Top 10 Uhr schrittzähler – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Asmoda

#ad

Monitor spánku, pro Android, sportovní hodinky, Asmoda Chytré hodinky, krokoměr, 2,01" dotykové chytré hodinky s funkcí telefonu, fitness hodinky se srdeční frekvencí, dámské pánské, vodotěsné IP68

#ad
Asmoda #ad - Nouzové kontakty sos: km15 lze nastavit pomocí nouzových kontaktů, takže se můžete v případě potřeby obrátit přímo na hodinky a vyhledat pomoc. Hodinky fungují s chytrými telefony iOS a Android. Ovládání hudby při volání: hodinky se dodávají s mikrofonem a reproduktorem. 2, 01" plně dotykový hd displej a bezproblémové ovládání vám přinášejí nesrovnatelný uživatelský zážitek.

Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, facebook, messenger, upozornění na sezení, stopky, přizpůsobení jasu, ovládání kamery, budík, multimediální ovládání, zobrazení počasí, včetně smS a oznámení aplikací Twitter, Viber. Dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon. Monitorování cvičení a zdraví: km15 nabízí několik denních tréninkových režimů, celkovou dobu aktivity a další údaje v reálném čase, kalorie, které mohou zaznamenávat vaši srdeční frekvenci, kilometrový výkon, aby vám pomohly včas přizpůsobit rytmus tréninku.

Výdrž baterie a kompatibilita: až 3–6 dní běžného používání a 15 dní v pohotovostním režimu. Přehrávání hudby na svém mobilu můžete ovládat přes hodiny a samozřejmě můžete přehrávat hudbu přímo přes reproduktor hodin. Km15 více než 100 režimů ciferníku, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení. Monitorování srdeční frekvence a kyslíku v krvi: km15 podporuje dynamické sledování srdeční frekvence, kyslíku v krvi a krevního tlaku, takže můžete lépe porozumět své fyzické kondici a kdykoli přizpůsobit svůj fyzický stav výsledkům sledování.
ZnačkaAsmoda #ad
VýrobceAsmoda #ad
Výška0.07
Délka0.59
Šířka0.37
ModelkaKM15Pro

2. Asmoda

#ad

2,01" dotykové chytré hodinky s funkcí telefonu, krokoměr, sportovní hodinky, pro Android, monitor spánku, fitness hodinky se srdeční frekvencí, dámské pánské, vodotěsné IP68, Asmoda Chytré hodinky

#ad
Asmoda #ad - Ovládání hudby při volání: hodinky se dodávají s mikrofonem a reproduktorem. Monitorování srdeční frekvence a kyslíku v krvi: km15 podporuje dynamické sledování srdeční frekvence, kyslíku v krvi a krevního tlaku, takže můžete lépe porozumět své fyzické kondici a kdykoli přizpůsobit svůj fyzický stav výsledkům sledování.

2, 01" plně dotykový hd displej a bezproblémové ovládání vám přinášejí nesrovnatelný uživatelský zážitek. Fitness aplikace: km15 je dodáván s aplikacemi. Nouzové kontakty sos: km15 lze nastavit pomocí nouzových kontaktů, takže se můžete v případě potřeby obrátit přímo na hodinky a vyhledat pomoc. Km15 více než 100 režimů ciferníku, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení.

Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, multimediální ovládání, zobrazení počasí, včetně SMS a oznámení aplikací Twitter, ovládání kamery, stopky, Messenger, facebook, přizpůsobení jasu, budík, Viber. Upozornění na sezení, dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon. 2, takže můžete kdykoliv změnit. Hodinky fungují s chytrými telefony iOS a Android.
ZnačkaAsmoda #ad
VýrobceAsmoda #ad
Výška0.07
Délka0.59
Šířka0.37
ModelkaKM15Pro

3. aycy

#ad

Fitness hodinky s monitorem spánku, chytré hodinky s Bluetooth hovory, 1,85", pro iOS Android,, vodotěsné IP68, Chytré hodinky, dámské pánské, krokoměr, 112 sportovních režimů, HD dotyková obrazovka

#ad
aycy #ad - Multifunkční výběr sportů: aycy fitness tracker je ideálním společníkem pro sportovní nadšence a pokrývá více než 100 druhů sportů, včetně kroků, basketbalu a fotbalu. Noste chytré hodinky mt65 správně, ani příliš volně. Celkové řízení zdraví: tyto dámské pánské fitness hodinky integrují vysoce výkonné senzory, které umožňují 24hodinové monitorování srdeční frekvence a poskytují vám komplexní pohled na váš fyzický stav.

