Top 10 Lackschutzfolie Transparent 3M – Fólie na ochranu laku aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. King Kong State

#ad

King Kong State Sada ochranných fólií pro kliky dveří auta, velké ochranné fólie na rukojeti před poškrábáním, transparentní

#ad
King Kong State #ad - Odolná fólie – vysoká ochrana před poškrábáním v autolaku díky 0, 3 mm silné fólii; ochranná fólie laku je tak cca 50 % silnější než běžné ochranné fólie pro prohlubně rukojeti dveří auta.

Podložka předem vyčistěte autolak. Ochranná fólie na lak auta – lisovací fólie jsou univerzálně použitelné pro všechny modely automobilů; pokud by byl tvar příliš velký, je možné bez problémů přistřihnout nůžkami nebo řezacím nožem. Extra velké děrování – tvar ochranné fólie na kliky dveří king kong state byl vyroben na zakázku a je cca O 35 % větší než konkurenční produkty; tím je zajištěna maximální ochrana.

Produkt – rozsah dodávky – 4× ochranná fólie na ochranu kliky dveří auta a 1× čisticí tampon pro přípravu lepení; nejsou potřeba žádné další nástroje. Snadná montáž/3m pad – instalace fólií je velmi jednoduchá; k instalaci potřebujete pouze kapku mycího prostředku a vody; s sekerou.
ZnačkaKing Kong State #ad
VýrobceKing Kong State #ad
Číslo díluLS-01

2. 3M

#ad

3M 68,24€/m Gravel Resistant Film F506 ochranná fólie na lak černá 440 µm 122 x 12 cm fólie

#ad
3M #ad - Velikost: 122 x 12 cm, tloušťka: 0, 440 mm. Strukturovaný, černý matný povrch. Strukturovaný povrch.
Značka3M #ad
Výrobce3m #ad
Číslo dílugravel 12 cm
Modelkagravel 12 cm

3. M MOTOS

#ad

3M 2080 bílá lesklá autofólie Car Wrapping Fólie G10 152X10

#ad
M MOTOS #ad - Dodatečná ochrana barev: nová série má vrstvu, která chrání všechny lesklé barvy. Při nanášení fólie. Díky tomu můžete s ještě menším úsilím polepit nejtěžší rohy.

A ještě lépe se přizpůsobí karoserii vašeho vozidla. Nová, lepší kvalita: na základě zkušeností instalatérů a osvědčené technologie fólie řady 1080 a 1380 byla vyvinuta nová, lepší formule, která zaručuje jedinečnou kvalitu a snižuje riziko matování nebo. Ochranná vrstva: vrstva chrání nejen nové barvy, aby se odstranily poškození, ale lze ji také sejmout, které vznikly např. Jedinečná barva: fólie v barvě bílé lesklé propůjčuje vašemu vozu jedinečnou barvu. Nová technologie: fólie série 2080 je nový produkt pro nalepení na vozidlo, který se snadněji nanáší.
ZnačkaM MOTOS #ad
VýrobceMotos #ad
Číslo díluG10 152X10

4. Luxshield

#ad

Samolepicí, motocykl, metrové zboží z DE, kolo, ochranná fólie transparentní, Luxshield Ochranná fólie na lak 12 x 100 cm pro auto

#ad
Luxshield #ad - Oblíbené použití: ochrana řetězu, ochrana proti poškrábání. Díky naší přiložené profesionální stěrce můžete samolepicí fólii nalepit jednoduše a bez bublin pomocí lepení za mokra. Inná jako ochranná fólie na lak na motorku: díly karoserie motocyklu jsou díky úderům kamene a štěrku vystaveny stejně velkému nebezpečí.

Naše robustní ochranná fólie chrání tyto oblasti efektivně před poškrábáním na autě. Extrémně robustní: naše 0, 15 mm silná fólie je odolná proti chladu, vlhkosti, ledu, horku, soli, UV záření atd. Inná jako ochranná fólie na autolak: zóny na osobním vozidle, kapota motoru, jako je mřížka chladiče, vstupy dveří, kliky dveří, prohlubně kliky dveří prohlubně rukojeti, prahy, blatník, nárazová tyč a nakládací hrana zavazadlového prostoru jsou obzvláště ohroženy poškozením laku. Inná jako ochranná fólie na lak na jízdní kolo: po štěrku a úderu kamene dochází u kola k poškození laku v oblastech řetězových vzpěr, ochrana rámu, brzdových tahů a řadicích tahů.

