Top 10 toys for 6 Months Old Baby – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fisher-Price

#ad

Pyramida s barevným kroužkem, Mattel Fisher-Price FHC92

#ad
Fisher-Price #ad - Podporuje tyto oblasti vývoje: jemnou motoriku, smyslové vnímání, zvědavost a údiv. Díky houpací základně lze pyramidu houpat sem a tam. Při stohování s pyramidou s barevným prstencem se dítě hravě seznámí s velikostními poměry a barvami a trénuje přitom svou koordinaci. Pět stabilních plastových kroužků je seřazeno na houpací základně. Hračka pro miminka od 6 měsíců.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel GmbH #ad
Výška8.07
Délka6.89
Hmotnost0.55
Šířka4.92
Číslo díluFHC92
ModelkaFHC92

2. Fisher-Price

#ad

FISHER-PRICE Stack & Explore Blocks – 5 kostek se strukturami, zastrčení do sebe a objevování, CDC52, čísly a předměty pro stohování, pro děti od 6 měsíců, figurkami

#ad
Fisher-Price #ad - Pět kostek pro stohování a zasunutí do sebe od velkých po malé. Při stohování je podporována hrubá motorika a koordinace rukou a očí dítěte. Sla, barvy, předměty a struktury, figurky, které dítě může objevit na každé kostce. Hračka pro miminka od 6 měsíců. Schopnost myšlení a řešení problémů se podpoří, když dítě zjistí, jak je musí kostky skládat a vzájemně je zasunout.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.99
Délka3.5
Hmotnost0.43
Šířka3.5
Číslo díluCDC52
ModelkaCDC52
ZárukaZáruka 2 roky

3. Fisher-Price

#ad

Fisher Price Infant Trio 4065485

#ad
Fisher-Price #ad - Zusätzlich können sie mit der integrierten Wippe spielen ab 6 Monaten. Babys erste bausteine besteht aus 10 Bausteinen und einer Aufbewahrungsbox mit Sortierdeckel und Griff zum einfachen Mitnehmen.

Geschenkset mit drei klassischen Baby- und Kleinkind-Spielzeugen. Ab 6 Monaten. Mit der farbring pyramide können babys 5 farbenfrohe Ringe stapeln und sortieren. Greifen, stapeln und antippen trägt zur Entwicklung der Feinmotorik von Kindern bei und zeigt ihnen den Zusammenhang zwischen Ursache und Wirkung. So spielt die musik immer dort, wo sie gehen und stehen! Ab 18 Monaten. Das xylofon verfügt über eine schnur und räder, so dass kinder es hinter sich herziehen können, wenn sie schon laufen können.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška13
Délka6
Hmotnost3.75
Šířka18
Číslo díluFWP36
ModelkaFWP36
Záruka2 Jahre Gewährleistung

4. B. toys

#ad

Bauklötze ab 6 Monaten, geometrischen Formen, Rassel – Stapelturm, weiche Bausteine, 11 Teile, B. toys Baby Spielzeug ABC Stoff Blöcke Stoff mit Tieren

#ad
B. toys #ad - Das stapelspielzeug lässt sich in der praktischen Tasche verstauen für Unterwegs! Perfektes Baby Geschenk für Mädchen und Jungs zur Geburt, Geburtstag und mehr. Toys von battat ist ein Familienunternehmen, das 1897 gegründet wurde.

Das baby kann die geometrischen formen in die großen blöcke stecken. Warum eltern b. Toys vertrauen: B. Die spielwürfel sind das ideale Motorikspielzug und Lernspielzeug. Die stapelwürfel kommen in 5 geometrischen Formen zum Schütteln, Rasseln und Rollen! Mit verschiedenen Farben und Stoffen wie Kord. Sensorik spielzeug: dieses stapelspiel ist eine großartige Möglichkeit Farben, Buchstaben, Hand-Augen-Koordination sowie grob- und feinmotorische Fähigkeiten spielerisch zu üben. 6 superweiche blöcke für babys zum greifen, stapeln und Entdecken. Das kinderspielzeug wird für babys ab 6 Monaten empfohlen.
ZnačkaB. toys #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška11.5
Délka8.5
Hmotnost0.99
Šířka3.75
Číslo díluBX1661Z
ModelkaBX1661Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

5. Vtech

#ad

VTech Baby Turn and Learn Baby Activity Cube , Suitable for Babies from 6 Months+, Interactive Educational Toy with Shape Sorter, Music & Sounds for Early Development