Automaticky monitoruje každý okamžik vašeho nočního odpočinku včetně hlubokého spánku, lehkého spánku, bdění a podrobně analyzuje kvalitu spánku, aby vám nabídla personalizovaná doporučení pro lepší spánek. Kromě základních funkcí, nabízí také inteligentnější možnosti, jako je budík a stopky, jako je ovládání hudby, hlášení o počasí v reálném čase, funkce vyhledávání mobilního telefonu a dálkové ovládání fotoaparátu.3. Inteligentní aplikace přesně sleduje vaše tréninkové aktivity, jízdy na kole, a vytváří podrobné zdravotní zprávy.

Ještě zajímavější je možnost, stylový vzhled. Režim na tepu času: chytré hodinky s 1, jak vytvořit svůj osobní obraz jako individuální ciferník a vytvořit tak jedinečný, 85" plným dotykovým displejem nabízejí rozšířenou ovládací plochu pro prvotřídní uživatelský zážitek. Inteligentní život: tyto chytré hodinky s androidem spojují mnoho užitečných funkcí a obohatí váš všední den o relaxační zážitky. Chytré hodinky nepoužívejte pro lékařské účely.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
Výška0.47
Délka9.84
Šířka1.57
Číslo díluMT65
ModelkaMT65
Záruka2 roky

4. aycy

#ad

IP68 Wasserdicht Smart Watch mit schrittzähler Pulsmesser Schlafmonitor, Weiß, Fitnessuhr Damen mit Telefonfunktion 1.85" Zoll Touchscreen, Uhren Herren, Smartwatch Damen Herren

#ad
aycy #ad - Sie unterstützt auch Benachrichtigungen und Mitteilungen von sozialen Medien wie Facebook, Twitter usw. Mit einem leistungsstarken optischen Sensor überwacht die Uhren rund um die Uhr die Herzfrequenz in Echtzeit. Automatische schlafanalyse ermöglicht eine umfassende Bewertung der Schlafqualität.

Anrufe tätigen/annehmen und intelligente benachrichtigungen: mit seinem integrierten lautsprecher ermöglicht Ihnen diese Smartwatch das Tätigen und Entgegennehmen von Anrufen und fungiert als Multimedia-Player für Ihr Handy. 1, 85-zoll-touchscreen und exquisites design: unsere herren uhr verfügt über einen 1, 85-zoll-farb-hd-touchscreen mit einstellbarer Helligkeit, der auch bei direkter Sonneneinstrahlung klar sichtbar ist und Ihnen ein verbessertes visuelles und Bedienerlebnis bietet.1112 sportmodi und ip68 wasserdicht: dieser fitness tracker bietet über 100 sportmodi, kalorien und distanz, Laufen, Radfahren, Springen, Herzfrequenz, darunter Gehen, fußball und mehr, um den Anforderungen der meisten Sportbegeisterten gerecht zu werden.

Der leistungsstarke 280mah-akku ermöglicht etwa 7 Tage Nutzung und bis zu 30 Tage Standby. Kompatibel mit Android 5. 0 & ios 9. 0 und höheren Versionen. Sie können sogar eigene fotos als individuellen Ziffernblatt-Hintergrund verwenden, um Ihre einzigartige Persönlichkeit zu betonen. Er erfasst präzise bewegungsdaten wie Schritte, Basketball, um Ihnen die Anpassung der Trainingsintensität für optimale Ergebnisse zu ermöglichen.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
ModelkaY6
ZárukaIhre Produkte profitieren von einer zusätzlichen kostenlosen 24-monatigen erweiterten Garantie. Wenn Sie während der Nutzung Probleme haben, kontaktieren Sie bitte zuerst unser Kundensupport-Team. Wir sind mehr als bereit, alle Fragen oder Schwierigkeiten zu klären, denen Sie begegnen könnten.

