE #ad
Hmotnost2.05
Číslo díluDZS-20
ModelkaDZS-20

8. D-MOD

#ad

Měkký & tvrdý čisticí kartáč, kartáč na ráfky, akumulátorový šroubovák | 6× kartáčový nástavec, Nástavec na kartáč, kartáč na polstrování, koupelny | kartáč na spáry, akumulátorový šroubovák do auta, vrtací kartáč, vrtačka

#ad
D-MOD #ad - Univerzální čisticí kartáče: ať už chcete kartáč na akumulátorový šroubovák použít jako kartáč na spáry nebo jako elektrický čisticí kartáč, naše sada čisticích kartáčků je vhodná pro auto, koupelnu, podlahy a stěny.

Etří čas a nervy: užijte si s naším čisticím kartáčem pro akumulátorový šroubovák úsporu času až 70 %. Jednoduše připevníte pomocí zásuvného uzávěru, můžete je použít jako kartáč na ráfky s akumulátorovým vrtákem. Tak se i zdlouhavé čištění s kartáči na aku šroubováky s nízkým opotřebením snadno a rychle dostanou z ruky. Ištění bez námahy: rychle a bez ručního drhnutí odstraňte odolné nečistoty pomocí sady akumulátorového šroubováku.

Náš slib: kvalita našich kartáčových nástavců je u nás na prvním místě. Tvrdé a měkké kartáče: naše kartáče pro vrtačku mají extra dlouhou životnost a díky dvěma stupňům tvrdosti 3x pevné, 3x měkké jsou vhodné jako kartáč na ráfky, kartáč na koberce, kartáč na čalounění auta nebo jako kartáč na spáry v koupelně. Pokud byste přesto byli s produktem nespokojeni, můžete jej vrátit 30 dní od nákupu.
ZnačkaD-MOD #ad
VýrobceD-MOD #ad
Hmotnost0.95
Číslo díluBürstenaufsatz 6er Set
ModelkaBürstenaufsatz 6er Set

9. ANVINKU

#ad

Akumulátorový šroubovák, kartáč akumulátorový šroubovák s rozšířeným nástavcem a ručníkem, 8 kusů, ANVINKU Nástavec na kartáč, koberce a kuchyně, čisticí kartáč na vrtačku, nástavec na vrtačku do auta

#ad
ANVINKU #ad - S dříkem můžete univerzální čisticí kartáč pevně a jednoduše upevnit na vrtačku. 8 ks kartáčových nástavců – 8 kusů elektrického čisticího kartáče pro vrtačku obsahuje 2 kusy malých 2" kulatých kartáčů, 2 kusy kuželových kartáčků 3, 2 kusy 4" plochých kartáčů, 5", 1 kus prodlužovací tyče a 1 kus hadříku z mikrovlákna.2palcový kulatý kartáč pro těžko přístupné rohy, jako je koberec, jako jsou spáry na dlaždice a výstup umyvadla, dlaždice a podlahy a 3, 5palcový kuželový kartáč pro čištění zakřivených povrchů, 4palcový plochý kartáč na čištění plochých povrchů, jako jsou kola automobilu, toalety a umyvadla.

Upozornění: vrtačky nejsou součástí dodávky. Bílý kartáčový nástavec akumulátorový šroubovák měkký se hodí k čištění koberců, van, hrnců, skla, čalounění a nábytku, kůže, dlaždic, interiéru auta, zatímco středně tvrdý šedý kartáč na spáry k čištění kuchyňských sporáků, umyvadel, skříní, toalet a grilů. Univerzální akumulátorové šroubováky s měkkými a středními tuhými kartáči – naše sada kartáčů pro aku šroubováky s různou tuhostí je koncipována pro čištění různých míst.

Bílý čisticí kartáč je měkký a šedý kartáč středně tvrdý. Spojená tyč je vyrobena z poniklované, a přiložená silná utěrka z mikrovlákna vám může pomoci setřít zbytkovou vodu nebo čisticí prostředky, vysoce pevné oceli S2, aby se zkrátila doba schnutí. Prémiový kartáč na ráfky akumulátorový šroubovák – všechny kartáčové nástavce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních nylonových štětin a pp materiálu, která je silná a odolná proti korozi, které mají dlouhou životnost a jsou odolné proti opotřebení a nepoškrábou povrch.
ZnačkaANVINKU #ad
VýrobceANVINKU #ad
Výška2.76
Délka3.94
Hmotnost1.32
Šířka3.94

10. Tiptop Home

#ad

Multi čisticí kartáč, s 8 vyměnitelnými hlavicemi kartáčů a nastavitelnou prodlužovací násadou, do koupelny, 550 ot/min, auta, bezdrátový, elektrický čisticí kartáč, kuchyně, Elektrický čisticí kartáč

#ad
Tiptop Home #ad - Vylepšený elektrický čisticí kartáč rychlost 450 – 550 ot/min / vodotěsnost ipx6 / 90 minut provozu / zatahovací a odnímatelná rukojeť / 8 vyměnitelných hlav kartáčků / typ c / rozlučte se s tradičním čištěním, užívejte si pohodlí technologie pro život, my vám poskytneme zcela nové životní prostředí.

Rychlé nabíjení typu c a ukazatel stavu baterie díky nejnovější technologii rychlého nabíjení usb-c a funkci zobrazení stavu baterie si nikdy nemusíte dělat starosti, že vám dojde proud. Zbývající výkon můžete kdykoli zkontrolovat. Plochý kartáč na povrchy jako dlažba, vodovodních kohoutků, stěny a bazén; rohový kartáč je skvělý pro čištění spár, hran; látkový kartáč na dřevěné podlahy a čištění nábytku; houba je na okna. Dvojitá rychlost a kapacita baterie 2000 mah elektrický čisticí kartáč je vybaven pokrokovou lithiovou baterií s kapacitou 2000 mah, která může pracovat až 90 minut a během 3 hodin se plně nabíjí.

Sprchová škrabka na čištění zbavuje lidi nepříjemných domácích prací. Kromě toho můžete s těmito hlavami dokonce leštit a pěstovat auto. Upozornění: doporučujeme hlavu kartáčku pro čištění odstranit zvlášť. Elektrický čisticí kartáč do koupelny 2 v 1 s rukojetí a výsuvnou funkcí koupelnový čistič s teleskopickou rukojetí má třídílný design a lze jej nastavit na 25 až 45 palců. Tipy: u odolných skvrn před použitím namočte 5-10 minut do čisticího prostředku.
ZnačkaTiptop Home #ad
VýrobceTiptop Home #ad
Výška4.72
Délka17.13
Šířka6.5