Snadná instalace: přizpůsobte si fólii nůžkami nebo řezačkou podle svého přání. S transparentní a samolepicí fólií od luxshield si zachováte styl svého kola nebo vašeho MTB a současně chráníte namáhaná místa robustní ochrannou fólií. Chraňte svůj stroj efektivně pomocí oblíbené ochranné fólie na lak Luxshield Oblíbené použití: jako ochranná fólie nádrže nebo ochrana proti poškrábání. A byl vyvinut pro ochranu proti odlétajícímu kamení.
ZnačkaLuxshield #ad
VýrobceLuxshield #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0.17
Šířka2.36
Číslo díluUNI-12X100-T

5. 3m

#ad

Velká role fólie cca 30 x 150 cm od Clear Defender, Transparentní ochranná fólie laku 3M-Scotchgard

#ad
3m #ad - Transparentní ochranná fólie na lak 3M je téměř neviditelná, jakmile je umístěna. Ne v němčině. Transparentní polyuretanová fólie je 8 milimetrů tenká a má samolepicí zadní stranu. Výrobek lze použít ke snížení odlehlého laku a poškození laku. Poskytne barvu vašeho auta déle vypadat nově. Návod „krok za krokem český jazyk nelze zaručit k instalaci online event.
Značka3m #ad
Výrobce3M Scotchgard #ad
Číslo dílu47202
ModelkaBULK0648

6. PU 8591E

#ad

3M lakovaná ochranná fólie metrové zboží šířka 120 mm x 2000 mm, průhledná PU 8591E

#ad
PU 8591E #ad - Lze beze zbytku opět odstranit. Ochrana a zachování hodnoty na lakovaných a lakovaných površích. Působí proti skluzu a potlačuje hluk na suchém povrchu. Tloušťka materiálu film + lepidlo cca 0, 36mm.
ZnačkaPU 8591E #ad
Výrobce3M #ad
Délka2
Hmotnost1
Číslo díluFGFGHRTS
ModelkaFGFGHRTS
Záruka2

7. Luxshield

#ad

Univerzální velikost M v sadě 4 ks, Luxshield Nástupní lišty ochrana pro auto, ochranná fólie na dveře auta příslušenství ozdobné lišty ochranná fólie lak průhledná

#ad
Luxshield #ad - Extrémně robustní: 0, 15 mm silná ochranná fólie na auto je odolná proti chladu, vlhkosti, horku, ledu, soli, UV záření atd. Vyrobeno v německu: nejlepší kvalita a optimální tvar přímo z Německa.

Bez problémů odstranitelné: naše fólie nezanechávají při stahování žádné zbytky na nástupu a chrání váš lak předtím lehce zahřejte! . A byl vyvinut speciálně pro ochranu automobilů. Kompletní sada: po rozbalení ihned začněte s příslušenstvím! Obsahuje: hadřík z mikrovlákna / montážní kapalinu / čistič laku / stěrku. Univerzální tvar: předem vyrobeno pro lakované vstupy – lze samostatně přizpůsobit nůžkami 60 cm × 10 cm a 40 cm × 10 cm ve vhodné 4dílné sadě.
ZnačkaLuxshield #ad
VýrobceLuxshield #ad
Výška1.93
Délka8.82
Šířka3.74
Číslo díluCAR-ES-UNI-M-TG

8. HOHOFILM

#ad

Für Fahrzeuginnenraum und Karosserie-Lack, Auto-Vinylfolie, kratzfest, HOHOFILM 152 cm x 30 cm transparente Lackschutzfolie, PPF-Folie

#ad
HOHOFILM #ad - Nach dem aufkleben der folie verhindert Vogelkot, sauren Regen, Harz, Sand usw. Nach dem aufkleben der folie schützen Sie die Karosserie vor Verblassen durch UV-Strahlung, vergilbt nicht.

Selbstheilende mikromarkierungen, schmutzabweisend, kratzfeste Folie ohne Rückstände, keine Beschädigung der Farbe. Nach dem aufkleben der folie kann die allgemeine leichte Kratzer widerstehen. Schützt den Lack effektiv vor Kratzern. Die farbe zu korrodieren. Eigenschaften: polymerisches material. Nach dem aufkleben der folie verbessert die Helligkeit der Karosserie-Lackierung, gute hydrophobe und leicht zu reinigen.
ZnačkaHOHOFILM #ad
VýrobceHOHO #ad
Číslo díluTPH-152cm30cm

9. 4R Quattroerre.it

#ad

5 cm x 3 m, 4R Quattroerre.it Quattroerre 16041 Klebeband für Fahrradrahmen

#ad
4R Quattroerre.it #ad - Absolut transparent, verändert nicht die Grundfarbe. Hochfeste folie, kratzern, schützt den Rahmen vor Steinen, Abrieb usw. Stärke 0, 30 mm.
Značka4R Quattroerre.it #ad
Výrobce4R Quattroerre.it #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost1
Šířka1.18
Číslo dílu16041
Modelka16041

10. 3M

#ad

Ochranná fólie na lak PU-8591 120 mm x 1000 mm Výrobce:3M, Střih na míru v I.P.A. GmbH

#ad
3M #ad - Odolný vůči vysokým teplotám/vlhkosti/škrábancům. Rozsah dodávky: 120 mm x 1000 mm,. Tloušťka materiálu: 0, 35 mm. Perfektní ochranná vrstva před mechanickými a chemickými vlivy na povrch laku. Přizpůsobí se tvaru.
Značka3M #ad
Výrobce3M #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo dílu8591AMAZON
Modelka8591AMAZON