5. AcclaFit

#ad

Fitness tracker se 147 sportovními režimy, 1,85", vodotěsné, AcclaFit Chytré hodinky dámské, pánské s Bluetooth hovory, chytré hodinky se srdeční frekvencí, fitness hodinky, krokoměr, monitor spánku

#ad
AcclaFit #ad - Chytré hodinky acclaFit P5 jsou vaše nejlepší volba. Chytré hodinky acclafit p5 nabízí další praktické funkce, měření kalorií, budík, kalkulačka, stopky, krokoměr, jako např. Tyto hodinky s krokoměrem mohou sledovat údaje o vaší aktivitě, fotbal atd. Jízda na kole, skákání, běh, hiit, mezi nimi jóga, badinton, vzdálenost a spotřebu kalorií, jako jsou kroky, plavání, takže můžete sledovat stav svého tréninku v reálném čase.

Celodenní monitorování zdraví: vestavěný vysoce přesný ppg senzor pro sledování srdeční frekvence 24 hodin denně. Dlouhá výdrž baterie a velká kompatibilita: díky zabudované 250 mah baterii s velkou kapacitou má fitness tracker normální dobu používání 7 dní a 30 dní pohotovostního režimu, baterie však plně nabije za pouhé 2 hodiny. Může také uchovávat údaje o klidové frekvenci po dobu 7 dnů, aby bylo možné sledovat dlouhodobé změny srdeční frekvence. Kyslík v krvi a krevní tlak se měří pomocí reflexního světelného senzoru na zápěstí.

Sleduje váš spánek a dýchací vzory, abyste mohli pracovat na zlepšení doby spánku a kvality spánku a rozpoznat včasné příznaky spánkové apnoe. Zůstaňte v klidu, když pocítíte nedostatek slabosti nebo závratě. 147 více fitness režimů: chytré hodinky podporují 147 profesionálních a rozšířených tréninkových režimů, aktivní minuty, díky čemuž je váš trénink vědecky a rozmanitější. Kromě toho můžete přijímat textové zprávy sMS a SNS jako Facebook, Twitter, pokud jsou chytré hodinky synchronizovány s chytrým telefonem.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
Výška0.39
Délka10.24
Hmotnost0.18
Šířka1.57
Číslo dílu25060959350853
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

6. AcclaFit

#ad

AcclaFit Chytré hodinky dámské, fitness tracker se 147 sportovními režimy, 1,85", fitness hodinky, krokoměr, pánské s Bluetooth hovory, chytré hodinky se srdeční frekvencí, vodotěsné, monitor spánku

#ad
AcclaFit #ad - Dlouhá výdrž baterie a velká kompatibilita: díky zabudované 250 mah baterii s velkou kapacitou má fitness tracker normální dobu používání 7 dní a 30 dní pohotovostního režimu, baterie však plně nabije za pouhé 2 hodiny. Kyslík v krvi a krevní tlak se měří pomocí reflexního světelného senzoru na zápěstí. Tyto hodinky s krokoměrem mohou sledovat údaje o vaší aktivitě, jízda na kole, skákání, běh, badinton, plavání, fotbal atd.

Aktivní minuty, hiit, jako jsou kroky, takže můžete sledovat stav svého tréninku v reálném čase. Vodotěsnost ip68: acclafit fitness hodinky jsou vodotěsné podle ip68 a odolaly 200 cyklům tlaku vody, takže je můžete nosit při mytí rukou, sprchování, plavání a potápění tipy: Nenoste je v horké vodě, ani pod horkou sprchou.11, 85" plný dotykový displej a 100+ uživatelsky definovaný ciferník: hodinky acclafit mají 1, který nabízí prvotřídní kvalitu obrazu pro vynikající vizuální efekty. Celodenní monitorování zdraví: vestavěný vysoce přesný ppg senzor pro sledování srdeční frekvence 24 hodin denně.