#ad
Vtech #ad - Mit fünf zu erkundenden seiten zieht dieser Aktivitätswürfel die Aufmerksamkeit Ihres Babys mit Musik auf sich. Enthält fünf lieder zum Mitsingen und 20 lustige Melodien. Sprachentwicklung, motorische Fähigkeiten, phantasievolles Spiel. Sicherheitsgetestet. Aufleuchtende tasten stellen Tiere, Tiergeräusche und Formen vor.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech Baby #ad
Výška6.54
Délka6.5
Hmotnost1.43
Šířka6.5
Číslo dílu150503
Modelka150503

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Stapelbare Autos mit Holztieren

#ad
Melissa & Doug #ad - Sie werden sich am greifen, stapeln und Rollen freuen, während sie durch fantasievolles Spielen grobmotorische Fähigkeiten und Hand-Augen-Koordination entwickeln. Der goldstandard im kinderspiel": seit mehr als 30 jahren kreiert Melissa & Doug wunderschön gestaltete Produkte für Fantasie und Kreativität, die NBC in den USA "den Goldstandard im frühen Kindheitsspiel" nennt.

Fügen sie das melissa & doug musical farmyard Cube Lernspielzeug hinzu, um das praktische Spielerlebnis zu runden und Kindern eine fesselnde Option für Bildschirmfreien Spaß zu bieten. Spielen und lernen - leicht rollende räder sind für babys und Kleinkinder einfach zu drehen. Rennwagen-spaß: stapeln, bunten autos mit kunst auf beiden seiten verfügen über eine clevere Kontur, die es autos ermöglicht, rollen und rennen Sie diese drei Holzautos mit freundlichen Tierfahrern! Aufgelegt: die 10 cm langen, in beliebiger Kombination zu stapeln.

Tolles geschenk für kinder im alter von 9 monaten bis 2 jahren: melissa & doug holztier-stapelautos sind ein entzückendes Geschenk für Kinder im Alter von 9 Monaten bis 2 Jahren.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška6
Délka14.1
Hmotnost0.57
Šířka8.1
Číslo dílu40129
Modelka40129

7. Fisher-Price

#ad

Třídicí hra s hracími kostkami a kbelíkem k uložení + pyramida GRF09, Fisher-Price FFC84-Babys První stavebnicové kostky, dětská hračka, stohovací hračka z udržitelných materiálů rostlinná báze

#ad
Fisher-Price #ad - Hračka pro miminka od 6 měsíců. Vyrobeno z materiálů na rostlinné bázi *hračka vyrobená z nejméně 90 % ethanolu, který byl získán z cukrové třtiny. Podporuje tyto oblasti vývoje: jemnou motoriku, řešení problémů, zvědavost a údiv. Deset pestrých a různě tvarovaných hracích kostek zve dítě ke hraní a objevování. Přináší dítěti různé velikosti, když si menší prsteny naskládají na větší. Klasická stohovací hračka s 5 pestrými kroužky a houpací základnou pro nastrčení. Balení s certifikátem FSC.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher-Price #ad

8. MOONTOY

#ad

MOONTOY Montessori hračka od 1 roku, 8 ks vajíček stohovací věž od 1 roku motorická hračka do vany a pískové hračky pro vnitřní i venkovní použití stohovací hra vzdělávací hračka dárky od 1 2 roku

#ad
MOONTOY #ad - Je to veselá a roztomilá rodina kuřat, skládající se z kohouta, kuřat a malého vejce. Perfektní ultimativní nápad na dárek jako vánoční dárek / narozeninový dárek / dárek na festival, 2, dejte nám jednoduše vědět, hračka pro malé děti. Nabízí design s kulatými hranami maximální bezpečnost pro vaše děti.

Pokud se vyskytne nějaký problém, pak najdeme uspokojivé řešení speciálně pro vás. Pro chlapce a dívky ve věku 1, 3 a více let. Snadno se čistí, takže vaše děti jsou 100% chráněny před škodlivými chemikáliemi. Dobrá, chlapce a dívky. Každé vajíčko na hračku má jedinečný vzhled s jinou barvou. Perfektní pro vzdělávací hračky od 2 let. Menší vejce vkládejte do větších. Perfektní nápad na dárek pro děti – veselá hračka montessori, se kterou si děti každý den hrají vícekrát.

Nevytváří žádné zvuky a nemá žádné elektronické součástky, slepice, ideální předškolní vzdělávací hračka pro děti od 1 roku. Roztomilá vejce na hnízdo a stohování – třídící hračka moontoy obsahuje čtyři okouzlující vejce v různých velikostech. Vyrobeno s malým dítětem v duchu – tvar těchto hladkých hraček na vejce je perfektní pro uchopení malých prstů, každé vajíčko je pečlivě vyrobeno s dítětem, dítě může vajíčko stohovat nebo vnořovat v pořadí nebo velikosti vajíčka.
ZnačkaMOONTOY #ad
VýrobceMOONTOY #ad
Výška3
Délka3
Šířka3
Číslo dílu3996
Modelka3996

9. Mcostar

#ad

Dětská senzorická hračka Montessori 12–18 měsíců, jemná motorika, Montessori hračka na 1 rok, činnost, hračka, UFO silikonová stahovací šňůra hračka pro děti v potravinářské kvalitě

#ad
Mcostar #ad - Bezpečný materiál v potravinářské kvalitě tato interaktivní hračka se stahovací šňůrkou byla vyrobena z potravinářského silikonu a abs. Dítě může lano táhnout ze strany na stranu, která může probudit zvědavost dětí a podněcovat jejich představivost. Zajistěte, aby naše hračky nepoškodily vaše děti.

Hračky se senzorem ufo lze zavěsit na dětské sedačky, naučná hračka na 1 rok, smyslový výzkum, jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí. Díky střední velikosti je přenosný a vhodný pro cestování silnicí, vlakem a letadlem. Cestovní hračka pro malé děti prošla certifikací cPSIA a ASTM F963 v USA a certifikaci EN71 a CE v EU. Obě strany ufo mají protiskluzový design, cítit a slyšet vibrace a zvuk. Cestovní hračka montessori díky tažení a zatažení za šňůru mohou malé děti rozvíjet své motorické schopnosti, hračka pro autistické děti.

Světlé sladění barev přispívá k rozvoji zraku dětí a podporuje také jejich rozvoj smyslových orgánů. Malé děti musí vynaložit různou sílu, aby slyšely a cítily různé zvuky a vibrace, šňůry vytvářejí bohaté hmatové zkušenosti, aby jednotlivé šňůry vytáhly ze strany na stranu, posilují svaly rukou a motoriku dětí po dobu 3–6 měsíců. Stisknutí měkkého tlačítka může podpořit vývoj smyslových orgánů dítěte. Senzorická dětská hračka tato výuková hračka pro děti od 1 roku ve formě ufo, který dítě pohodlně uchopí.
ZnačkaMcostar #ad
VýrobceMcostar #ad
Výška4.72
Délka4.72
Šířka8.27
Číslo díluJ 121302 108
ModelkaLALA001
Záruka90

10. JHkim

#ad

JHkim Montessori Busy Board, růžová

#ad
JHkim #ad - Es ist eine tolle möglichkeit, sogar ihre kinder können es den ganzen Weg über tragen! Das 8-seitige Beschäftigungsbuch bietet so viele Möglichkeiten, Ihr Kind während einer langen Autofahrt oder eines Fluges zu beschäftigen! Im vergleich zu anderen tafeln basiert unsere auf dem ursprünglichen abschnitt zum Erlernen grundlegender Lebenskompetenzen und fügt das Angelspiel, den Abschnitt zur Erkennung von Farben und Formen sowie den Abschnitt zum Erlernen des Alphabets, lustige Spiegel, taktile Übungen und Lernspiele mit Uhren und Kalender hinzu.

Stabiles & sicheres spielzeug: da es sich um ein kinderspielzeug handelt, cpsiA, zertifiziert durch CPC, ASTM, legen wir großen wert auf die qualität dieses Produkts - ein sicheres pädagogisches Spielbrett für Kleinkinder! Es ist aus weichem und strapazierfähigem Filz gefertigt, etc. Neu gestaltetes busy board: verbessertes design mit mehr abschnitten und mehr spaß. 8 seiten, die eine herausforderung darstellen, reißverschlüssen, angelspiel, formen, kalendern, die ihr kind stundenlang beschäftigen werden.

Denn die bereitstellung eines sicheren und langlebigen Spielzeugs für Ihr Baby ist immer unsere oberste Priorität!!! . Tolles geschenk für kleinkinder: ein perfektes geschenk spielzeug für mädchen und jungen, die für Kinder zu spielen sind ansprechend gestaltet ist. Sie können das spielbrett einfach in die Wickeltasche oder den Rucksack stecken, dass die Kinder sich darauf konzentrieren und es sehr unterhaltsam finden werden. Dieses spielbrett für kleinkinder ist mit Spielen unterschiedlicher Schwierigkeitsgrade ausgestattet, um das Interesse Ihres Kindes zu wecken.
ZnačkaJHkim #ad
VýrobceJHkim #ad
Číslo díluMLB4-2
ModelkaMLB-PK1