147 více fitness režimů: chytré hodinky podporují 147 profesionálních a rozšířených tréninkových režimů, vzdálenost a spotřebu kalorií, mezi nimi jóga, díky čemuž je váš trénink vědecky a rozmanitější. Sleduje váš spánek a dýchací vzory, abyste mohli pracovat na zlepšení doby spánku a kvality spánku a rozpoznat včasné příznaky spánkové apnoe. Chytré hodinky acclaFit P5 jsou vaše nejlepší volba. Může také uchovávat údaje o klidové frekvenci po dobu 7 dnů, aby bylo možné sledovat dlouhodobé změny srdeční frekvence.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

7. AcclaFit

#ad

Pánské s Bluetooth hovory, chytré hodinky se srdeční frekvencí, fitness hodinky, 1,85", AcclaFit Chytré hodinky dámské, vodotěsné, monitor spánku, krokoměr, fitness tracker se 147 sportovními režimy

#ad
AcclaFit #ad - Sleduje váš spánek a dýchací vzory, abyste mohli pracovat na zlepšení doby spánku a kvality spánku a rozpoznat včasné příznaky spánkové apnoe. Celodenní monitorování zdraví: vestavěný vysoce přesný ppg senzor pro sledování srdeční frekvence 24 hodin denně. Chytré hodinky acclafit p5 nabízí další praktické funkce, budík, krokoměr, kapesní svítilna, kalkulačka, jako např.

Vodotěsnost ip68: acclafit fitness hodinky jsou vodotěsné podle ip68 a odolaly 200 cyklům tlaku vody, sprchování, plavání a potápění tipy: Nenoste je v horké vodě, takže je můžete nosit při mytí rukou, ani pod horkou sprchou. Kromě toho můžete přijímat textové zprávy sMS a SNS jako Facebook, Twitter, pokud jsou chytré hodinky synchronizovány s chytrým telefonem. Zůstaňte v klidu, když pocítíte nedostatek slabosti nebo závratě. Dlouhá výdrž baterie a velká kompatibilita: díky zabudované 250 mah baterii s velkou kapacitou má fitness tracker normální dobu používání 7 dní a 30 dní pohotovostního režimu, baterie však plně nabije za pouhé 2 hodiny.

Sledování ženského cyklu, měření kalorií, stopky, upozornění na sezení a zobrazení času atd. Bluetooth hovory a chytrá oznámení: s vestavěným mikrofonem a hi-fi reproduktorem mohou chytré hodinky přímo uskutečnit/přijímat hovory. 147 více fitness režimů: chytré hodinky podporují 147 profesionálních a rozšířených tréninkových režimů, skákání, aktivní minuty, běh, díky čemuž je váš trénink vědecky a rozmanitější. Chytré hodinky acclaFit P5 jsou vaše nejlepší volba.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

8. Donerton

#ad

Dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, Chytré hodinky, 112+ sportovních režimů, sportovní hodinky s monitorem pulzního, pánské, 1,85" chytré hodinky, vodotěsné IP68, fitness hodinky pánské

#ad
Donerton #ad - Vezměte prosím na vědomí: 1. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, předpověď počasí, stopky, ovládání hudby, ovládání kamery, připomenutí sedadla atd. Jako je kalkulačka, kalendář, časovač, které jsou praktické pro každodenní používání. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl.

Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. 2. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

9. Donerton

#ad

1,85" chytré hodinky, 112 + sportovní režimy, fitness hodinky s monitorem pulzního, sportovní hodinky, Donerton Chytré hodinky pánské, vodotěsné IP68, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy

#ad
Donerton #ad - Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, abyste ukázali svůj osobní styl. Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, ovládání kamery, připomenutí sedadla atd. Asovač, ovládání hudby, kalendář, stopky, jako je kalkulačka, předpověď počasí, které jsou praktické pro každodenní používání.

Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, bez problémů zobrazuje data i přes den. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, švihadlo, jógu, horolezectví atd. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.

Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

10. Donerton

#ad

Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, vodotěsné IP68, 112 + sportovní režimy, 1,85" Smart Watch

#ad
Donerton #ad - Vezměte prosím na vědomí: 1. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, lehký spánek, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich dámských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, kalendář, předpověď počasí, ovládání kamery, jako je kalkulačka, připomenutí sedadla atd. Ovládání hudby, stopky, časovač, které jsou praktické pro každodenní používání.22. Kromě toho mohou tyto chytré dámské hodinky měřit záznamy o vašem spánku, bdění, včetně hluboký spánek, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z dámských hodinek.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP